MOBILNE AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

Rok 2018 zakończony w Jędrzejowie rozwiń

Ostatnie szkolenie w roku 2018 trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów z woj. świętokrzyskiego przeprowadzili w dniu 20 grudnia w Jędrzejowie.

Szkolenie nr 5, którego tematem była "Indywidualizacja" odbyło się w czasie zajęć lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 4 w Jędrzejowie i zaciekawiło sporo nauczycieli uczących w tej placówce.

Materiał video ze szkolenia można zobaczyć na:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/mobilna-akademia-mlodych-orlow-zawitala-w-grudniu-do-jedrzejowa/ar/13780235

Już wkrótce przedstawimy podsumowanie szkoleń Mobilnego AMO w minionym roku.

Mobilne AMO - artykuł i video w "Echo Dnia" rozwiń

Kilka słów przypomnienia o działalności Mobilnego AMO w województwie świętokrzyskim przedstawia portal echodnia.eu

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. Oprócz tekstu znajdą Państwo również materiał video dotyczący Mobilnego AMO. Warto zobaczyć!

Poniżej link do artykułu:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/mobilna-amo-szkoli-trenerow-i-szuka-talentow-w-wojewodztwie-swietokrzyskim/ar/13750350

Miłej lektury i oglądania!

Prezentacja projektu na Grassroots 2018 rozwiń

W poniedziałek - 3 grudnia - odbyła się w naszym województwie kolejna edycja Konferencji Trenerskiej "Akademia Grassroots". Podczas szkolenia projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów zaprezentowali trenerzy Mobilnego AMO - Paweł Rybiński i Seweryn Sosień.

Trenerzy oprócz szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania Mobilnego AMO przedstawili również statystyki dotyczące działania projektu w województwie świętokrzyskim. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się m. in. o ilości trenerów/nauczycieli biorących udział w konferencjach, ilości zawodników, których obejrzeli trenerzy Mobilnego AMO czy zawodnikach wpisanych do ISOS (Interaktywnego Systemu Oceniania i Skautigu).

Projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów po raz pierwszy został przedstawiony przed tak szerokim gronem trenerów piłki nożnej i nauczycieli wychowania fizycznego. W konferencji wzięło udział około 300 uczestników!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Seweryn Sosień
wyślij wiadomość
I trener
Paweł Rybiński
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.