MOBILNE AMO - MAZOWIECKIE

Aktualności

Mobilna Akademia Młodych Orłów rozwiń

Od września swoją działalność rozpoczęła Mobilna Akademia Młodych Orłów na terenie województwa mazowieckiego. Pierwsze szkolenia odbyły się w powiatach otwockim (Karczew) i gostynińskim (Gostynin).
W drugim tygodniu września trenerzy Mobilnej AMO odwiedzą kolejne miejscowości - 11 września Pułtusk, 12 września Miedzna i 14 września Radom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne szkolenia!

Mobilna Akademia Młodych Orłów rozwiń

W lipcu Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedziła obozy sportowe na terenie Mazowsza.

Pierwszym miejscem, gdzie się pojawiliśmy był obóz w Miętnem, organizowany przez Inteligentny Trening 2.0. Obóz zrzeszający utalentowanych zawodników w wieku 11-14 lat z Warszawy i okolic. Dzięki uprzejmości organizatora, uczestniczyliśmy również w szkoleniu z psychologii sportu. Dziękujemy za otwartość i chęć współpracy!

Kolejnym miejscem był Serock i obserwacja zajęć treningowych FC Liverpool u16, którzy przyjechali do Polski na turniej organizowany przez KS Sokół Serock.

W lipcu pojawiliśmy się jeszcze w Gostyninie, gdzie podglądaliśmy trening MKS Polonia Warszawa roczników 2006 i 2007. Po treningu była możliwość wymiany podglądów z trenerami, opowiedzenie o projekcie Mobilnej AMO.

W sierpniu kolejne wizytacje, a już od września startujemy ze szkoleniami na terenie woj. mazowieckiego. Grafik szkoleń na wrzesień można zobaczyć w zakładce Mobilne AMO w woj. mazowieckim i na stronie internetowej Mazowieckiego ZPN. Zachęcamy do współpracy!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Kaleta
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Anglart
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.