MOBILNE AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Powiat średzki rozpoczyna trzeci temat szkoleń w woj. dolnośląskim rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów z końcem października rozpoczyna trzeci temat szkoleń.
Pierwszym powiatem, do którego zawitaliśmy po raz trzeci był powiat średzki.
Trenerzy tym razem spotkali się w hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini.
W części teoretycznej skupiliśmy się na pojęciu "Intensywności treningowej", a w części praktycznej na "Przenoszeniu ciężaru gry w wolne strefy boiska".

Zapraszamy Trenerów do zapoznania się z harmonogramem naszych wizyt w zakładce "Plan zajęć" i do uczestnictwa w naszych warsztat w swoim powiecie.

DO ZOBACZENIA NA SZKOLENIU

Łączy Nas Piłka z ….. Chrobrym Głogów rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedza różne miejsca. Miejskie bądź gminne ośrodki sportu, szkoły, a także kluby piłkarskie. 9 października na zaproszenie koordynatora Grzegorza Nowaka odwiedziliśmy Akademię Piłkarską Chrobry Głogów, która była gospodarzem II bloku szkoleniowego dla powiatu głogowskiego. Duże słowa uznania i podziękowania dla Trenera Nowaka, który przygotował perfekcyjne warunki do tego typu warsztatów i stworzył warunki zarówno dla rozwoju lokalnego środowiska trenerów i nauczycieli w- f oraz zawodników, którzy uczestniczyli w pokazowym treningu i grze selekcyjnej. „Nas Trenerów najbardziej cieszy fakt, iż klub tak zorganizował dzień naszej wizyty, że wszyscy trenerzy AP Chrobry Głogów mogli uczestniczyć w naszych warsztatach i była to najlepsza frekwencja trenerów wśród dolnośląskich powiatów. Dzięki temu nasze spotkanie było bogate w pytania i merytoryczną dyskusje dotyczącą szkolenia dzieci i młodzieży” – podsumowuje wizytę Trener Maciej Szeliga Duże brawa dla wszystkich trenerów za zaangażowanie w ten projekt i z pewnością można stwierdzić, że mogą być wzorem dla innych powiatów.

MOBILNA AMO WRACA PO WAKACYJNEJ PRZERWIE rozwiń

Wraz z nowym rokiem szkolnym wracamy do warsztatów szkoleniowych
Mobilnej AMO w województwie dolnośląskim.

W miesiącach wrzesień i październik będziemy skupieni na II Bloku szkoleniowym, gdzie tematem przewodnim będą Filary szkolenia dzieci i młodzieży.

Część praktyczną poprowadzimy w kategorii U13 (rocznik 2006 – 2007) a grę selekcyjną w kategorii U11 (rocznik 2008 – 2009). Pełny harmonogram naszych wizyt znajdziesz poniżej w zakładce „PLAN ZAJĘĆ”.

Kluby, trenerów, którzy chcieliby polecić swoich zawodników do udziału w pokazowym treningu i grze selekcyjnej zapraszamy do kontaktu:

- Maciej Szeliga tel. 501 559 105; e – mail: maciej.szeliga@pzpn.pl

- Mateusz Kaluźniak tel. 501 559 074; e – mail: mateusz.kaluzniak@pzpn.pl

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Mateusz Kaluźniak
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.