MOBILNA AMO - DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności

Powiat kłodzki wykazał się trenerską...AKTYWNOŚCIĄ rozwiń

Temat czwarty (Kreatywność) pomału dobiega końca w województwie dolnośląskim.

Omawiane kwestie podczas naszych warsztatów, związane z tym, jak rozwijać procesy myślenia w treningu (podczas gry) wywoływały wiele merytorycznych dyskusji w wielu powiatach naszego województwa - i bardzo nas to cieszy.

Na wyróżnienie natomiast zasługuje powiat kłodzki, który oprócz dobrej frekwencji wykazał zaangażowanie (pytania i dyskusja) zarówno podczas sesji teoretycznej, jak i praktycznej.
Bardzo pozytywne jest też to, że po części praktycznej trenerzy w pełnym składzie uczestniczyli w długiej (merytorycznej) dyskusji, która była podsumowaniem naszego spotkania .

BRZEG DOLNY KOŃCZY 3 TEMAT SZKOLEŃ MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW rozwiń

W poniedziałek 21 stycznia na obiekcie KHS "ROKITA" w Brzegu dolnym odbyła się ostatnia edycja 3 tematu warsztatów szkoleniowych, w której dolnośląscy trenerzy zgłębiali wiedzę w zakresie intensywności treningowej.

Dziękujemy Prezesowi AP Brzeg Dolny oraz Kompleksowi Hotelowo - Sportowemu "ROKITA" w Brzegu Dolnym za pomoc w organizacji naszego szkolenia.

Przed nami 4 temat - "KREATYNOŚĆ" - na który serdecznie zapraszamy i zachęcamy do śledzenia naszego harmonogramu w zakładce "PLAN ZAJĘĆ"

DO ZOBACZENIA W TWOIM POWIECIE

WITAMY W NOWYM (2019) ROKU :) rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów w woj. dolnośląskim WITA W NOWYM ROKU i zaprasza na dalszy cykl naszych szkoleń.

W styczniu ostatnie miejsca (Polkowice, Bolków, Jeżów Sudecki i Brzeg Dolny), w których zakończymy nasze warsztaty z 3 tematu - Intensywność treningowa.

Wraz z Nowym Rokiem rozpoczniemy również realizację tematu czwartego - Kreatywność.
Miejscowości, które odwiedzimy jako pierwsze to: Syców (p. oleśnicki), Prusice (p. trzebnicki), Zawidów (p. zgorzelecki), Siechnice (p. wrocławski).

PRZYPOMINAMY, ŻE NASTĄPIŁA ZMIANA SPOSOBU ZAPISYWANIA SIĘ NA NASZE SZKOLENIA.
ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ PRZEZ STRONĘ PZPN 24

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO HARMONOGRAMU W ZAKŁADCE - "PLAN ZAJĘĆ".

DO ZOBACZENIA W TWOIM POWIECIE

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Szeliga
wyślij wiadomość
II trener
Mateusz Kaluźniak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.