MOBILNE AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Zapraszamy na szkolenie w Łaziskach Górnych rozwiń

W dniu 25.10.2018r. o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Łaziskach Górnych przy ul. Sportowej 3 odbędzie się bezpłatne szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w powiecie mikołowskim.

Po szkoleniu każdy trener otrzyma materiały szkoleniowe w formie książek.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej organizatora szkolenia:

http://www.polonia.laziska.pl/2-uncategorised/1304-szkolenie-moblilnej-akademii-mlodych-orlow

Podsumowanie szkoleń Mobilnej AMO z udziałem dziewcząt. rozwiń

W dniu 6.10 oraz 10.10 odbyły się szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów gdzie w treningu pokazowym oraz grze selekcyjnej wzięły udział wyłącznie dziewczyny z kategorii orlik oraz młodzik.

Tematem szkolenia teoretycznego była intensywność treningowa. Dziewczyny w treningu pokazowym skupiały się na przenoszeniu ciężaru gry w wolne strefy boiska.

Na szczególne uznanie zasłużyły dziewczyny w powiecie bieruńsko - lędzińskim, gdzie podczas obserwacji treningu oraz gry selekcyjnej cztery zawodniczki zwróciły szczególna uwagę trenerów prezentując ponadprzeciętne umiejętności piłkarskie na tle swoich rówieśniczek. Po raz kolejny przekonaliśmy się o słusznej idei projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów, gdzie wyróżniający się zawodnicy i zawodniczki mogą zostać docenieni za swoją pracę w klubie i lada moment mogą znaleźć się w kadrach swoich podokręgów, kadrach śląska czy nawet kadrze Polski.

Zachęcamy trenerów, aby swoich wyróżniających się zawodników i zawodniczki promować podczas szkoleń Mobilnej AMO gdzie, trenerzy mogą ocenić potencjał swoich podopiecznych na tle wyróżniających się zawodników z innych klubów w powiecie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Podsumowanie szkoleń Mobilnej AMO - wrzesień rozwiń

W miesiącu wrześniu trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów przeprowadzili 12 szkoleń w różnych powiatach województwa śląskiego. W szkoleniach wzięło udział łącznie 120 trenerów oraz 80 rodziców. Obserwacji poddano ok. 370 wyróżniających się zawodników z różnych klubów.

W październiku zapraszamy na kolejne szkolenia w województwie śląskim. Warto wspomnieć, że w tym miesiącu odbędą się premierowe szkolenia wyłącznie z udziałem dziewcząt, które to wezmą udział w treningu pokazowym oraz grze selekcyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń.

Do zobaczenia na szkoleniach.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość
I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.