MOBILNE AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Podsumowanie szkolenia - Kreatywność Tarnawatka 11.01.2019 rozwiń

Na czwarte szkolenie w powiecie tomaszowskim udaliśmy się do Zespołu Szkół i Przedszkoli w Tarnawatce. Liczna grupa Trenerów wysłuchała części teoretycznej prowadzonej przez Trenera Modesta Boguszewskiego. Następnie odbył się panel dyskusyjny podczas, którego odbyła się bardzo ciekawa dyskusja. Część praktyczna była prowadzona przez Trenera Szymona Gierobę i dotyczyła Rozwoju kreatywności i Inteligencji piłkarskiej.

Zaangażowana grupa, w której duży udział miały młode zawodniczki, w bardzo dobry sposób zrealizowała wszystkie środki treningowej przygotowane przez Mobilną Akademię Młodych Orłów.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia! :)

Podsumowanie szkolenia - Kreatywność Komarówka Podlaska 08.01.2019 rozwiń

Czwarte szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w powiecie radzyńskim odwiedziło Komarówkę Podlaską dnia 08.01.2019. Na obiektach Zespołu Szkół Samorządowych mieliśmy przyjemność przedstawić temat Kreatywności zarówno podczas wykładu teoretycznego, jak i zajęć praktycznych.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne szkolenie! :)

Podsumowanie szkolenia - Kreatywność Chełm 07.01.2019 rozwiń

Kreatywność była tematem czwartego szkolenia, które odbyło się w Chełmie. Dnia 07.01.2019 na obiektach MOSiR-u liczna grupa Trenerów wysłuchała wykładu teoretycznego oraz obejrzała trening pokazowy nawiązujący do tematu szkolenia. Po wykładzie odbyło się podsumowanie oraz wywiązała się ciekawa rozmowa odnosząca się do rozwijania inteligencji piłkarskiej. Podczas treningu oraz gry selekcyjnej obserwowaliśmy zawodników, którzy prezentowali bardzo wysoki poziom zaangażowania oraz umiejętności techniczno-taktycznych. Możemy pochwalić wysoki poziom, który zaowocował wpisaniem 2 zawodników do systemu obserwacji PZPN.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Modest Boguszewski
wyślij wiadomość
I trener
Szymon Gieroba
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.