MOBILNE AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Trenerzy Mobilnej AMO obserwowali Finał Małopolskiego Minimundialu 2018 rozwiń

Belgowie z Nowego Sącza, Argentyńczycy z Chrzanowa czy Szwajcarzy z Wieliczki najlepszymi drużynami piłkarskimi naszego regionu? To możliwe! Właśnie poznaliśmy zwycięskie zespoły Małopolskiego Minimundialu ‘2018, które na czas turnieju ubrały trykoty... zagranicznych reprezentacji! Na „wiślackiej ziemi” Wielki finał imprezy odbył się w środę, 1 sierpnia br., na Stadionie Miejskim w Krakowie, zlokalizowanym przy ul. Reymonta 22. O Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy walczyło osiem zespołów wyłonionych w drodze eliminacji gminnych, powiatowych, strefowych i regionalnych z grona ponad 8 tysięcy uczestników. Trwające sześć godzin sportowe zawody otworzył red. Ryszard Niemiec. Prezes MZPN witając uczestników Małopolskiego Minimundialu ‘2018, docenił piłkarski kunszt młodym graczy i owocną trenerska pracę, dziękował rodzicom za zaangażowanie i wsparcie dla futbolistów, zachęcał do sportowej walki na najwyższym poziomie. Na Minimundialu oczywiście nie mogło zabraknąć trenerów Mobilnej AMO. Trenerzy Krystian Pać oraz Dariusz Marzec mogli przyjrzeć się najzdolniejszej młodzieży z województwa małopolskiego z rocznika 2006-2007. Już niebawem bo od 13-23 sierpnia ponad 60 zawodników wyselekcjonowanych z turnieju weźmie udział w bezpłatnym obozie piłkarskim organizowanym przez MZPN w Suchej Beskidzkiej. 60 wybijających się futbolistów „Małopolskiego Mundialu ‘2018” uda się na 10-dniowy obóz, aby doskonalić umiejętności piłkarskie pod okiem najlepszych trenerów MZPN, oczywiście na obozie obecni będą też trenerzy Mobilnej AMO.

Wracamy we wrześniu! Teraz czas na monitoring... rozwiń

Miło nam poinformować, iż wizyta w Starym Sączu kończy okres szkoleń prowadzonych przez trenerów Mobilnej AMO przed wakacjami. Na "powiatowy szlak" mobilny bus wraca we wrześniu. Nie znaczy to wcale, iż trenerzy Mobilnej AMO zaczynają długi okres wakacji. Wprost przeciwnie od lipca do końca sierpnia trenerzy AMO będą monitorować zawodników oraz zawodniczki na obozach szkoleniowych oraz turniejach , które odbywają się na terenie województwa małopolskiego.
Podsumowując wszystkie wizyty w odwiedzonych 25 powiatach trenerzy przeszkolili około 375 szkoleniowców, nauczycieli wychowania fizycznego oraz zmonitorowali 800 zawodników i zawodniczki.

Rekord Mobilnej AMO rozwiń

W drugim tygodniu czerwca trenerzy Mobilne AMO odwiedzili kolejne powiaty w województwie małopolskim. Tym razem na drodze mobilnego busa znalazły się następujące miasta: Brzesko, Ciężkowice oraz Wadowice. Warto odnotować, iż właśnie w powiecie tarnowskim padł rekord frekwencji -trenerów uczestniczących w szkoleniu nr 2. W malowniczo położonych Ciężkowicach w auli Muzeum Przyrodniczego zebrało się 28 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Jednocześnie kierujemy wyrazy podziękowania do burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza, dyrektora CPMiG -Wojciecha Sanka oraz trenera Roberta Truchana za pomoc w organizacji w pełni profesjonalnego szkolenia. Łącznie w tym tygodniu trenerzy Mobilnej AMO przeszkolili 52 szkoleniowców, nauczycieli wychowania fizycznego oraz zmonitorowano 94 zawodników w kategorii orlik i młodzik.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Dariusz Marzec
wyślij wiadomość
I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.