MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Okres letni w Mobilnej AMO rozwiń

W czerwcu Mobilna AMO w woj. wielkopolskim zakończyła temat związany z przeciwdziałaniem dyskryminacji i rozpoczęła działania związane z wizytowaniem obozów i zgrupowań piłkarskich ,których celem jest obserwacja i monitorowanie postępów uzdolnionych zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik.

Maj Mobilnego AMO rozwiń

W trakcie majowych szkoleń nauczyciele trenerzy mogą zaczerpnąć wiedzy z zakresu Przeciwdziałania nad zjawiskiem dyskryminacji oraz w części praktycznej prowadzony trening pokazowy z zakresu działań indywidualnych i grupowych w defensywie, natomiast 1x w miesiącu z Trenerem Dominikiem Kubiakiem zajęcia Mobilnej AMO rozszerzono o trening bramkarski a ich temat brzmi : Propozycja środków treningowych w treningu bramkarza dla kat. Młodzik.

Zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów są bezpłatne a na każdych zajęciach uczestnicy mogą otrzymać darmowe materiały w wersji książkowej dedykowane dla nauczycieli , trenerów i pasjonatów piłki nożnej ,którzy pragną poszerzyć wiedze i warsztat z zakresu szkoleń piłkarstwa dziecięcego i młodzieżowego. Program szkolenia PZPN - AMO opiera się na 6 filarach szkoleniowych -Kreatywności , Intensywności, Szczegółowości, Indywidualizacji, Edukacji i Mentalności.

Serdecznie zapraszamy :-)

Mobilna AMO z nowymi inicjatywami. rozwiń

Trenerzy Mobilnej AMO oprócz swoich cotygodniowych szkoleń , które organizują na terenie całego województwa z zakresu Przeciwdziałania dyskryminacji i Działań grupowych w defensywie postanowili wraz z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej rozszerzyć projekt z zakresu szkolenia piłkarskiego dzieci. Pod koniec kwietnia odbyły się dwa wydarzenia mające na celu poszerzenie inicjatyw z zakresu szkolenia, selekcji oraz monitorowania postępów młodych zawodników i zawodniczek. Dnia 26.04.2019 zorganizowany został towarzyski turniej powiatów na terenie OZPN Leszno w Rydzynie w którym udział wzięło 6 zespołów reprezentujących wszystkie powiaty : gostyński, rawicki, leszczyński, kościański, wolsztyński i miasto Leszno. Drużyny składały się z najzdolniejszych zawodników z kat. Orlik roczniki 2008/09 w których łącznie udział wzięło 84 zawodników. Turniej miał na celu skonfrontowanie najzdolniejszych zawodników z okręgu oraz weryfikacje ich umiejętności, które posłużą do dalszego monitorowania ich postępów w kadrach Wojewódzkich. Dnia 29.04.2019 w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu odbyła się pierwsza na skalę kraju jednodniowa konsultacja szkoleniowa dla zawodników lewonożnych z kat. Orlik rocznik 2008/09 . 32 wyselekcjonowanych zawodników w trakcie konsultacji wzięło udział w przedpołudniowej sesji treningowej , lekcji zdrowego odżywiania oraz popołudniowej grze wewnętrznej. Aktualności dotyczące szkoleń Mobilnej AMO w woj. Wielkopolskim znajdują się w kalendarzu wydarzeń . Zapraszamy serdecznie do śledzenia aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach i szkoleniach Mobilnej AMO.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość
II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.