MOBILNE AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Szkolenie nr 2 w Olsztynie rozwiń

Informujemy, że przełożone szkolenie w Olsztynie odbędzie się 29 października o godzinie 16:00 w Olsztynie na stadionie Stomilu Olsztyn. Ze względu na zmiane czasu w weekend poprzedzający oraz zapadające szybko ciemności wyjatkowo zaczniemy treningiem na grupie U13, nastepnie odbedzie sie gra selekcyjna na obu grupach grupach jednocześnie, a na koniec przprowadzimy szkolenie teoretyczne dla trenerów w salce WMZPN. Serdecznie zapraszamy.

Przełożone szkolenie w Olsztynie 09.10.2018 rozwiń

Ze względu na mecze reprezentacji WMZPN w Iławie oraz mecz reprezentacji Polski kobiet w Ostródzie, szkolenie Mobilnego AMO w Olsztynie zaplanowane na 09.10.2018 zostaje przełożone na koniec miesiąca. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Podsumowanie września rozwiń

Wrzesień zakończylismy szkoleniami w Pasłęku, Piszu i Braniewie. Ogromne podziekowania dla gospodarzy za pomoc w organizacji oraz rodziców i dzieci, które uczestniczyły w treningach pomimo złej pogody. Październik rozpoczynamy szkoleniami w Ostródzie, Szczytnie oraz Giżycku. Więcej szczegółów w kalendarzu poniżej, serdecznie zapraszamy.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
I trener
Adam Łopatko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.