MOBILNE AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Podsumowanie szkolenia - Intensywność Treningowa Kock 18.10.2018 rozwiń

W czwartek 18.10.2018 odbyło się szkolenie na Stadionie Miejskim w Kocku. Wzięła w nim udział grupa młodych Trenerów, którzy wysłuchali wykładu na temat Intensywności Treningowej. Było to już trzecie szkolenie w powiecie lubartowskim i bardzo cieszy nas to, że spotykamy się z ciepłym przyjęciem. Podczas części praktycznej zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności techniczne oraz duże zaangażowanie podczas ćwiczeń. Mamy nadzieję, że niektórzy z zawodników zostaną wkrótce powołani na konsultacje szkoleniowe do kadr województwa.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne szkolenia! :)

Podsumowanie szkolenia - Intensywność Treningowa Poniatowa 17.10.2018 rozwiń

Intensywność Treningowa była tematem szkolenia, które odbyło się na obiektach klubowych Stali Poniatowa. W szkoleniu wzięła udział nieliczna, ale bardzo aktywna grupa Trenerów z powiatu opolskiego. Na koniec części teoretycznej prowadzonej przez Trenera Koordynatora Szymona Gierobę wywiązała się bardzo ciekawa i merytoryczna dyskusja z uczestnikami oraz Trenerem Monitorującym, która była przysłowiową truskawką na torcie.

Liczymy na więcej szkoleń z tak ciekawymi dyskusjami :)

Podsumowanie szkolenia - Intensywność Treningowa Frampol 16.10.2018 rozwiń

W dniu 16.10.2018 roku na obiektach Szkoły Podstawowej we Frampolu odbyło się trzecie szkolenie dla powiatu biłgorajskiego. Część teoretyczna odbyła się na hali, a uczestniczyła w niej liczna grupa Trenerek i Trenerów, którzy z dużą uwagę wysłuchali wykładu prowadzonego przez Trenera Modesta Boguszewskiego. Podczas treningu przeprowadzonej na grupie Orlika pokazano w sposób praktyczny, jak należy pracować z grupą dzieci.

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz fantastyczne przygotowane miejsce szkolenia! :)

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Modest Boguszewski
wyślij wiadomość
I trener
Szymon Gieroba
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.