MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

3 edycja Turnieju powiatów Mobilnej AMO i Wlkp. ZPN rozwiń

W ubiegłym roku zespół Trenerów Mobilnej AMO w woj. wielkopolskim rozpoczął projekt Kadry Powiatu w ramach, którego prowadzone są bezpłatne dodatkowe zajęcia treningowe w oparciu o program PZPN-AMO we wszystkich 35 powiatach dla najzdolniejszych zawodników i zawodniczek z województwa Wielkopolskiego. Podsumowaniem wstępnej selekcji i szkolenia jest turniej powiatów w którym udział biorą reprezentacje powiatów z których składają się najzdolniejsi zawodnicy. 3 edycja turnieju rozpoczęła się w regionie zachodnim województwa w której udział wzięło 7 reprezentacji powiatów i łącznie 112 zawodników złożonych z zawodników z rocznika 2009 i 2010. Mecze rozgrywane były na zasadzie każdy z każdym. Trenerzy Mobilnej AMO wraz z Trenerami kadr powiatowych bacznie obserwowali umiejętności młodych zawodników , których zdolności notowali na specjalnie przygotowanych kartach obserwacji. Wyselekcjonowana najzdolniejsza szesnastka zawodników będzie reprezentować kadrę regionu podczas finałów rozgrywek.

Mobilna AMO kontynuuje swój projekt. rozwiń

Mobilna AMO kontynuować będzie swoje działania jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, Wlkp.ZPN oraz mailowo. Obecnie w trakcie letnich wakacji Trenerzy obserwują i monitorują umiejętności najzdolniejszych zawodników i zawodniczek na zgrupowaniach i obozach piłkarskich.

Do zobaczenia wkrótce!

Odwołane szkolenia Mobilnego AMO do dnia 30.06.2020 r rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do 30 czerwca br.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość
II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.