MOBILNA AMO - MAZOWIECKIE

Aktualności

Mobilna AMO na Mazowszu z nowym tematem! rozwiń

Od maja Mobilna Akademia Młodych Orłów w woj. mazowieckim edukuje trenerów i nauczycieli w zakresie przeciwdziałania i reagowania na dyskryminację.

Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z UEFA zdecydował się przygotować zestaw materiałów edukacyjnych oraz cykl bezpłatnych szkoleń wspierających trenerów i nauczycieli, którzy na co dzień pracują z najmłodszymi.

Serdecznie zapraszamy!

Rekordowa Warszawa rozwiń

20 marca o godz. 12:00 zorganizowaliśmy szkolenie Mobilnej AMO w Warszawie. Szkolenie odbyło się na AWF-ie przy współpracy ze specjalizacją piłka nożna prowadzoną przez trenera Zbigniewa Tyca i było rekordowe pod względem frekwencji. Na trybunach zgromadziło się 150 uczestników, w tym trenerzy, trenerki i nauczyciele. Jest to największa liczba osób, która pojawiła się na szkoleniach w naszym województwie. W przyszłości liczymy na kolejne rekordy!

ZMIANA GODZINY SZKOLENIA W BIAŁOBRZEGACH!! rozwiń

Szkolenie w Białobrzegach rozpoczyna się o godz. 15:00!!
Miejsce pozostaje bez zmian. Białobrzegi ul. Władysława Stanisława Reymonta 13a

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Anglart
wyślij wiadomość
II trener
Michał Kaleta
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.