MOBILNE AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Nowa porcja wiedzy wraz z początkiem września rozwiń

Minął już półmetek wakacji i wielkimi krokami zbliżamy się wznowienia szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy nasi trenerzy pracują w pocie czoła aby wraz z początkiem września ruszyć pełną parą na podbój województwa zachodniopomorskiego. W kalendarzu mamy zaplanowane wizyty na przyszły miesiąc, kończące tematykę szkolenia numer 2 (Stargard, Resko, Darłowo, Wolin, Choszczno, Świnoujście).
Niezmiernie miło nam poinformować, że uczestnicy szkolenia nr 3 otrzymają od PZPN darmowe książki. Pozycje te będą skierowane zarówno do trenerów jak również nauczycieli wychowania fizycznego. Więcej szczegółów już w krótce.

Z niecierpliwością czekamy na 3 września i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Przerwa wakacyjna rozwiń

Jutrzejsze szkolenie w Goleniowie będzie ostatnim przed wakacjami. Mobilna Akademia Młodych Orłów wznowi swoje wizyty na początku września. Czas wakacji nie będzie jednak black outem w działalności naszych trenerów . Nasi szkoleniowcy będą odwiedzać turnieje organizowane w naszym województwie i obserwować uzdolnione zawodniczki i zawodników. Okres ten będzie również pracowity pod względem organizacyjnym. Pozwoli także na ewaluację dotychczasowych działań i wyciągnięcie pierwszych wniosków wszystko po to aby Mobilna AMO funkcjonowała jeszcze lepiej i prężniej niż dotychczas. Wszystkim adeptom piłki nożnej, trenerom oraz nauczycielom życzymy przyjemnych wakacji !!!

Mobilna AMO w Bobolicach rozwiń

http://ligowiec.net/news/80070-mobilna-akademia-mlodych-orlow-zawitala-do-bobolic!.html

Powyżej przedstawiamy krótki opis i galerię zdjęć z naszej wizyty w Bobolicach.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Tomasz Michalczyszyn
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Mateńko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.