MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Podsumowanie Kursokonferencji w Lublińcu z udziałem Mobilnej AMO !!! rozwiń

W niedzielę 10 marca w auli i hali sportowej mieszczącej się przy I LO im. Adama Mickiewicza miała miejsce Konferencja trenerów, której organizatorem był Podokręg Piłki Nożnej w Lublińcu. Na zaproszenie Przewodniczącego komisji szkolenia PPN Lubliniec Pana Szymona Mlynka trenerzy Mobilnej AMO byli prelegentami na konferencji dla prawie 130 trenerów !!!

Wykład, który przedstawili trenerzy po raz pierwszy w województwie śląskim była "Indywidualizacja" (temat nr 5), a w treningu praktycznym tematem był "Rozwój percepcji".

Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość przedstawienia projektu Mobilnego AMO na tak ważnym wydarzeniu w regionie.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz relacji z konferencji na stronę podokręgu Lubliniec.

http://www.ppnlubliniec.pl/kursokonferencja-trenerow-w-podokregu-pilki-noznej-w-lublincu-z-rekordem-frekwencji-n783.html

Podsumowanie szkolenia Mobilnej AMO w Kozach rozwiń

W czwartek 28 lutego z inicjatywy nauczyciela wychowania fizycznego i trenera piłki nożnej - Piotra Pietrzyka oraz wsparciu przedsięwzięcia przez dyrektora Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach - Konrada Hamerlaka, odbyło się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- W naszej gminie gościło dwóch trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie śląskim - Krzysztof Szumski oraz Szymon Tabacki, szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym i praktycznym, którzy w ramach projektu PZPN poprowadzili trzygodzinne, bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczycieli i wychowawców, podnoszące kwalifikacje w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży - informuje Konrad Hamerlak Dyrektor CSW w Kozach

Pierwsza część szkolenia obejmowała zajęcia teoretyczne z kształtowania kreatywności w piłce nożnej prowadzona przez trenera Krzysztofa Szumskiego. Po wykładzie, obejrzeniu projekcji zestawów ćwiczeń, schematów i propozycji treningów nastąpiła analiza materiału z udziałem trenerów, instruktorów i nauczycieli.

Część drugą i trzecią poprowadził trener Szymon Tabacki z udziałem 37uczniów i zawodników trzech zespołów wyselekcjonowanych przez pracujących z nimi trenerami - Ludowego Klubu Sportowego "Orzeł", Uczniowskiego Klubu Sportowego w Kozach oraz LKS "Pasjonat" Dankowice.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz obszernej relacji ze szkolenia

http://www.csw.kozy.pl/aktualnosci/art-wydarzylo-sie-dzialo-sie-w-csw,195

Podsumowanie szkoleń Mobilnej AMO - Luty rozwiń

W miesiącu lutym w naszym województwie odbywały się ferie zimowe. Trenerzy Mobilnej AMO byli również uczestnikami Zimowej Akademii Młodych Orłów w Bydgoszczy. W związku z feriami oraz wyjazdem na ZAMO w miesiącu lutym zostało przeprowadzonych 5 szkoleń Mobilnego AMO, w których udział wzięło ponad 50 trenerów, nauczycieli oraz 20 rodziców.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z harmonogramem na miesiąc marzec, gdzie nasi trenerzy przeprowadzą 8 szkoleń w tym miesiącu.

Do zobaczenia na szkoleniach !!!

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Szymon Tabacki