MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Mobilne AMO w Weszło Junior rozwiń

Na łamach Weszło Junior pojawił się artykuł o szkoleniu Mobilnej AMO w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do lektury !

https://junior.weszlo.com/2019/04/02/mamo-w-poznaniu-buduje-frekwencja-i-zaintreresowanie/

Spotkanie z Trenerami Koordynatorami OZPN oraz Prezesem Pawłem Wojtalą rozwiń

W dniu 22.03.2019 w Poznaniu odbyło się spotkanie Trenerów Mobilnej AMO z Koordynatorami wszystkich Okręgowych Związków Piłki Nożnej, Trenerem Koordynatorem WZPN Marcinem Drajerem oraz Prezesem WZPN Pawełem Wojtalą.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działań Mobilnej AMO w woj. wielkopolskim oraz przedstawienie nowych projektów, które chcemy wspólnie z Wielkopolskim ZPN wdrożyć w najbliższych miesiącach. Szczegóły nowych inicjatyw zostaną podane wkrótce!

Mobilne AMO gości w AWF Poznań rozwiń

W czwartek 7.03.2019 Trenerzy Mobilnego AMO oprócz szkolenia w Kazimierzu Biskupim (powiat koniński) zrealizują również szkolenie nr.3 dla studentów Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, będzie to trzecia wizyta szkoleniowa podczas ,której studenci zapoznają się tematyką "Intensywność treningowa" a w części praktycznej przeprowadzony zostanie trening "Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska"

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Jakub Wojtkowiak