MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Przyszłość Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Pragniemy poinformować, że program Mobilnej AMO nie uległ zamknięciu. Swoją pracę będziemy kontynuować jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. . Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, WMZPN oraz mailowo. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na piłkarskich boiskach i w salach wykładowych.

Szkolenia Mobilnego AMO zawieszone przynajmniej do 15 maja. rozwiń

Informujemy, że pomimo częściowego odmrażania sportu w kraju, szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów są w dalszym ciągu zawieszone przynajmniej do 15 maja. Po tej dacie wydamy kolejny komunikat, w zależności od rozwoju sytuacji.

Szkolenia Mobilnego AMO w dalszym ciągu zawieszone rozwiń

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju i działaniami rządu RP szkolenia Mobilnego AMO są zawieszone do odwołania. Będziemy informować o naszych dalszych krokach w miarę rozwoju sytuacji w Polsce.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
II trener
Michał Trzeciakiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.