MOBILNA AMO - WIELKOPOLSKIE

Aktualności

Zmiana punktacji do przedłużenia licencji trenerskie za szkolenia Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:
• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,
• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),
• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Wznowienie szkoleń w formie online od 11.01.2021 r. rozwiń

Po przewie świąteczno-noworocznej do działań wraca zespół Mobilnej AMO w woj. wielkopolskim. Szkolenia o tematyce "Mentalność" w formie online będą odbywać się od 11.01.2021 w następujących terminach: 11.01 godz. 18.00 12.01 godz. 18.00 18.01 godz. 18.00 19.01 godz. 18.00 25.01 godz. 18.00 26.01 godz. 18.00 Aby uczestniczyć w szkoleniach należy aplikować poprzez portal pzpn24.pzpn.pl

Szkolenia Mobilnej AMO w zmodernizowanej formie rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia rady ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie. TEORIA / WYKŁAD - realizowana jest w formie webinaru na żywo w MS Teams w tym samym tygodniu w którym realizowany jest trening pokazowy. TRENING POKAZOWY - w danym klubie/szkółce z udziałem wyłącznie grupy zawodników z tego klubu/szkółki i obserwowany przez trenerów wcześniej zgłoszonych na szkolenie na profilu PZPN 24. W ten sposób nowe wytyczne organizacji szkoleń, mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO prowadziła szkolenia.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Błażej Czyżewski
wyślij wiadomość
II trener
Jakub Wojtkowiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.