Skrzaty 1

AMO LUBLIN

Aktualności

WAŻNE! ZDJĘCIA NA STRONĘ AMO LUBLIN! rozwiń

W związku z sesją zdjęciową zawodników AMO Lublin w dniu 17.01.2018 r. zajęcia szkoleniowe grup Skrzat I oraz Żak I zostają odwołane. Na sesję zdjęciową obowiązkowo stawiają się wszyscy zawodnicy AMO Lublin. Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek dla poszczególnych grup:
18:00 - Skrzat I,
18:25 - Żak II,
18:50 - Żak I,
19:15 - Orlik II,
19:40 - Orlik I.
Jako godzinę zbiórki rozumiemy czas wejścia na sesję (zawodnik jest już wtedy przebrany w pełny strój AMO - koszulka, spodenki, getry - i gotowy do wejścia na salę gimnastyczną).

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ AMO NA GRUDZIEŃ! rozwiń

Od 3. grudnia wszystkie grupy AMO trenują w salach gimnastycznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramem zajęć. Poza przejściem na salę grupy Orlik I, niewielkim zmianom ulega również harmonogram zajęć piątkowych dla grup Żak II oraz Orlik II.

ZAWODNICY PRZYJĘCI W NABORZE UZUPEŁNIAJĄCYM DO GRUPY SKRZATÓW! rozwiń

Do grupy Skrzatów przyjęci zostali: Kaźmierczak Mateusz, Krajewski Jakub, Kamiński Krystian, Hondra Filip, Jargiło Mateusz. Pierwsze zajęcia dla nowych zawodników odbędą się dzisiaj (czwartek, 20.09.2018) o godz. 17:00.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Zawodnicy

Plan zajęć

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.