MOBILNE AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Pracowity październik Mobilnego AMO w. woj. Wielkopolskim. rozwiń

Trenerzy Błażej Czyzewski i Jakub Wojtkowiak w miesiącu październiku mają już za sobą 6 szkoleń podczas których przeprowadzili część teoretyczną i praktyczną. Przekazana uczestnikom wiedza posłuży Trenerom, nauczycielom i instruktorom do efektywnego szkolenia młodych adeptów futbolu.

Temat z zakresu filarów szkolenia dzieci i młodzieży zdobywa uznanie wśród uczestników, którzy jednoznacznie twierdzą, że wdrożenie sytemu szkoleniowego opartego na przedstawionych filarach szkoleniowych w przyszłości przyniesie postęp rozwojowy zawodników ,natomiast cześć praktyczna (Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym) i dobrane środki treningowe ukazują formy i metody, które kompleksowo rozwijają umiejętności zawodników z zakresu techniki specjalnej, taktyki indywidualnej i grupowej a odpowiednio dobrany coaching trenera pobudzi do myślenia i przez zadane pytania zawodnikom pozwolą zwiększyć efektywność i osiągnąć cel.

Trenerzy Mobilnego AMO na początku Października obserwowali również turniej podokręgów województwa Wielkopolskiego w którym udział wzięło 5 zespołów reprezentujących Okręg Kaliski, Poznański, Koniński, Leszczyński i Pilski - była to bardzo dobra okazja do zaobserwowania najzdolniejszych zawodników z rocznika 2008, którzy w większości uczestniczyli już w zajęciach Mobilnego AMO, jak równiez możliwość do rozmów z Trenerami.

Od 15-19 października w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się konsultacja szkoleniowa Reprezentacji Polski prowadzonej przez Trenera Bartłomieja Zalewskiego i Marcina Łazowskiego. W trakcie konsultacji obecni trenerzy Mobilnego AMO obserwowali proces organizacji i przebieg akcji szkoleniowej a także monitorowali umiejętności zawodników Reprezentacji Polski U-15.

W Kalendarzu wydarzeń zostały zamieszczone kolejne terminy realizacji szkoleń w miesiącu listopadzie. Zapraszamy serdecznie do śledzenia i aktywnego udziału w zajęciach Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Do zobaczenia

Podsumowanie szkoleń - Wrzesień 2018 rozwiń

W miesiącu wrześniu zespół trenerski Mobilnego AMO w woj. wielkopolskim zrealizował 12 szkoleń podczas ,których udział wzięło blisko 200 trenerów, instruktorów oraz nauczycieli , zaobserwowano umiejętności 383 zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik. Zajęcia szkoleniowe których tematem były Filary szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce i Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym (doskonalenie utrzymywania się przy piłce) zdobyły uznanie wśród uczestników zajęć szkoleniowych - Dzięki praktycznym wskazówką zajęcia pozwolą na jeszcze bardziej efektywną pracę w klubach ,które pozwolą na rozwój umiejętności z zakresu techniki specjalnej, taktyki indywidualnej, grupowej oraz doskonaleniu koordynacyjnych zdolności motorycznych. W miesiącu październiku zaplanowano już 12 szkoleń , Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedzi następujące miejscowości: Ostrów Wlkp. Owińska Kostrzyn Wlkp. Krotoszyn Wronki Sieraków Oborniki Pawłowice Kłodawę Grodzisk Wlkp. Środę Wlkp. Krobie Każdy uczestnik otrzymuje bezpłatne materiały szkoleniowe w wersji książkowej: "Piłka nożna w szkole" "Podręcznik trenera piłki nożnej dzieci" Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w naszym kalendarzu w których znajdą Państwo dokładne adresy i terminy szkoleń.

Mobilne AMO Wielkopolska - materiał video rozwiń

W odsłonie 17 odcinka "Wielkopolski Futbol" możecie Państwo obejrzeć materiał video ,który przedstawia od kuchni pracę zespołu Mobilnego AMO.

link do materiału poniżej.

http://wielkopolskifutbol.telewizjastk.pl/embed/wielkopolski-futbol

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość
I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.