MOBILNA AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Obóz Mobilnej AMO w woj. zachodniopomorskim rozwiń

Bardzo dużymi krokami zbliża się zgrupowanie organizowane przez Mobilną AMO we współpracy z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Inicjatywa Prezesa Jana Bednarka doczekała się drugiej edycji a jej beneficjentami są uzdolnieni chłopcy z roczników 2008 i 2009, którzy dali próbkę swoich umiejętności w trakcie spotkań Mobilnej AMO.
Przypomnijmy tylko, iż trenerzy Mateńko i Michalczyszyn w trakcie sezonu 2018/2019 w każdym z powiatów prowadzili gry selekcyjne oraz treningi pokazowe podczas których obserwowali umiejętności zawodników.
Na tegoroczne tygodniowe zgrupowanie w Trzebieży zakwalifikowała się grupa 22 zawodników z obszaru całego województwa. Chłopców o dużym potencjale jest zdecydowanie więcej jednak przy powołaniach nie bez znaczenia była frekwencja na konsultacjach Mobilnej AMO.
Nadmieńmy tylko, iż wojewódzka odsłona zgrupowań jest przedsionkiem do powołań na następne edycje obozów ogólnopolskich LAMO, JAMO, ZAMO i WAMO, gdzie spotykają się wyróżniający zawodnicy z całego kraju.

Powołanym zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!

Wakacje - kilka ważnych informacji rozwiń

Na czas wakacji Mobilna Akademia Młodych Orłów zmienia formułę funkcjonowania. Jest to czas kiedy najmłodsi wypoczywają z rodzicami oraz rozwijają swoje umiejętności na obozach klubowych stąd też szkolenia w ramach naszego projektu się nie odbywają.
Nie jest to jednak czas, w którym Mobilne AMO nie funkcjonuje. Trenerze Mateńko i Michalczyszyn będą uczestniczyli w zgrupowaniu najbardziej uzdolnionych zawodników z województwa zachodniopomorskiego z kategorii orlik.
Również udział w LAMO w Gniewinie będzie znakomitą okazją by porównać poziom piłkarski zawodników z naszego regionu na tle szerokiego zaplecza reprezentacji Polski w kategorii młodzik.
Wakacje to również czas, w którym nasi trenerzy wizytują obozy klubowe odbywające się na terenie naszego województwa. Monitoring zgrupowań pozwala na obserwację uzdolnionych chłopców z terenu całej Polski a także wymianę uwag i spostrzeżeń ze szkoleniowcami w zakresie prowadzenia, przebiegu zajęć.

Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom życzymy miłego wypoczynku, słonecznej pogody i zapraszamy na kolejne szkolenia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów już po wakacjach !!!

Mobilna AMO na dniach talentu w Szczecinie rozwiń

Dwa pierwsze weekendy czerwca stały pod znakiem Dni Talentu stacjonarnej Akademii Młodych Orłów w Szczecinie. Z uwagi na fakt, iż projekty Polskiego Związku Piłki Nożnej są nierozerwalne a trenerzy ściśle ze sobą współpracują mieliśmy przyjemność przyjrzeć się z bliska zmaganiom młodych adeptów sztuki piłkarskiej w drodze do AMO. Nasza obecność była również podyktowana ciekawością jak w testach poradzą sobie chłopcy aplikujący do stacjonarnego AMO Szczecin a wcześniej uczestniczący również w zajęciach Mobilnej AMO z terenu woj. zachodniopomorskiego.
Cztery dni spędzone we współpracy ze sztabem szkoleniowym ze Szczecina jak również z całą rzeszą kochających piłkę nożną dzieci ugruntowały nas w przekonaniu, że dla uśmiechów i radości tych najmłodszych takie inicjatyw powinny trwać w nieskończoność.
Wszystkim zawodnikom i trenerom życzymy owocnej współpracy w nadchodzącym sezonie 2019/2020 !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Mateńko
wyślij wiadomość
II trener
Tomasz Michalczyszyn
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.