Skrzaty 2

AMO SZCZECIN

Aktualności

SESJA ZDJĘCIOWA - )9.01.2019 (środa) rozwiń

W środę 9 stycznia w hali przy ul. Hożej 6 odbędzie się obowiązkowa sesja zdjęciowa dla wszystkich zawodników AMO. Treningi tego dnia będą zmodyfikowane i uproszczone do samych gier, a sesja odbędzie się wg poniższego harmonogramu:

16.45 Skrzat 1 / Skrzat 2
17.45 Żak 1 / Żak 2
19.00 Orlik 1 / Orlik 2

Zawodnicy muszą być obrani w kompletny strój AMO (getry, spodenki, koszulka) + obuwie do treningu w hali. Proszę o punktualność.

PRZERWA ŚWIĄTECZNA rozwiń

Informujemy, iż ze względu na przypadające Święta Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nastąpi przerwa w zajęciach treningowych w AMO Szczecin od dnia 24 grudnia 2018 roku do dnia 1 stycznia 2019 roku. Pierwsze zajęcia po świętach odbędą się w środę 2 stycznia 2019 roku.

Odwołane treningi! rozwiń

Ze względu na spotkanie wszystkich trenerów w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej , środowe treningi zostają odwołane. Pozostałe zgodnie z harmonogramem.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Tomasz Bielecki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Sochański
wyślij wiadomość
asystent
Alicja Kucharska
wyślij wiadomość
asystent
Leszek Muskała
wyślij wiadomość
wolontariusz
Paweł Wesołowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Patryk Żebrowski
wyślij wiadomość

Zawodnicy

Plan zajęć

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.