MOBILNE AMO - OPOLSKIE

Aktualności

Starostwo Powiatowe w Prudniku o projekcie Mobilnej AMO - film promujący rozwiń

W związku ze szkoleniem Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Starostwie Powiatowym w Prudniku przygotowany został materiał promujący owe wydarzenie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem i ze szczegółami szkolenia oraz do odwiedzenia poniższej strony.


https://www.facebook.com/StarostwoPowiatoweWPrudniku/videos/1896356413779904/?tn-str=k*FOrganizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i za pomoc w organizacji szkolenia.


Do zobaczenia na następnych szkoleniach!

Od października ruszamy z tematem numer 3! rozwiń

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie opolskim informują, że od października rozpoczynamy nowy cykl szkoleń z kolejnego, trzeciego już przygotowanego specjalnie dla Państwa tematu naszego projektu.

Treścią warsztatów teoretycznych 3 szkolenia w danym miesiącu będzie „Intensywność treningowa”, a podczas zajęć praktycznych skupimy się na „Przenoszeniu ciężaru gry w wolne strefy boiska”.

Harmonogram szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów na cały miesiąc znajdziecie Państwo poniżej w naszym planie zajęć oraz na stronie Opolskiego Związku Piłki Nożnej.


Liczymy na Państwa obecność!

Wracamy po wakacyjnej przerwie! rozwiń

Szanowni Szkoleniowcy,


Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów po wakacyjnej przerwie zapraszają na kolejne szkolenia pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej w Państwa powiecie!
Informujemy, że od września rozpoczęliśmy nowy cykl szkoleń z kolejnego, drugiego już przygotowanego specjalnie dla Państwa tematu naszego projektu.

Szkolenia standardowo będą zaczynały się od godzinnej prezentacji teoretycznej, następnie przewidziany jest trening pokazowy, który będzie ściśle powiązany z częścią wykładową.
Na samym końcu przeprowadzona będzie gra selekcyjna dla dzieci, które będą brały udział w treningu pokazowym.

Tematem wszystkich szkoleń w miesiącu wrzesień dla całego województwa jest temat nr.2 - „Filary Szkolenia Dzieci i Młodzieży”
takie jak: kreatywność, intensywność, szczegółowość, indywidualizacja, edukacja oraz mentalność.
Podczas zajęć praktycznych skupimy się na doskonaleniu gry w ataku pozycyjnym.

Przypominamy również, że warsztaty szkoleniowe są bezpłatne i każdy może wziąć w nich udział.
W imieniu Polskiego Związku Piłki Nożnej serdecznie zapraszamy!


Liczymy na Państwa obecność!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Wojciech Morka
wyślij wiadomość
I trener
Andrzej Konwiński
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.