MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Wizyty kontrolne programu certyfikacji szkółek piłkarskich. rozwiń

Decyzją departamentu Grassroots trenerzy Mobilnego AMO w sierpniu oraz wrześniu będą wspierać Regionalnych Specjalistów ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt kontrolnych programu certyfikacji szkółek piłkarskich.

Wizyty kontrolne będą ustalane z administratorami szkółek poprzez kontakt telefoniczny, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Okres letni w Mobilnej AMO rozwiń

W czerwcu Mobilna AMO w woj. wielkopolskim zakończyła temat związany z przeciwdziałaniem dyskryminacji i rozpoczęła działania związane z wizytowaniem obozów i zgrupowań piłkarskich ,których celem jest obserwacja i monitorowanie postępów uzdolnionych zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik.

Maj Mobilnego AMO rozwiń

W trakcie majowych szkoleń nauczyciele trenerzy mogą zaczerpnąć wiedzy z zakresu Przeciwdziałania nad zjawiskiem dyskryminacji oraz w części praktycznej prowadzony trening pokazowy z zakresu działań indywidualnych i grupowych w defensywie, natomiast 1x w miesiącu z Trenerem Dominikiem Kubiakiem zajęcia Mobilnej AMO rozszerzono o trening bramkarski a ich temat brzmi : Propozycja środków treningowych w treningu bramkarza dla kat. Młodzik.

Zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów są bezpłatne a na każdych zajęciach uczestnicy mogą otrzymać darmowe materiały w wersji książkowej dedykowane dla nauczycieli , trenerów i pasjonatów piłki nożnej ,którzy pragną poszerzyć wiedze i warsztat z zakresu szkoleń piłkarstwa dziecięcego i młodzieżowego. Program szkolenia PZPN - AMO opiera się na 6 filarach szkoleniowych -Kreatywności , Intensywności, Szczegółowości, Indywidualizacji, Edukacji i Mentalności.

Serdecznie zapraszamy :-)

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość
II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.