MOBILNE AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Rozpoczynamy rok 2019 w Mobilnej Akademii Młodych Orłów! rozwiń

Sztab Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. lubuskim wraca po przerwie świąteczno - noworocznej do pracy.

W zakładce "PLAN ZAJĘĆ" można sprawdzić gdzie są najbliższe nasze szkolenia. W miesiącu styczniu z uwagi na ferie zimowe będzie ich tylko 7.
5 stycznia odwiedzimy Finał Pucharu Prezesa PZPN w Gorzowie w kategoriach U11 oraz U12.
Natomiast w lutym ruszamy pełną parą i będziemy w Waszych powiatach 3x w każdym tygodniu. Dodatkowo wyjeżdżamy na szkolenie Zimowej Akademii Młodych Orłów do Bydgoszczy w dniach 6-7 luty.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą byśmy przyjechali do Waszego powiatu lub miejscowości. Przypominamy, że szkolenia są skierowane przede wszystkim do trenerów, instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Szkolenia są certyfikowane do przedłużenia licencji trenerskich Grassroots C, UEFA C, PZPN B i PZPN A.

Dla powołanych zawodników jest to wyróżnienie, ponieważ zawodnicy są oceniani, a najlepsi z naszych szkoleń otrzymają powołanie do kadry województwa w danym roczniku.

Życząc owocnego roku zapraszamy do współpracy!

Zakończone szkolenia Mobilnego AMO w roku 2018 r. rozwiń

W dniu 21.12. zorganizowaliśmy ostatnie szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w roku 2018 w Czerwieńsku.

W imieniu sztabu Mobilnego AMO dziękujemy wszystkim 167 szkoleniowcom, którzy uczestniczyli w naszych 10 szkoleniach.

Jesteśmy zmotywowani do kontynuowania dalszej pracy w nowym 2019 roku! Pierwsze szkolenie już 04.01. w Świebodzinie.

Do zobaczenia w Nowym Roku!

Duże zainteresowanie szkoleniami Mobilnej Akademii Młodych Orłów! rozwiń

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. lubuskim przeprowadzili już 6 szkoleń od początku grudnia. Cieszą się one dużym zainteresowaniem Trenerów - uczestniczyło już 122 szkoleniowców!

Wspaniale tez układa się współpraca z gospodarzami obiektów. Wszyscy przyjmują nas niezwykle gościnnie. Świetne warunki mieliśmy wszędzie, jednak na wyróżnienie zasługują szkolenia w Iłowej, Żarach oraz Rzepinie, gdzie prócz świetnych warunków infrastrukturalnych, mogliśmy bardzo merytorycznie porozmawiać ze środowiskiem piłkarskim z tych powiatów.

Rodzice wraz z zawodnikami traktują powołania jako duże wyróżnienie więc tym bardziej miło nam, że każdy Klub pozytywnie odpowiada na nasze zaproszenia.

W tym tygodniu ostatnie szkolenia odbędą się w Bogdańcu, Babimoście, Gubinie oraz Czerwieńsku. Zapraszamy do aplikacji poprzez pzpn24.pl

W Nowym Roku startujemy 4 stycznia ze szkoleniem w Świebodzinie. Więcej informacji na stronie:
https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilne-amo-lubuskie,32304155.html

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość
I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.