MOBILNA AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

PODSUMOWANIE PRACY - LISTOPAD rozwiń

Po dwóch miesiącach przerwy, Mobilna Akademia Młodych Orłów na Dolnym Śląsku wznowiła swoją działalność. W listopadzie odwiedziliśmy sześć powiatów, w których prezentowaliśmy temat 5, czyli Indywidualizację. W zajęciach praktycznych realizowaliśmy zagadnienie rozwijania percepcji u zawodników. Oprócz tego, chłopcy oraz dziewczynki mogli wziąć udział w grze selekcyjnej.
Poniżej prezentujemy listę podmiotów, których zawodnicy wzięli udział w szkoleniu:
- MKP Wołów,
- Odra Lubiąż,
- AP Brzeg Dolny,
- Zorza Pęgów,
- Polonia Środa Śląska,
- Oratorium Środa Śląska,
- UKS Gminy Miękinia,
- Dolpasz Skokowa,
- Polonia Trzebnica,
- APN Talent Trzebnica,
- Piast Żmigród,
- Zawisza Serby,
- Pogoń Cieszków,
- UKS Milicz,
- AS Milicz,
- Bona Fide Krośnice,
- Bazalt Piotrowice,
- Akademia Bolko Bolków,
- Due Soccer Świebodzice,
- JTS Piast Jawor,
- Kuźnia Jawor.

Dziękujemy klubom, które zaprosiły nas na szkolenie oraz pomogły w jego organizacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem warsztatów w swojej miejscowości, prosimy o kontakt z Trenerem Maciejem Szeligą – tel. 501 559 105
lub e-mail: maciej.szeliga@pzpn.pl
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!

ROZPOCZYNAMY TEMAT NR 5 - INDYWIDUALIZACJA TRENINGU rozwiń

W najbliższych miesiącach w naszym województwie skupimy się nad tym, jak zindywidualizować trening (cz. teoretyczna) oraz jak rozwijać percepcję podczas pracy szkoleniowej (cz. praktyczna).

Cieszymy się, że po pierwszych naszych warsztatach trenerzy wykazują duże zainteresowanie w/w terminami w szkoleniu dzieci i młodzieży.
Pojawia się dużo pytań i merytorycznej dyskusji.
Wierzymy, że takie podejście rozwija uczestników oraz całe środowisko trenerskie w danym regionie.

Powiat kłodzki wykazał się trenerską...AKTYWNOŚCIĄ rozwiń

Temat czwarty (Kreatywność) pomału dobiega końca w województwie dolnośląskim.

Omawiane kwestie podczas naszych warsztatów, związane z tym, jak rozwijać procesy myślenia w treningu (podczas gry) wywoływały wiele merytorycznych dyskusji w wielu powiatach naszego województwa - i bardzo nas to cieszy.

Na wyróżnienie natomiast zasługuje powiat kłodzki, który oprócz dobrej frekwencji wykazał zaangażowanie (pytania i dyskusja) zarówno podczas sesji teoretycznej, jak i praktycznej.
Bardzo pozytywne jest też to, że po części praktycznej trenerzy w pełnym składzie uczestniczyli w długiej (merytorycznej) dyskusji, która była podsumowaniem naszego spotkania .

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość
II trener
Mateusz Kaluźniak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.