Skrzaty 1

AMO LUBLIN

Aktualności

PIŁKARSKIE EMOCJE! rozwiń

Przed zawodnikami AMO Lublin w najbliższym czasie wiele sportowych emocji. Wszystko dzięki uprzejmości PZPN oraz LZPN, które przygotowały dla zawodników oraz ich rodziców wejściówki na mecze pierwszych reprezentacji mężczyzn oraz kobiet. Na początek spotkanie Polska - Łotwa w ramach eliminacji Mistrzostw Europy EURO 2020, które odbędzie się na PGE Narodowym już 24.03.2019 r., następnie towarzyskie spotkanie Polska - Włochy reprezentacji kobiecej na Arenie Lublin 5.04.2019 r.! Nie zapominamy również o zbliżających się Mistrzostwach Świata U20, które na przełomie maja i czerwca odbędą się na Arenie Lublin, gdzie nasi zawodnicy będą mieli przyjemność eskortować zawodników na płytę boiska. Z całą pewnością każde z tych wydarzeń pozostanie na długo w pamięci naszych zawodników!

WAŻNE! ZDJĘCIA NA STRONĘ AMO LUBLIN! rozwiń

W związku z sesją zdjęciową zawodników AMO Lublin w dniu 17.01.2018 r. zajęcia szkoleniowe grup Skrzat I oraz Żak I zostają odwołane. Na sesję zdjęciową obowiązkowo stawiają się wszyscy zawodnicy AMO Lublin. Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek dla poszczególnych grup:
18:00 - Skrzat I,
18:25 - Żak II,
18:50 - Żak I,
19:15 - Orlik II,
19:40 - Orlik I.
Jako godzinę zbiórki rozumiemy czas wejścia na sesję (zawodnik jest już wtedy przebrany w pełny strój AMO - koszulka, spodenki, getry - i gotowy do wejścia na salę gimnastyczną).

ZMIANY W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ AMO NA GRUDZIEŃ! rozwiń

Od 3. grudnia wszystkie grupy AMO trenują w salach gimnastycznych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramem zajęć. Poza przejściem na salę grupy Orlik I, niewielkim zmianom ulega również harmonogram zajęć piątkowych dla grup Żak II oraz Orlik II.

Zawodnicy

Plan zajęć

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki