MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Zgłoszenia do rozgrywek kobiecych rozwiń

Komisja Piłki Kobiecej Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że do 26 lipca przyjmuje zgłoszenia do:

* Czwartej Ligi Kobiet
* Śląskiej Ligi Juniorek Młodszych (roczniki 2003, 2004, 2005)
* Śląskiej Ligi Trampkarek (roczniki 2005, 2006, 2007)
* Śląskiej Ligi Młodziczek (roczniki 2007, 2008, 2009)
* Śląskiej Ligi Orliczek (roczniki 2009, 2010, 2011)

Zgłoszenia do rozgrywek można dokonać wypełniając formularz, który znajduje się pod adresem: https://forms.gle/yQdE8Vpz833vF5qP9

Szczegóły oraz regulaminy rozgrywek dostępne są na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej pod adresem:

http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3413/zgloszenia-do-rozgrywek-kobiecych

Trenerzy Mobilnej AMO na OKT w Łodzi rozwiń

Komisja Techniczna Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 28-29 lipca 2019 roku (niedziela/poniedziałek) w Łodzi odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Trenerów (OKT) z licencją UEFA PRO, UEFA A, UEFA Elite Youth A, UEFA Goalkeeper A oraz UEFA Futsal B.

Udział w konferencji wezmą również trenerzy Mobilnego AMO. Z pewnością będzie to doskonała okazja do podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz ciągłego rozwoju z czym wiąże się zawód trenera.

II Rodzinny Piknik na Śląskim !!! rozwiń

Zapraszamy do skorzystania z wszystkich atrakcji, zaczynając od gry na murawie „Kotła czarownic” w rodzinnej rywalizacji „Mama, tata i ja” oraz „Talentiadzie” (formularz zgłoszeniowy na stronie śląskiego zpn), poprzez zabawy w strefie malucha i opowieści piłkarskich legend, aż po mecz Gwiazdy Ślonskiego Fusbala – Silesia Team. Na deser natomiast czeka koncert Piotra Herdziny. Mówiąc krótko nikt się nie będzie nudził.

Wśród sław śląskiej piłki nie zabraknie piłkarzy, którzy na Stadionie Śląskim rozgrywali historyczne mecze nie tylko w reprezentacji Polski. Wszak chorzowski gigant, na którym rekord frekwencji padł gdy w europejskich pucharach Górnik Zabrze, w obecności 120 tysięcy kibiców, podejmował w 1963 roku Austrię Wiedeń, był także areną spotkań ligowych i finałów Pucharu Polski. Henryk Latocha, występował tu w dreszczowcu z AS Roma w półfinale Pucharu Europy Zdobywców Pucharów w 1970 roku, kiedy to Górnik Zabrze jako jedyna polska drużyna wywalczyła awans do finału klubowych europejskich rozgrywek.

Natomiast Eugeniusz Lerch spotkał się tu twarzą w twarz z legendą światowej piłki Brazylijczykiem Pele, który w 1960 roku przyjechał do Chorzowa ze swoim klubem FC Santos na mecz z Kadrą Olimpijską.

Lista sław, których będzie można posłuchać i zobaczyć się z nimi, jest długa. Są na niej przedstawiciele kilku generacji z Janem Benigierem, Janem Urbanem, Janem Furtokiem, Jerzym Wijasem i Januszem Jojką na czele, bo oni także mają wiele wspomnień związanych z tym miejscem. Podobnie jak zawodnicy, którzy niedawno zakończyli kariery jak Mariusz Śrutwa czy Wojciech Grzyb. Na pewno więc ciekawych opowieści sportowych nie zabraknie.

Szczegóły pod linkiem

http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3349/ii-piknik-rodzinny-na-slaskim-z-pilkarskimi-legendami

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.