MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Rozpoczęliśmy temat nr 5 "Indywidualizacja" rozwiń

Janów i Grajewo to miejscowości, w których rozpoczęliśmy już następny cykl szkoleń z projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. "Indywidualizacja" - taki jest temat, to kolejny z filarów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Omawiamy w nim jak zorganizować i przeprowadzić trening dzieci, aby uwzględnić indywidualizację i szczegółowość. W części praktycznej pokażemy kilka ćwiczeń z akcentem na rozwój percepcji u młodego zawodnika. Zapraszamy serdecznie trenerów, nauczycieli oraz rodziców na nasze spotkania. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce "Plan zajęć"
Do zobaczenia!

Zakończyliśmy miesiąc luty! rozwiń

Miesiąc luty po zakończeniu ferii zimowych, był dla sztabu trenerskiego Mobilnego AMO bardzo pracowity.
Prowadzenie szkoleń, jak również promocja działalności Mobilnego AMO w poszczególnych powiatach województwa podlaskiego to działania, które były priorytetowe w miesiącu lutym. W dwunastu ośrodkach, w których przeprowadziliśmy szkolenia udział wzięło 132 słuchaczy , w tym 64 trenerów, i nauczycieli oraz 68 rodziców i opiekunów. Szczególnie nas cieszy, coraz większa ilość rodziców , gdyż rola ich w kształtowaniu młodego piłkarza jest tak samo istotna jak trenera. Dlatego zapraszamy gorąco na nasze kolejne szkolenia, które w miesiącu marcu rozpoczynamy siódmego w Hajnówce. Szczegółowy harmonogram szkoleń znajduje się w zakładce "Plan zajęć"

Podsumowanie 2018 roku. rozwiń

W ciągu 9 miesięcznej pracy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w „terenie” trenerzy Mirosław Dymek oraz Michał Klimowicz przeprowadzili 76 szkoleń, w których udział wzięło około 600 trenerów oraz ponad 2 tysiące zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik.
Dziękujemy wszystkim trenerom, działaczom oraz dyrektorom i pasjonatom sportu za pomoc w organizacji szkoleń w całym województwie. Nadchodzący 2019 rok będzie również momentem dalszej ewaluacji projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów, tak aby sprostać oczekiwaniom najważniejszych odbiorców, którymi są trenerzy oraz ich podopieczni.
Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.
Życzymy wszystkim samych sukcesów w Nowym Roku i do zobaczenia!!!

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Klimowicz