MOBILNE AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Podsumowanie Miesiąca Czerwca w Mobilnej AMO rozwiń

W miesiącu czerwcu odbyła się pierwsza połowa (12 szkoleń) drugiego tematu - Filary Szkolenia Dzieci i Młodzieży. Mieliśmy przyjemność odwiedzić po raz drugi powiaty, w których realizowaliśmy już projekt Mobilnej AMO. Ponowna wizyta dała możliwość rozmowy z Trenerami, którzy wdrożyli część wskazówek i zaobserwowali pozytywny wpływ na efektywność treningu.


Koniec roku szkolnego oznacza również dla Nas przerwę w szkoleniach. Do wykładów wrócimy już we wrześniu.

W miesiącach lipiec-sierpień Mobilna AMO będzie wizytowała obozy piłkarskie odbywające się na terenie naszego województwa. Do zobaczenia!

Mobilna AMO na Konsultacjach Kadry Województwa rocznika 2005 rozwiń

Dnia 25.06.2018r Trenerzy Mobilnej AMO przyglądali się konsultacjom Kadry Województwa Lubelskiego rocznika 2005. Miło było zobaczyć kilku zawodników, którzy brali udział w grach selekcyjnych podczas konsultacji.

Dziękujemy Trenerowi Bodakowi oraz Trenerowi Jankowskiemu za możliwość obejrzenia treningu i gościnę.

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów na BeKSa Cup Rocznika 2008 rozwiń

W dniach 16-17 czerwca mieliśmy przyjemność obserwować turniej BeKSa Cup dla rocznika 2008. Bardzo wysoki poziom zaangażowania zawodników i możliwość obejrzenia ich nieprzeciętnych umiejętności sprawił nam dużą radość.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Modest Boguszewski
wyślij wiadomość
I trener
Szymon Gieroba
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.