MOBILNA AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 15.05.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do 15 maja br.

MARZEC W MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW W WOJ. DOLNOŚLĄSKIM rozwiń

Marzec był trudnym miesiącem dla projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów, nie tylko na Dolnym Śląsku, ale w całej Polsce. Ze względu na koronawirus w tym miesiącu odbyły się tylko cztery, z zaplanowanych dwunastu szkoleń. Oto lista klubów, których zawodnicy wzięli udział w naszych warsztatach:
- MIASTO WROCŁAW
Olympic Wrocław, Parasol Wrocław, Ślęza Wrocław
- MIASTO LEGNICA
Miedź Legnica, Konfeks Legnica
- MIASTO JELENIA GÓRA
AP Chojnik Jelenia Góra, Karkonosze Jelenia Góra
- POWIAT ZGORZELECKI
UKS Pieńsk, Nysa Zgorzelec, Orliki Węgliniec

Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w organizację warsztatów oraz klubom, które w ramach współpracy wyselekcjonowały zawodników do treningu pokazowego oraz gry selekcyjnej. Jednocześnie informujemy, iż do dnia 11.04.2020 r., ze względu na panującą sytuację, nie będziemy prowadzić żadnych szkoleń. Zwracamy również uwagę, iż ten termin może ulec zmianie. Wszystkich Trenerów oraz Zawodników, w tym trudnym czasie, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do końca marca rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do 13 kwietnia br.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość
II trener
Mateusz Kaluźniak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.