MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Podsumowanie grudnia i stycznia rozwiń

Grudzień i styczeń były tak intensywne, że niemal zlały nam się w całość. Oprócz mniejszej ilości czasu na nasze szkolenia, ze względu na Święta Bożego Narodzenia, okres noworoczny oraz zbliżające się ferie zimowe na Warmii i Mazurach, nasz samochód niemalże nie zatrzymywał się w okresie kiedy można było przeprowadzać szkolenia. Jak zawsze spotkalismy się z życzliwością lokalnego środowiska trenerskiego i ogromnym zaangazowaniem na treningach. Teraz czas na ferie, które również zapowiadają się pracowicie. Bedziemy wizytować treningi klubów z regionu, odwiedzimy obóz kadry województwa 2006 rocznika w Malborku, a także udajemy się na Zimową Akademię Młodych Orłów do Bydgoszczy. Grafik na luty pojawi się wkrótce. Do zobaczenia na naszych szkoleniach!

Podsumowanie listopada rozwiń

Jak zawsze bardzo intensywnie i pracowicie spędziliśmy kolejny miesiąc. Treningi i mecze odbywały się głównie na halach sportowych i moglismy przyjrzeć się zawodnikom i zawodniczkom w zupełnie nowych warunkach. Pierwszy raz zorganizowaliśmy szkolenie tylko dla dziewczynek, co będziemy powtarzać począwszy od stycznia. Uczestniczyliśmy również w Konferencji Grassroots w Ostródzie zorganizowanej przez PZPN, gdzie obaj nasi trenerzy mieli krótkie wystąpienia. W grudniu działamy niemalże do Świąt Bożego Narodzenia, więc do zobaczenia nanaszych szkoleniach!

Podsumowanie października rozwiń

Był to bardzo pracowity miesiąc, w którym przeprowadziliśmy 11 szkoleńw terenie. Oprócz tego obserowalismy mecze i konsultacje kadr województwa, a także zaprosiliśmy trenerów, którzy szczególnie zaangażowali się w projekt Mobilnego AMO na mecz międzypaństwowy kobiet Polska - Irlandia w Ostródzie. Nie doszło do skutku szkolenie w Olsztynie, ze względu na brak dostepności boisk i hal w przełożonym terminie. Odbędzie się ono w listopadzie, prawdopodbnie na grupie dziewcząt U13. Szczegóły podamy wkrótce, jak tylko ustalimy terminy z trenerami i zarezewrujemy obiekt. Z tego miejsca chcieliśmy serdecznie podziekować wszystkim zaangażowanym w nasz projekt, a w szczególności liderom powiatowym, bez których organizacja naszych wyjazdów byłaby niejednokrotnie niemożliwa. Do zobaczenia na nastepnych szkoleniach w listopadzie, a także na konferencji Grassrootss, która 27 listopada odbędzie się w Ostródzie.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
I trener
Adam Łopatko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.