MOBILNA AMO - WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Aktualności

Zmiany punktacji do licencji trenerskich Mobilna AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:
• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,
• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),
• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Nowa organizacja szkoleń Mobilnej AMO ! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams.

Punkty do licencji zostaną przyznane w przypadku uczestnictwa trenera w części teoretycznej (webinar) po wcześniejszym aplikowaniu na szkolenie w systemie pzpn24.pzpn.pl .

Przyszłość Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Pragniemy poinformować, że program Mobilnej AMO nie uległ zamknięciu. Swoją pracę będziemy kontynuować jak tylko szkoły podstawowe wrócą do normalnego funkcjonowania, a Szkoła Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwa wydadzą swoje zgody i rekomendacje. . Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach laczynaspilka, WMZPN oraz mailowo. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce na piłkarskich boiskach i w salach wykładowych.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Grzegorz Żytkiewicz
wyślij wiadomość
II trener
Michał Trzeciakiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.