MOBILNA AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Harmonogram szkoleń na kwiecień rozwiń

03.04. godzina 16.00 Szczecinek – Regionalne Centrum Eduk. Ekolog. ul. Mickiewicza 2
05.04. godzina 16.00 Koszalin – SP nr 3 ul. Jabłoniowa 23
08.04. godzina 16.00 Myślibórz – Świetlica MKS Szkuner ul. Marcinkowskiego 5
09.04. godzina 15.30 Mrzeżyno – Mrzeżyńskie Centrum Sportu ul. Tysiąclecia 32a
12.04. godzina 15.00 Świdwin – Zespół Szkół Rolniczych ul. Szczecińska 88
15.04. godzina 15.30 Gryfino – SP nr 1 ul. Łużycka 22
16.04. godzina 15.00 Kołobrzeg – stadion ul. Śliwińskiego 10
26.04. godzina 17.00 Międzyzdroje – stadion Aleja Róż 7

117 uczestników szkolenia w Szczecinie !!! rozwiń

Ubiegłotygodniowe szkolenia Mobilnego AMO zwieńczyły rok działalności naszego projektu. Miło nam poinformować, że nasze szkolenia cieszą się coraz większą popularnością wśród trenerów i nauczycieli. Najlepszym dowodem tych słów było ostatnie szkolenie w Szczecinie, które zgromadziło aż 117 uczestników !!!
Tendencja zwyżkowa widoczna jest w większości powiatów, co jest dla nas sygnałem, że projekt ma pozytywny oddźwięk w środowisku piłkarskim.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom trenerów, Polski Związek Piłki Nożnej wyposażył szkoleniowców Mobilnego AMO w kolejne publikacje. W trakcie najbliższych szkoleń będziemy wydawać Państwu książki: "Narodowy Model Gry" oraz suplementy do NMG; "Gry zadaniowe" oraz "Trening pozycyjny".

Zatem do zobaczenia na szkoleniach.

Kolejne szkolenie dedykowane dziewczętom rozwiń

W dniu wczorajszym odbyło się szkolenie w Sianowie, gdzie mieliśmy przyjemność przeprowadzić trening pokazowy oraz grę selekcyjną na dziewczętach z powiatu koszalińskiego. Nie od dziś wiadomo, iż miejscowy klub UKS Viktoria SP 2 Sianów to klub słynący w skali kraju z pracy z piłkarkami. Licznie zgromadzone dziewczynki dały próbkę swoich możliwości i pokazały się z bardzo dobrej strony. Pomimo zróżnicowania wieku dziewczęta świetnie poradziły sobie z wymagającym treningiem rozwijającym percepcję. Gra selekcyjna była wisienką na torcie pokazującą, iż piłka kobieca może być równie atrakcyjna jak ta w wydaniu męskim.

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Tomasz Michalczyszyn