MOBILNE AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Mobile AMO na Dniu Talentów AP Gminy Kobierzyce rozwiń

W dniu 25 marca w kobierzyckiej hali sportowo-widowiskowej odbyły się testy do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce. Gościem specjalnym był Pan Mariusz Pawelec obrońca Śląska Wrocław. Rekrutację prowadzili trenerzy KOSiR- Panowie: Sebastian Słobodzian, Tomasz Legodziński, Piotr Marek i Cyprian Łoposzko. Trenerzy Mobilnego AMO Dolny Śląsk mieli doskonałą okazję do tego, aby przyjrzeć się z bliska nowo powstałej Akademii i porozmawiać szerzej z Panią Dyrektor KOSiR-u - Mają Muszyńską i z koordynatorem - Sebastianem Słobodzianem. Efektem wspólnych rozmów będzie pierwsze na terenie gminy Kobierzyce szkolenie w ramach naszego projektu, które odbędzie się 27 kwietni o godz 15.30 na obiektach KOSiR - u. Trzymamy kciuki za utalentowaną kobierzycką młodzież i zapraszamy na szkolenie.

Mobilna Akademia Młodych Orłów STARTUJE na Dolnym Śląsku rozwiń

Dzisiaj w siedzibie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej mieliśmy możliwość spotkać się z Wiceprezesem ds. szkoleniowych - Krzysztofem Paluszkiem, koordynatorem AMO we Wrocławiu - Jackiem Opałką oraz przedstawicielami nowo otwartych Dolnośląskich Akademii Piłkarskich w Oławie i Kobierzycach. Była to doskonała okazja do tego aby przybliżyć wszystkim projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów na terenie woj. dolnośląskiego oraz wspólnie o nim podyskutować.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Mateusz Kaluźniak
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.