MOBILNE AMO - PODKARPACKIE

Aktualności

Start Mobilnej Akademii Młodych Orłów na Podkarpaciu. rozwiń

Rozpoczął się rok szkolny, a wraz z nim wystartowały pierwsze szkolenia Mobilnej AMO w województwie podkarpackim. Jesteśmy już po czterech z nich. Odbyły się one kolejno : w Kolbuszowej (03.09), Posadzie Górnej (04.09), Jaśle (06.09) oraz Jelnej (07.09). Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni frekwencją trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego podczas szkoleń oraz dużym entuzjazmem biorących udział w treningu pokazowym i grze selekcyjnej dzieci.
Nasze kolejne szkolenia odbędą się : w Sędziszowie Małopolskim (13.09), Mielcu (14.09), Krasnem (17.09), Ustrzykach Dolnych (18.09), Brzozowie (20.09), Przemyślu ( 21.09), Dębicy (24.09), Nisku (27.09), Krośnie (28.09).
Zapraszamy serdecznie wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich pasjonatów piłki nożnej.

Wakacyjna praca trenerów Mobilnej AMO. rozwiń

W okresie lipca i sierpnia naszym celem była obserwacja odbywających się w naszym województwie obozów, meczów kontrolnych, turniejów, konsultacji i zgrupowań kadr wojewódzkich chłopców i dziewczynek z roczników 2006-2009. Uczestniczyliśmy też w dwóch szkoleniach. Pierwszym w Gniewinie na LAMO, gdzie uczyliśmy się jak oceniać zawodników. Drugim w Warszawie. Podsumowaliśmy na nim naszą pracę wakacyjną. Wzięliśmy też udział w warsztatach szkoleniowych na temat dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży oraz wykładzie o odżywianiu młodych sportowców. Zostaliśmy też zapoznani z nowym kanałem komunikacji PZPN ,, Piłka dla wszystkich "

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Przemysław Matuła
wyślij wiadomość
I trener
Krzysztof Hus
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.