MOBILNE AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów na BeKSa Cup Rocznika 2008 rozwiń

W dniach 16-17 czerwca mieliśmy przyjemność obserwować turniej BeKSa Cup dla rocznika 2008. Bardzo wysoki poziom zaangażowania zawodników i możliwość obejrzenia ich nieprzeciętnych umiejętności sprawił nam dużą radość.

Szkolenie nr 1 – „SZKOLENIE PIŁKARSKIE DZIECI, BUDOWA TRENINGU” – podsumowanie pracy Mobilnej Akademii Młodych Orłów na Lubelszczyźnie rozwiń

W miesiącach kwiecień-maj udało się nam przeprowadzić 24 szkolenia z tematu „SZKOLENIE PIŁKARSKIE DZIECI, BUDOWA TRENINGU” i tym samym zakończyliśmy pierwszy z zaplanowanych cykli szkoleń. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, którzy pomogli nam w organizacji szkoleń oraz uczestnikom.

W pierwszym szkoleniu wzięło udział 381 słuchaczy – Trenerek, Trenerów, Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Rodziców. Ponadto mieliśmy możliwość zobaczyć 783 zawodników z grup młodzików i orlików.

Liczymy, że szkolenie nr 2, które rozpoczęło się w czerwcu, odbije się jeszcze szerszym echem wśród Zawodników i Trenerów.

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów na Dniach Talentu AMO Lublin rozwiń

Pierwsze dwa weekendy czerwca trenerzy Mobilnej AMO spędzili na boisku przy ul. Racławickich 7, gdzie byli obecni podczas Dni Talentu AMO. Podczas 5 dni testów mieliśmy możliwość obejrzenia ponad 250 zawodników i zawodniczek. Młodzi adepci piłki nożnej świetnie poradzili sobie ze wszystkimi testami i pokazali wysoki poziom umiejętności piłkarskich.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc i kolejny raz współpracować z trenerami AMO: Arturem Gadzickim i Piotrem Żurowiczem.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Modest Boguszewski
wyślij wiadomość
I trener
Szymon Gieroba
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.