MOBILNE AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Rekord Mobilnej AMO rozwiń

W drugim tygodniu czerwca trenerzy Mobilne AMO odwiedzili kolejne powiaty w województwie małopolskim. Tym razem na drodze mobilnego busa znalazły się następujące miasta: Brzesko, Ciężkowice oraz Wadowice. Warto odnotować, iż właśnie w powiecie tarnowskim padł rekord frekwencji -trenerów uczestniczących w szkoleniu nr 2. W malowniczo położonych Ciężkowicach w auli Muzeum Przyrodniczego zebrało się 28 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Jednocześnie kierujemy wyrazy podziękowania do burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza, dyrektora CPMiG -Wojciecha Sanka oraz trenera Roberta Truchana za pomoc w organizacji w pełni profesjonalnego szkolenia. Łącznie w tym tygodniu trenerzy Mobilnej AMO przeszkolili 52 szkoleniowców, nauczycieli wychowania fizycznego oraz zmonitorowano 94 zawodników w kategorii orlik i młodzik.

Szkolenie nr 2 zaprezentowane w kolejnych podokręgach piłki nożnej w Małopolsce rozwiń

Trenerzy Mobilnej AMO dotarli do kolejnych powiatów ze szkoleniem nr 2. Zajęcia teoretyczne-Filary szkolenia dzieci i młodzieży oraz część praktyczna- Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym skupiają coraz większą rzeszę pasjonatów piłki nożnej. W kolejnych powiatach trenerzy Mobilnej AMO przeszkolili łącznie 30 trenerów piłki nożnej. Zmonitorowano najzdolniejszą młodzież w powiecie gorlickim oraz oświęcimskim.Warto zaznaczyć , iż w powiecie oświęcimskim w zajęciach praktycznych brał udział syn Macieja Iwańskiego -świetnego rozgrywającego Legii Warszawa oraz Zagłębia Lubin Filip Iwański.

Mobilna AMO ruszyła z szkoleniem nr 2 rozwiń

W tym tygodniu to Nowy Targ był ostatnim powiatem, w którym trenerzy Mobilnej AMO prezentowali zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z szkolenia nr 1. W kolejnych dniach zostały odwiedzone 3 powiaty: miechowski, olkuski oraz limanowskim, w których trenerzy zainaugurowali szkolenie nr 2 obejmujące nowe zajęcia teoretyczne i praktyczne. W sumie przeszkolono 43 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Dariusz Marzec
wyślij wiadomość
I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.