MOBILNA AMO - ZACHODNIOPOMORSKIE

Aktualności

Harmonogram szkoleń w lutym rozwiń

11.02. godz. 15.00- Kołobrzeg – Hala Milenium ul. Łopuskiego 36
12.02. godz. 15.00- Police – Hala OSiR ul. Siedlecka 2b
15.02. godz. 15.00- Drawsko Pomorskie – ZSP ul. Złocieniecka 25
18.02. godz. 15.00- Wałcz – SP nr 5 Dolne Miasto 14a
19.02. godz. 15.00- Lipiany – Hala sportowa ul. Kopernika 9
22.02. godz. 16.00- Nowogard – SP 1 ul. Wojska Polskiego 6
25.02. godz. 15.00- Darłowo – ZS ul. Chopina 4
26.02. godz. 15.30- Stargard – sala sportowa ul. Szkolna 1

Zimowa Akademia Młodych Orłów 2019 rozwiń

W tegorocznej edycji Zimowej Akademii Młodych Orłów województwo zachodniopomorskie reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników. W trakcie tygodniowych zgrupowań odbywających się w 3 turnusach na obiektach Zawiszy Bydgoszcz, młodzi adepci sztuki piłkarskiej trenowali pod okiem trenerów reprezentacji narodowych.

W pierwszym terminie swoje umiejętności prezentowały dziewczynki. Nikola Sobolewska, Amelia Muszyńska (Olimpia Szczecin), Emilia Szymczak (MUKS Żaki Dąbie), Natalia Rohn (UKS SP Orzeł 2010 Wałcz), Weronika Pilarska (UKS SP 2 Viktoria Sianów) to piłkarki, które miały możliwość treningów pod okiem Marcina Kasprowicza.
2 turnus należał do chłopców z rocznika 2005. Z naszego regionu w tej kategorii wiekowej zakwalifikowali się 3 zawodnicy AP Pogoni Szczecin (Kroczek, Litwiński, Mendes), którym trener Bartosz Zalewski przekazywał swoją wiedzę nie tylko na boisku ale podczas rozbudowanych zajęć poza boiskowych.
ZAMO 2019 zakończyło zgrupowanie dla chłopców z rocznika 2006. Pod okiem trenera Marcina Dorny swe treningi odbywali: Czapliński, Lisman, Broniewski (AP Pogoń Szczecin) Tudruj (KKP Bałtyk Koszalin).

Treningi pokazowe, gry selekcyjne w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów są jedną z dróg dzięki, której można otrzymać powołanie na letnią bądź zimową Akademię Młodych Orłów. Większość z wyżej wymienionych zawodniczek i zawodników uczestniczyła w naszych szkoleniach pokazując wysokie umiejętności piłkarskie co przyczyniło się do zaproszeń na ZAMO 2019.
Program Mobilnego AMO pokazuje jego uczestnikom, że marzenia są po to by je realizować a udział w obozach organizowanych przez PZPN jest tego namacalnym dowodem.

Z impetem w nowy rok !!! Rekordy frekwencji. rozwiń

Początek roku 2019 w działalności Mobilnego AMO jest wyśmienity. Dotychczas przeprowadzone szkolenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Przychylność środowiska piłkarskiego i zaangażowanie wielu osób pomagających w organizacji wydarzeń przynosi wymierne efekty w postacie stale zwiększającej się frekwencji na szkoleniach. Wizyty w Białogardzie i Koszalinie zgromadziły ponad dwudziestoosobowe audytorium natomiast szczecińska odsłona wydarzenia przyciągnęła na salę wykładową 88 słuchaczy. Jest to nowy rekord i powód do wielkiej satysfakcji. Informacje o projekcie docierają do coraz szerszego grona trenerów, nauczycieli, działaczy, sympatyków piłki nożnej. Obserwujemy tendencję, iż osoby raz uczestniczące w szkoleniu z chęcią wracają na kolejne, poszerzając swą wiedzę i umiejętności. Również budującym jest fakt, iż coraz większy odsetek uczestników Mobilnego AMO stanowią nauczyciele oraz studenci. Wierzymy, że dla tych drugich nasze spotkania będą inspiracją do wielu niezapomnianych przygód trenerskich.
Żywimy głęboką nadzieję, że liczby przełożą się na jakość szkolenia piłkarskiego w naszym kraju i doczekamy się pokoleń piłkarzy , których z dumą będziemy podziwiać na zielonych boiskach.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Tomasz Michalczyszyn
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Mateńko
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.