MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Podsumowanie szkolenia - Indywidualizacja Gołąb 01.02.2019 rozwiń

W dniu 01.02.2019 r. w miejscowości Gołąb odbyło się pierwsze szkolenie z tematu Indywidualizacja. Dla powiatu puławskiego było to już 5 szkolenie, w którym mieliśmy możliwość uczestniczyć. Zgromadzona grupa Trenerów wysłuchała części teoretycznej, a później wzięła udział w części praktycznej. Podczas obu tych części uczestnicy byli bardzo aktywni i zadawali dużą ilość pytań. W szkoleniu wzięły udział dzieci z 4 klubów, a część zawodników trafiła do notesów Trenerów Kadr Województwa.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne szkolenia! :)

Podsumowanie szkolenia - Kreatywność Lublin 31.01.2019 rozwiń

Ostatnie szkolenie w miesiącu styczniu odbyło się w Lublinie. Na obiektach Zespołu Szkół nr 12 przeprowadzono czwarte szkolenie dotyczące Kreatywności. Liczna grupa Trenerów wysłuchała wykładu, podczas którego zadawano wiele ciekawych pytań i wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja. W treningu pokazowym udział wzięli zawodnicy z 4 lubelskich klubów i część z nich trafiło na listy Trenerów Kadr Wojewódzkich.

Podczas szkolenia mieliśmy przyjemność gościć Prezesa LZPN Pana Zbigniewa Bartnika.

Dziękujemy za aktywny udział Trenerów i zapraszamy na kolejne szkolenie :)

Podsumowanie szkolenia - Kreatywność Łopiennik Nadrzeczny 29.01.2019 rozwiń

W dniu 29.01.2019 mieliśmy przyjemność przeprowadzić szkolenie z Kreatywności na obiektach Publicznej Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym. Na pięknej hali młodzi zawodnicy odbyli trening pokazowy mający na celu Rozwój Kreatywności i Inteligencji Piłkarskiej. Młodzi adepci piłki nożnej byli bardzo mocno skupieni i zaangażowani w wykonywane ćwiczenia.

Dziękujemy za przybycie i udział!!! :) Zapraszamy na kolejne szkolenie w powiecie krasnostawskim :)

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Robert Makarewicz
wyślij wiadomość
wolontariusz
Przemysław Prętkiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.