MOBILNE AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Rekordowa frekwencja w Szczecinie rozwiń

Czwartek 11.10.2018 był bez wątpienia w działalności Mobilnego AMO dniem wyjątkowym. Wydarzenie organizowane w Szczecinie zgromadziło audytorium na poziomie 70 osób. Taki stan rzeczy bez wątpienia pokazuje, iż jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia PZPN a trenerzy i nauczyciele łakną wiedzy. Sytuacja ta pokazuje również, iż o projekcie jest coraz głośniej. Możemy domniemywać, że skoro liczba uczestników wzrasta z każdym szkoleniem to projekt jest wysoko oceniany pod względem merytorycznym. W tym miejscu należy również nadmienić, że frekwencja na takim poziomie nie byłaby możliwa bez współpracy z klubami, trenerami koordynatorami, którzy bardzo przychylnie podchodzą na projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W tym miejscu za tę pomoc dziękujemy i liczymy, że wspólnymi siłami będziemy napędzać projekt a jego owoce obserwować w niedługim czasie na boiskach piłkarskich. Wydarzenia Mobilnego AMO to również, a może przede wszystkim zawodniczki i zawodnicy. Podczas treningu pokazowego oraz gier selekcyjnych towarzyszących szczecińskiej odsłonie wydarzenia mieliśmy możliwość zobaczyć wiele utalentowanych dzieci, które są na dobrej drodze do tego by w przyszłości usłyszeć o nich w kontekście gry w kadrze narodowej. Liczymy na to, iż projekt będzie się dalej tak rozwijał jak dotychczas i wspólnie będziemy cieszyć się z jego efektów.

Mobilne AMO na turnieju Old boy' ów rozwiń

7 października trenerzy Mobilnego AMO przeprowadzili trening w Kaliszu Pomorskim. Zajęcia był dość nietypowe z uwagi na fakt, iż miały propagować treningi dla najmłodszych uświetniając turniej old boy'ów w ramach nowej inicjatywy PZPN "Piłka nożna dla wszystkich - Znamy się z boiska". W zajęciach uczestniczyło 24 dzieci z miejscowego klubu Calisia Kalisz. Zawodnicy pod okiem szkoleniowców Macieja Mateńki i Tomasza Michalczyszyna zagłębiali się w arkana piłki "kopanej" przy gorącym dopingu swoich dziadków i rodziców uczestniczących w turnieju dla seniorów. Dzisiejsze wydarzenie było swoistego rodzaju symboliczną przemianą pokoleniową, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć jak miłość do piłki nożnej zbliża ludzi. Wszyscy mamy nadzieję, że podobne inicjatywy na stałe zagoszczą w kalendarzu i wszyscy w atmosferze piłkarskiego pikniku będziemy mieli okazję do wielu spotkań.

Podsumowanie wrześniowych szkoleń rozwiń

Z wielką niecierpliwością oczekiwaliśmy wrześniowych szkoleń w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Uczucie to potęgowane było ciekawością jak po wakacyjnej przerwie środowisko piłkarskie zareaguje na nowe propozycje jakie będą niosły nasze szkolenia. Jak pokazuje frekwencja na wrześniowych szkoleniach jest duże zapotrzebowanie ze strony Trenerów na wsparcie merytoryczne, które niosą ze sobą spotkania w ramach Mobilnej AMO. Równie ważnym trendem jaki zaobserwowaliśmy przez ostatni miesiąc jest zwiększająca się liczba nauczycieli uczestniczących w wydarzeniach prowadzonych przez duet trenerski Mateńko - Michalczyszyn.

Wrzesień był miesiącem, w którym podczas 12 szkoleń zgromadziliśmy audytorium na poziomie 181 osób (trenerzy i nauczyciele). Wszyscy liczymy na to, iż takie zainteresowanie projektem Mobilnej AMO będzie utrzymywało się na podobnym poziomie podczas kolejnych miesięcy.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Tomasz Michalczyszyn
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Mateńko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.