MOBILNE AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Dziewczynki na start rozwiń

Tuż przed feriami w województwie małopolskim trenerzy Mobilnego AMO: Krystian Pać oraz Jacek Matyja odbyli ostatnie szkolenie nr 4 w powiecie gorlickim. Warto odnotować, iż w/w szkoleniu uczestniczyły zawodniczki U11 oraz U13. W Szkole Podstawowej nr 1 w Gorlicach mobilni trenerzy przeszkolili 16 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Warte wspomnienia jest także to , iż właśnie z okręgu gorlickiego pochodzi czwórka dziewczynek, które już w lutym uczestniczyć będą w ZAMO w Bydgoszczy. W zajęciach praktycznych uczestniczyły orliczki oraz młodziczki z klubów oraz szkół podstawowych w powiecie gorlickim. Prym w szkoleniu wiodły młode piłkarski z UKS 3 Staszkówka/Jelna oraz KS Podhalanin Biecz. W sumie zmonitorowano 28 zawodniczek z dwóch kategorii: orlik oraz młodzik. W okresie ferii trenerzy Mobilnego AMO będą monitorować i uczestniczyć w treningach zespołów przebywających na obozach piłkarskich. W trasę szkoleniową po województwie małopolskim Mobilny Bus ruszy tuż po feriach. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chętnych trenerów oraz zawodników U11 oraz U13.

Zimowym szlakiem do Grybowa oraz Tarnowa rozwiń

W iście zimowej atmosferze trenerzy Mobilnego AMO dotarli do nowych miejsc na mapie województwa małopolskiego. Kolejnymi miejscowościami, w których odbyły się szkolenia nr 4 były: Grybów oraz Tarnów. Łącznie w dwóch miastach przeszkolono 39 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W Grybowie na treningu praktycznym oraz grze selekcyjnej zorganizowanej w Liceum Ogólnokształcącym im. A. Grottgera zmonitorowano 26 zawodników z 6 klubów: Sandecja Nowy Sącz, AP Nawojowa, Beskidzka Akademia Piłkarska Grybów, Korona Beskidu, Kolejarz Stróże, UKS Sokoliki Stary Sącz. W Tarnowie na obiektach SMS Unia Tarnów zmonitorowano 30 zawodników z 7 klubów: Unia Tarnów, Tarnovia Tarnów, KS Koszyce Wielkie, Bruk Bet Nieciecza, KS Nowa Jastrząbka- Żukowice, MGAS Radłów, Metal Tarnów.

Zimowa inauguracja Mobilnego AMO w 2019 roku rozwiń

W nowym roku Mobilne AMO zainaugurowało szkolenia nr 4 w Łapanowie w powiecie bocheńskim. W sali audiowizualnej w Centrum Szkolenia Zawodowego przeszkolono 13 trenerów piłki nożnej. W nowoczesnej hali sportowej zmonitorowano 28 zawodników z 4 klubów z powiatu bocheńskiego: Piast Łapanów, Czarni Kobyle, Mosir Bochnia, ABC Futbolu.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość
I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.