MOBILNA AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Mobilne AMO kontynuuje swój projekt w woj. dolnośląskim rozwiń

Po półrocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. dolnośląskim powraca do życia.
Poniżej przedstawiamy harmonogram naszych szkoleń.
Do zobaczenia.

Mobilna AMO kontynuuje swój projekt rozwiń

Mobilna AMO kontynuować będzie swoje działania jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, DOL.ZPN oraz mailowo. Obecnie w trakcie letnich wakacji Trenerzy obserwują i monitorują umiejętności najzdolniejszych zawodników i zawodniczek na zgrupowaniach i obozach piłkarskich.

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 15.05.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do 15 maja br.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość
II trener
Dariusz Olszanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.