MOBILNE AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

Mobilne AMO na LAMO! rozwiń

W dniach 24-26 lipca trenerzy Mobilnej AMO z województwa świętokrzyskiego mieli możliwość uczestniczyć w Letniej Akademii Młodych Orłów, która odbywa się co roku w Gniewinie (woj. pomorskie). Podczas pobytu naszych trenerów na obiektach Hotelu Mistral, w którym podczas EURO 2012 mieszkała reprezentacja Hiszpanii, na LAMO przebywali najlepsi zawodnicy z rocznika 2006.
Podczas pobytu na LAMO trenerzy Paweł Rybiński i Seweryn Sosień wraz z innymi trenerami Mobilnych AMO odbyli spotkania m. in. z trenerem Bartłomiejem Zalewskim oraz Andrzejem Dawidziukiem. Tematem przewodnim był monitoring i ocena zawodników.
Dzięki odbytym rozmowom, wymianom doświadczeń i poglądów trenerskich, trenerzy Mobilnej AMO wrócili z Gniewina z nowym, świeżym spojrzeniem na młodych zawodników, co na pewno przełoży się na ich pracę.

Maj z Mobilną AMO w Świętokrzyskim! rozwiń

Za nami już drugi miesiąc funkcjonowania Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie świętokrzyskim. Mobilna AMO swoje działania na terenie Świętokrzyskiego w maju rozpoczęła w Klimontowie, a miesiąc zakończyła szkoleniem w Małogoszczu. Łącznie przeprowadzono dziewięć szkoleń.

Warto podkreślić, że w maju trenerzy w 90% odwiedzili miejscowości, których liczba mieszkańców nie przekraczała 5 tysięcy. Wyjątkiem od tej reguły była jedynie Włoszczowa.

Trenerzy Mobilnej AMO - Paweł Rybiński i Seweryn Sosień - w ciągu minionego miesiąca mieli możliwość przyjrzeć się 280 zawodnikom i zawodniczkom naszego województwa w kategorii orlik i młodzik. Równo 140 zawodników wzięło udział w treningach pokazowych, natomiast wszyscy (280) zawodnicy brali udział w grach selekcyjnych.

W maju podczas wykładów prowadzonych przez trenerów Mobilnego AMO uczestniczyło 95 trenerów oraz nauczycieli wychowania-fizycznego. Oprócz dużej liczby szkoleniowców w wykładach oraz treningach pokazowych często uczestniczyli rodzice młodych zawodników. Średnia ilość uczestników przypadająca na jedno szkolenie w maju wynosiła 10,5.

Ponownie warto podkreślić, że w każdej miejscowości, którą odwiedziło Mobilne AMO, trenerzy spotkali się z życzliwością i bardzo miłym przyjęciem. Świadczy to o profesjonalnym podejściu trenerów uczestniczących w szkoleniach, a w szczególności osób pomagających w organizacji wykładów i praktycznego pokazu treningu.

Trenerzy Paweł Rybiński i Seweryn Sosień już rozpoczęli swoje działania w czerwcu. W ostatnim miesiącu przed wakacjami szkoleniowcy odwiedzą dwanaście miejscowości!

Podsumowanie kwietnia... rozwiń

Czas na podsumowanie pierwszego pełnego miesiąca działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie świętokrzyskim. Mobilna AMO swoje działania na terenie Świętokrzyskiego rozpoczęła 5 kwietnia we Włoszczowie, a miesiąc zakończyła szkoleniem w Chmielniku. Łącznie przeprowadzono jedenaście szkoleń.

Trenerzy Mobilnej AMO - Paweł Rybiński i Seweryn Sosień - w ciągu minionego miesiąca mieli możliwość przyjrzeć się z bliska 339 zawodnikom i zawodniczkom naszego województwa w kategorii orlik i młodzik. 171 zawodników wzięło udział w treningach pokazowych, natomiast wszyscy zawodnicy brali udział w grach selekcyjnych.

W kwietniu podczas wykładów prowadzonych przez trenerów Mobilnego AMO uczestniczyło 144 trenerów oraz nauczycieli wychowania-fizycznego. Oprócz dużej liczby szkoleniowców w wykładach oraz treningach pokazowych często uczestniczyli rodzice młodych zawodników.

Warto podkreślić, że w każdej miejscowości, którą odwiedziło Mobilne AMO, trenerzy spotkali się z życzliwością i bardzo miłym przyjęciem. Świadczy to o profesjonalnym podejściu trenerów uczestniczących w szkoleniach, a w szczególności osób pomagających w organizacji wykładów i praktycznego pokazu treningu.

Trenerzy Paweł Rybiński i Seweryn Sosień liczą na kontynuowanie dobrych relacji z klubami i szkołami w maju, w którym rozpoczną działania 8 maja w Klimontowie.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Seweryn Sosień
wyślij wiadomość
I trener
Paweł Rybiński
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.