MOBILNE AMO - PODLASKIE

Aktualności

KONIEC MAJA POD KĄTEM SZKOLEŃ I OBSERWACJI rozwiń

W dniach 28-30.05.2018r przeprowadziliśmy dwa szkolenia i dwie obserwacje młodych zawodników rocznika 2006 i 2007. W Gródku i Grajewie chwilę po zakończonej części teoretycznej, w której łącznie wzięło udział 39 słuchaczy, w czasie treningu i gry selekcyjnej przyjrzeliśmy się 64 zawodnikom. Mimo upalnej pogody dało się zauważyć wielką ambicję, chęć do pracy i przede wszystkim uśmiech na twarzach małych adeptów piłki nożnej. Tak jak zwykle poziom był różny jednak bardzo cieszy fakt iż żaden zawodnik nie stoi na straconej pozycji by osiągnąć swój wymarzony cel. Przy prawidłowym podejściu do życia sportowca i bardzo ciężkiej pracy na treningach wszystko jest możliwe !!!
We środę 30 maja w roli obserwatorów udaliśmy się na dwa turnieje- pierwszy mający na celu wyłonienie chłopców do reprezentacji naszego województwa rocznik 2006 (Stadion Miejski w Białymstoku), drugi zaś - rozgrywki Orlika kategorii E1 (ZSBG w Białymstoku). Aura również nie sprzyjała, jednak żar lejący się z nieba nie odbierał chęci zaprezentowania się zawodnikom z jak najlepszej strony przed sztabem trenerskim kadry województwa. Zapewne kilku zawodnikom selekcjonerzy przyjrzą się jeszcze niejednokrotnie. W turnieju Orlika podobnie nie brakowało zaangażowania woli zwycięstwa i naprawdę dobrego poziomu gry. Z wielką przyjemnością ogląda się spotkania gdzie chłopcy prezentują swe umiejętności zdobyte na treningach i zostawiają mnóstwo zdrowia na boisku.
Oby tak dalej i powodzenia !!!

Intensywne dwa tygodnie za nami - mamy kolejne wyróznienia! rozwiń

W dniach od 14 do 25 maja 2018 roku odwiedziliśmy sześć powiatów w naszym województwie. Byliśmy w Bielsku Podlaskim, Mońkach, Sejnach, Ciechanowcu, Siemiatyczach oraz w niedużym Dobrzyniewie. Liczne grono trenerów, nauczycieli oraz rodziców, po zajęciach w "klasie" obejrzało jak z olbrzymim zapałem udział w treningu biorą ich podopieczni . Sto osiemdziesiąt dziewczynek i chłopców robiło wszystko, aby wypaść jak najlepiej. To były udane szkolenia, gdyż kolejnych dwóch zawodników wpisaliśmy do naszych "notesów" Olbrzymie słowa uznania należą się nie tylko trenerom wyróżnionych zawodników, ale i pozostałym. Widzieliśmy niejednokrotnie jak w trudnych warunkach przyszło wam szkolić przyszłych reprezentantów. Brawo za konsekwencję i olbrzymią pasję. Tak trzymać!!! Jeszcze raz dziękujemy wam trenerzy jak i waszym przełożonym, za pomoc w organizacji naszych szkoleń. We wszystkich miejscach organizacja była wzorowa. Kolejne miejsca, które odwiedzimy w przyszłym tygodniu to: Gródek, Grajewo oraz Dąbrowa Białostocka. Szczegółowy terminarz znajduje się w zakładce "Plan Zajęć"

Pierwsze majowe szkolenia - zgodnie z planem! rozwiń

Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz doskonałe przygotowanie naszych szkoleń. Augustów, Wysokie Mazowieckie oraz Białystok to miejsca , w których odbyliśmy kolejne spotkania. Cieszyć może coraz większa frekwencja a przede wszystkim coraz większe zainteresowanie rodziców. Wyróżniliśmy kolejnego zawodnika, a zdradzić możemy jedynie , że na co dzień trenuje w Wysokiem Mazowiecku. W Białymstoku przeprowadziliśmy zajęcia wyłącznie z młodymi zawodniczkami. Były bardzo zadowolone ze spotkania z nami, a my wiemy, że musimy tam jeszcze wrócić, kilka z nich zapowiada się obiecująco. W tym tygodniu będziemy gościć w Bielsku Podlaskim, Mońkach i Sejnach, liczymy że w którejś z tych miejscowości wypatrzymy kolejną "gwiazdę" Do zobaczenia.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość
I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.