MOBILNA AMO - ŁÓDZKIE

Aktualności

PIĄTEK 24.06.2019 - DZIEŃ OBSERWACJI rozwiń

Piątek zapowiada się pracowicie dla trenerów Mobilnego AMO. Na początek czeka na nich konsultacja kadry województwa łódzkiego dziewcząt, która odbędzie się na obiektach przy ul. Milionowej 14. Kolejnym przystankiem będzie stacjonarna akademia młodych orłów gdzie będą obserwować jednostkę treningową żaków. Na zakończenie obejrzą mecz mistrzostw świata U-20 pomiędzy Urugwajem i Norwegią.

TRENERZY MOBILNEGO AMO NA U-20 WORLD CUP POLAND 2019 rozwiń

W Łodzi ruszyły pierwsze mecze Mistrzostw Świata FIFA U-20. Ceremonia otwarcia odbyła się w czwartek na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi, po której rozpoczął się mecz Polska - Kolumbia (20.30). Nie zabrakło na nim trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Trenerzy będą również obserwować treningi zespołów uczestniczących w mistrzostwach.

OSIEM PRZYSTANKÓW MOBILNEGO AMO W CZERWCU rozwiń

W czerwcowym rozkładzie jazdy Mobilnej Akademii Młodych Orłów znalazło się osiem miejscowości. W miesiącu kończącym rok szkolny trenerzy Rafał Poznański i Sławomir Kraska bezpłatne szkolenia dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców rozpoczną 4 czerwca w Bełchatowie.

Kolejne zajęcia odbędą się w: Lututowie (5 czerwca), Sulejowie (6 czerwca), Niewiadowie (11 czerwca), Lipcach Reymontowskich (12 czerwca), Brzezinach (13 czerwca), Bielawach (18 czerwca) i Żychlinie (19 czerwca).

Na szkolenia Mobilnego AMO można się logować na platformie pzpn24.pzpn.pl.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Rafał Poznański
wyślij wiadomość
II trener
Sławomir Kraska
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.