MOBILNE AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Mobilna AMO w nowym 2019 roku rozwiń

Początek 2019 roku zespół Mobilnego AMO zainaugurował szkolenia już w pierwszym tygodniu stycznia. Pierwsze zajęcia w 2019 roku odbyły się w Miłosławiu (powiat wrzesiński) na nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej trenerzy przeprowadzili szkolenie nr.3 o tematyce "Intensywność treningowa" oraz zajęcia praktyczne "Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska" W pierwszym tygodniu nowego roku odbyło się jeszcze szkolenie w Krotoszynie . W hali widowiskowo sportowej im. Polskich Olimpijczyków udział wzięła liczna grupa trenerów i nauczycieli , warto podkreślić dobrą współpracę z powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli , które wsparło Mobilne AMO przy organizacji zajęć dzięki ,którym warsztat doskonaliło łącznie 45 nauczycieli wychowania fizycznego z powiatu krotoszyńskiego oraz powiatowe kierownictwo ODN. W najbliższym czasie harmonogram szkoleń Mobilnego AMO prezentuje się następująco: 8.01 Bucz ( p. wolsztyński) 9.01 Czajków ( p. ostrzeszowski) 10.01 Sieraków ( p. międzychodzki) Podczas ferii zimowych trenerzy Błażej Czyżewski oraz Jakub Wojtkowiak wizytować będą obozy piłkarskie na terenie całej Wielkopolski. Celem wizyt będzie obserwacja i monitorowanie postępów najzdolniejszych zawodników i zawodniczek. 28.01 Raszków/Pogrzybów ( p. ostrowski) szkolenie skierowane na kobiecą piłkę nożną. 29.01 Objezierze ( p. obornicki) 30.01 Rychtal (p. kępiński) 31.01 Czempiń ( p. kościański)

Zakończone szkolenia Mobilnego AMO w 2018 r. rozwiń

Zespół Mobilnego AMO w woj.wielkopolskim zakończyła szkolenia w 2018 r.


Obecnie trenerzy kończą pracę nad planami szkoleń na miesiąc styczeń i luty 2019 r. które kontynuować będą 3 temat szkoleń jakim są "Intensywność treningowa" i trening pokazowy - " Przenoszenie ciężaru w gry w wolne strefy boiska".

Mobilna AMO dziękuje wszystkim działaczom , trenerom, nauczycielom za wsparcie przy organizacji szkoleń oraz uczestnikom za ich aktywne uczestnictwo i sugestie dotyczące rozwoju projektu i poprawy szkolenia piłki nożnej dzieci i młodzieży.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Listopadowe szkolenia rozwiń

W listopadzie Mobilna Akademia Młodych Orłów zorganizowała 12 szkoleń udział w zajęciach wzięło 174 trenerów oraz 300 zawodników i zawodniczek.

Podczas kursokonferencji AP GRASSROOTS w Luboniu trenerzy Błażej i Jakub przeprowadzili prelekcje przedstawiając wnioski z podsumowania ich dotychczasowej działalności na terenie Wielkopolski oraz odmówili najnowszą publikację Polskiego Związku Piłki Nożnej - ABC Trenera Dzieci. Pozycja obowiązkowa dla Trenerów instruktorów, która pomoże w efektywnej pracy organizacyjno szkoleniowej.

4 grudnia w Pile zainaugurowany zostanie 3 temat szkoleń, ktorego tematem jest Intensywność treningowa. W treningu pokazowym dla zawodników z kat. Orlik realizowany będzie temat - Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska. Natomiast Młodzik będzie brał udział w grze selekcyjnej.

Cały harmonogram szkoleń Mobilnej AMO w grudniu jest już dostepny w zakładce plan zajęć.

Ponadto przypominamy, że uczestnictwo w zajęciach Mobilnego AMO liczą się do przedłużenia licencji trenerskiej, a w celu zdobycia certyfikatu należy rejestrować się poprzez portal PZPN 24.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość
I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.