MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Olkusz po szkoleniu nr 5 o temacie "Indywidualizacja" rozwiń

Olkusz to kolejna miejscowość na mapie województwa małopolskiego, którą odwiedzili Mobilni trenerzy AMO. W Gimnazjum nr 9 w Olkuszu w zajęciach teoretycznych uczestniczyło 19 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Tematem prelekcji nr 5 jest "Indywidualizacja w szkoleniu dzieci i młodzieży". W zajęciach praktycznych zmonitorowano 29 zawodników oraz 1 zawodniczkę OKS Słowik Olkusz. Młodzi adepci reprezentowali barwy 6 klubów z powiatu olkuskiego: OKS Słowik Olkusz, Piliczanka Pilica, AP Bukowno, Przemsza Klucze, Laskowianka Laski, Unia Jaroszowice. Miło na poinformować, iż licznie zgromadzeni trenerzy czynnie uczestniczyli w zajęciach teoretycznych podczas, których wspólnie podjęliśmy merytoryczną rozmowę.

Powiat chrzanowski na "6" rozwiń

W Gimnazjum nr 2 w Libiążu odbyło się szkolenie nr 5 Mobilnej AMO o temacie "Indywidualizacja". W zajęciach teoretycznych uczestniczyło 14 trenerów piłki nożnej i nauczycieli wychowania fizycznego. W części praktycznej zmonitorowano 32 zawodników U13 oraz U11. Wyselekcjonowani zawodnicy otrzymali wspólną notę "6" . Powiat chrzanowski to jeden z kilku regionów w Małopolsce gdzie zawodnicy prezentują wysoki poziom umiejętności techniczno-taktycznych. Mobilni trenerzy podkreślają, iż praca z młodzieżą z powiatu chrzanowskiego to czysta przyjemność. Uczestnicy spotkania Mobilnej AMO reprezentowali barwy 5 klubów: UKS Górnik Libiąż, LKS Żarki, AP 21 Trzebinia, Fablok Chrzanów, Champions Libiąż.

Mobilni trenerzy AMO "zdobyli koronę Tatr" rozwiń

W dniu wczorajszym Mobilni trenerzy AMO "zdobyli koronę Tatr"- trening z orlicami. Szkolenie dedykowane dla dziewczynek odbyło się w ośrodku sportowo-rekreacyjnym API w Zakopanem. W szkoleniu teoretycznym uczestniczyło 6 trenerów piłki nożnej z powiatu tatrzańskiego. W zajęciach praktycznych oraz grze selekcyjnej zmonitorowano 16 zawodniczek, które reprezentowały 3 kluby z powiatu tatrzańskiego: KS Zakopane, Rysy Bukowina Tatrzańska, SP Górale Nowy Targ. Miło nam zawiadomić , iż reprezentowany poziom techniczno-taktyczny młodych piłkarek został wysoko oceniony przez trenerów na notę 5,5.

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Jacek Matyja