MOBILNE AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Podsumowanie trzeciego tygodnia działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

W trzecim tygodniu naszych szkoleń odwiedziliśmy nastepujące miejscowości: Ełk, Mrągowo i Dobre Miasto. Jak w poprzednich tygodniach spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem lokalnego środowiska zaangażowanego w szkolenie dzieci i młodzieży, a także z entuzjazmem dzieci biorących udział w treningu i grze selekcyjnej. Obejrzeliśmy blisko stu chłopców i dziewczynek i ponownie niektórzy z nich prezentowali spore umiejetniości piłkarskie. Dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc w organizacji szkoleń wszystkim zaangażowanym i zachęcamy do udziału w nich jeszcze większą liczbe osób. W przyszłym tygodniu odwiedzimy Olecko, Kętrzyn oraz Pasłęk. Szczegóły naszych spotkań poniżej w kalendarzu.

Podsumowanie drugiego tygodnia działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Drugi tydzień działalności Mobilnego AMO w województwie warmińsko mazurskim dobiegł końca. Odwiedziliśmy powiat piski, szczycieński oraz braniewski. W każdym z wymienionych miejsc spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem, pomocą lokalnego środowiska trenerów oraz zaangażowaniem dzieci i rodziców. Ponownie dostrzegliśmy paru zawodników i zawodniczek godnych dalszej obserwacji. Szczególnie cieszy obecność dziewczynek, które reprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności, w niczym nie ustepując chłopcom. W przyszłym tygodniu wybieramy się do powiatu ełckiego, mrągowskiego oraz olsztyńskiego. Miejsca i godziny spotkań w kalendarzu poniżej. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia!

Podsumowanie pierwszego tygodnia działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

W pierwszym tygodniu działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów w naszym województwie odwiedziliśmy trzy miejscowości: Węgorzewo, Ostródę oraz Górowo Iławeckie. Spotkaliśmy sie z bardzo dobrym przyjęciem ze strony gospodarzy i uczestników szkolenia, a dzieci biorące udział w treningu i grze szkoleniowej były pełne entuzjazmu. Kilkoro z nich trafiło juz do naszych notesów, gdyż prezentowały wysoki poziom sportowy. Dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia na szkoleniu nr 2. W tym tygodniu odwiedzimy Pisz, Szczytno oraz Braniewo. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Adam Łopatko
wyślij wiadomość
II trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.