MOBILNE AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Z impetem w nowy rok !!! Rekordy frekwencji. rozwiń

Początek roku 2019 w działalności Mobilnego AMO jest wyśmienity. Dotychczas przeprowadzone szkolenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przychylność środowiska piłkarskiego i zaangażowanie wielu osób pomagających w organizacji wydarzeń przynosi wymierne efekty w postacie stale zwiększającej się frekwencji na szkoleniach. Wizyty w Białogardzie i Koszalinie zgromadziły ponad dwudziestoosobowe audytorium natomiast szczecińska odsłona wydarzenia przyciągnęła na salę wykładową 88 słuchaczy. Jest to nowy rekord i powód do wielkiej satysfakcji. Informacje o projekcie docierają do coraz szerszego grona trenerów, nauczycieli, działaczy, sympatyków piłki nożnej. Obserwujemy tendencję, iż osoby raz uczestniczące w szkoleniu z chęcią wracają na kolejne, poszerzając swą wiedzę i umiejętności. Również budującym jest fakt, iż coraz większy odsetek uczestników Mobilnego AMO stanowią nauczyciele oraz studenci. Wierzymy, że dla tych drugich nasze spotkania będą inspiracją do wielu niezapomnianych przygód trenerskich.
Żywimy głęboką nadzieję, że liczby przełożą się na jakość szkolenia piłkarskiego w naszym kraju i doczekamy się pokoleń piłkarzy , których z dumą będziemy podziwiać na zielonych boiskach.

Harmonogram szkoleń - styczeń rozwiń

4.01 Białogard ul. Grunwaldzka 46; 7.01 Koszalin ul. Dąbka 1; 8.01 Szczecin ul. Hoża 6; 11.01 Świnoujście ul. Witosa 12; 14.01 Gryfice ul. Piłsudskiego 35; 15.01 Choszczno ul. Westerplatte 1; 18.01 Borne Sulinowo ul. Niepodległości 21; 21.01 Barlinek ul. Jeziorna 12; 22.01 Chojna ul. Żwirki i Wigury 10;

Białogard inauguruje rok 2019 rozwiń

Trenerzy Mobilnego AMO w województwie zachodniopomorskim nie próżnują i w najbliższy piątek (4.01)przeprowadzą kolejne szkolenie. Nowy rok otworzy wydarzenie w Białogardzie, gdzie korzystając z zaproszenia Pani Prezes Elżbiety Litewki będziemy mieli przyjemność gościć.

Korzystając z okazji wszystkim ludziom sportu, trenerom, nauczycielom, zawodnikom aktywnie uczestniczącym w projekcie Mobilnej Akademii Młodych Orłów składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Tomasz Michalczyszyn
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Mateńko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.