MOBILNE AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Dzisiejsze szkolenie w Bartoszycach-część teoretyczna. rozwiń

Pragniemy poinformować, że teoretyczna część dzisiejszego szkolenie w Bartoszycach odbędzie się w Bartoszyckim Domu Kultury przy ulicy Bohaterów Warszawy 11. Szkolenie zacznie się o godzienie 16:00. Część praktyczna odbędzie się zaraz po wykładzie, na stadionie przy ulicy Sportowej 10. Serdecznie zapraszamy.

Podsumowanie szkolenia nr 1 w województwie warmińsko-mazurskim rozwiń

Wczoraj zakończyliśmy objazd wszystkich powiatów w województwie ze szkoleniem nr 1 Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Tematem wykładu dla trenerów było: "Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu", a tematem samego treningu pokazowego na grupie U11 "Doskonalenie gry 1x1". Możemy śmiało powiedzieć, że pomysł Mobilnej Akademii Młodych Orłów spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w regionie, gdzie lokalni organizatorzy zawsze zapewniali nam bardzo dobre warunki do przeprowadzenia wykładu, treningu i gry selekcyjnej. Poziom piłkarski dzieci biorących udział w treningu był zróżnicowany, natomiast w kązdej miejscowości było widać ich ogromne zaangażowanie i chęć pokazania się przed trenerami Mobilnego AMO. Kilkoro z nich trafiło do naszych notatników, a co za tym idzie do systemu skautingu PZPN i bedą dalej monitorowani. Jesteśmy pewni, że potencjał polskiej piłki jest właśnie w nich i w przyszłości zostanie on uwolniony z korzyścią dla cełego środowiska. Od poniedziałku ruszamy dalej w drogę ze szkoleniem nr 2. Tym razem tematem wykładu dla trenerów będą: "Filary szkolenia dzieci i młodziezy", a tematem treningu "Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym, utrzymanie się przy piłce". Schemat szkoleń będzie taki sam, a więc najpierw wykład dla trenerów, nastepnie trening pokazowy - tym razem na kategorii U13 - i nastepnie gra selekcyjna dla obu grup U13 i U11. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, a także osoby związane z lokalnym środowiskiem piłkarskim. Aktualny harmonogram szkoleń na czerwiec w kalendarzu ponizej.

Odwołane szkolenie Mobilnego AMO w Olsztynie, ze względu na pożar wysypiska śmieci. rozwiń

Informujemy, że w trosce o zdrowie dzieci biorących udział w treningu pokazowym i grze selekcyjnej Mobilnej AMO, jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejsze szkolenie zaplanowane w Olsztynie. Pożar wysypiska śmieci i chmura pyłu nad Olsztynem jest na tyle wysoka, że służby miejskie apelują o nie podejmowanie aktywności fizycznej na zewnątrz. O nowym terminie szkolenia poinformujemy wkrótce.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
I trener
Adam Łopatko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.