MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Od września rusza kolejny cykl szkoleń Mobilnej AMO w woj.wielkopolskim rozwiń

We wrześniu Mobilna AMO w woj. Wielkopolskim rozpocznie nowe szkolenie o tematyce Rozwój kreatywności i inteligencji piłkarskiej.

Nowy cykl szkoleń rozpocznie się od wizyty w Ślesinie (powiat koniński) i zacznie się od wykładu teoretycznego, by następnie przejść do części praktycznej w treningu pokazowym dla kat. orlika gdzie Trenerzy przedstawią propozycję środków treningowych w formie gier, które będą miały na celu stworzenie warunków do zaangażowania procesów myślowych - częstej analizy , szukaniu samodzielnych rozwiązań i podejmowania decyzji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym planem zajęć na miesiąc wrzesień i aktywnego uczestnictwa w szkoleniach.

Zapraszamy serdecznie!

Wizyty kontrolne programu certyfikacji szkółek piłkarskich. rozwiń

Decyzją departamentu Grassroots trenerzy Mobilnego AMO w sierpniu oraz wrześniu będą wspierać Regionalnych Specjalistów ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt kontrolnych programu certyfikacji szkółek piłkarskich.

Wizyty kontrolne będą ustalane z administratorami szkółek poprzez kontakt telefoniczny, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Okres letni w Mobilnej AMO rozwiń

W czerwcu Mobilna AMO w woj. wielkopolskim zakończyła temat związany z przeciwdziałaniem dyskryminacji i rozpoczęła działania związane z wizytowaniem obozów i zgrupowań piłkarskich ,których celem jest obserwacja i monitorowanie postępów uzdolnionych zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość
II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.