MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Podsumowanie miesiąca czerwca szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Grą selekcyjną podczas Lubuskiej Konferencji Trenerów w Gorzowie zakończyliśmy I sezon działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. lubuskim.
W miesiącu czerwcu na 7 szkoleniach obecnych było 55 trenerów z naszego województwa.

W trakcie II gry selekcyjnej w Gorzowie zaprosiliśmy wyróżniających się zawodników oraz zawodniczki z naszych szkoleń.
Jesteśmy pełni pozytywnych wrażeń, ponieważ kilku graczy potwierdziło swoje aspiracje i być może w przyszłości otrzymają powołanie na konsultacje kadr województwa w poszczególnych rocznikach.

Teraz przed nami okres wakacyjny gdzie nie zwalniamy tempa. Będziemy odwiedzać nasze lubuskie Kluby na obozach, turniejach oraz meczach sparingowych.

Do regularnych szkoleń wracamy we wrześniu!

Podsumowanie miesiąca maja w Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Trenerzy Mobilnej AMO bardzo pracowicie spędzili maj.
Odwiedziliśmy 12 miejscowości województwa lubuskiego, gdzie przeprowadzaliśmy tematy nr 3 pt. "Intensywność" oraz 4 pt: "Kreatywność". Dodatkowo naszym zadaniem w tym miesiącu było przedstawienie projektu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych obecnych było 63 szkoleniowców.

Oceniliśmy w treningu oraz grach selekcyjnych 321 zawodników oraz 18 zawodniczek na szkoleniu w Żarach.

Dodatkowo byliśmy obecni na meczach kadr województwa w rocznikach 2006/2007, spotkaniach ligowych drużyn oraz na zgrupowaniu bramkarzy przed zbliżającą się Letnią Akademią Młodych Orłów, gdzie obecny był wychowanek Budowlanych Lubsko - Daniel Słobodzian.

Dziękujemy wszystkim organizatorom na świetne przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Zachęcamy wszystkich Prezesów, Koordynatorów oraz Trenerów do uczęszczania na nasze szkolenia.
Pamiętajmy, że inwestycja w kadrę szkoleniową to najlepszy możliwy rozwój dla naszego piłkarskiego środowiska.

A już od jutra zaczynamy kolejny miesiąc szkoleń dla szkoleniowców oraz obserwacji naszych lubuskich zawodników i zawodniczek :)

Szkolenia w miesiącu czerwcu. rozwiń

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w sezonie 2018/2019 szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
W czerwcu będziemy kontynuować temat nr 4: „Kreatywność” oraz rozpoczniemy kolejne szkolenie pt. ”Indywidualizacja”.
Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Lubuskim ZPN odwiedzi takie miejscowości jak: Zwierzyn, Górzycę, Szlichtyngową czy Sulęcin.

Oczywiście będziemy obecni również przez 2 dni na Lubuskiej Konferencji Trenerów w Gorzowie Wielkopolskim (21-22 czerwiec), gdzie drugiego dnia będziemy po raz kolejny przeprowadzać gry selekcyjne dla wyróżniających się zawodników i zawodniczek z naszych szkoleń dla kategorii młodzik (chłopcy oraz dziewczynki) oraz kategorii orlik (chłopcy).

Mobilna Akademia Młodych Orłów powróci do regularnych szkoleń już we wrześniu, a przez okres wakacyjny będziemy obserwować obozy oraz turnieje lubuskich drużyn.

Do zobaczenia!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.