MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Szkolenie na dziewczynkach w Olsztynie 27.11.2019 rozwiń

Dzisiejsze szkolenie w Olsztynie zacznie się pół godziny wcześniej niż pierwotnie planowane. Zamiast o 17:00, spotykamy się o 16:30 na hali SP7 przy Alei Przyjaciół 42. Część teoretyczna odbędzie się na trybunach hali sportowej. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy!

Dzisiejsze szkolenie Mobilnej AMO w Giżycku na Wiejskiej 50!!! rozwiń

Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i padający deszcz dzisiejsze szkolenie zostało przeniesione na orlik przy ulicy Wiejskiej 50! Serdecznie zapraszamy.

Wizytacje szkółek w sierpniu w ramach programu certyfikacji rozwiń

Pragniemy poinformować, że dycyzją departamentu Grassroots trenerzy Mobilnego AMO będą wspierali w sierpniu Regionalnych Specjalistów ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt weryfikujących program certyfikacji szkółek piłkarskich. Ramowy plan wizyt w kalendarzu poniżej, natomiast będziemy się z kontaktować z administratorami szkółek zarówno my jak i regionalny specjalista - Tomasz Zahorski, w celu potwierdzenia wizyty. Stay tuned!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
II trener
Michał Trzeciakiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.