MOBILNA AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

Pomoc w Programie Certyfikacji PZPN rozwiń

Decyzją departamentu Grassroots trenerzy Mobilnego AMO w sierpniu oraz wrześniu będą wspierać Regionalnych Specjalistów ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt kontrolnych programu certyfikacji szkółek piłkarskich.

Wizyty kontrolne będą ustalane z administratorami szkółek poprzez kontakt telefoniczny, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Mobilna AMO na OKT w Łodzi rozwiń

W dniach 28-29 lipca br. w Łodzi odbyła się Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA PRO i UEFA A. Nie zabrakło na niej trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów - Pawła Rybińskiego i Seweryna Sosienia.
W niedzielę uczestnicy mieli kilkugodzinną sesję wykładową w Atlas Arenie. W poniedziałek rozpoczęli zajęcia na obiekcie piłkarskim przy al. Unii, gdzie mieli możliwość obejrzenia dwóch pokazowych treningów taktycznych. Później wrócili do Atlas Areny na ostatnią część konferencji. Tegoroczne spotkanie otworzył wiceprezes PZPN Marek Koźmiński, który w swoim wystąpieniu zwrócił się do trenerów z apelem o wzajemny szacunek. Ogólnopolska Konferencja Trenerów UEFA Pro i UEFA A po raz drugi z rzędu została zorganizowana w Łodzi. Organizacja Konferenjij, poziom merytoryczny wykładów oraz jakość treningów pokazowych stały na najwyższym poziomie.

Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich rozwiń

Po zasłużonym okresie urlopowym, trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozpoczęli pracę w miesiącu sierpniu ze zdwojoną siłą.
Na początku miesiąca trenerzy Mobilnej AMO odbyli szkolenie w siedzibie PZPN-u dotyczące Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich, w który to program szkoleniowcy będą zaangażowani. Duet trenerski Mobilnej Akademii Młodych Orłów wraz z Regionalnym Specjalistą ds. Piłki Amatorskiej będzie w sierpniu odpowiedzialny za weryfikację złożonych wniosków przez szkółki piłkarskie, które aplikowały do w/w programu.
Rozpoczęcie wizyt i weryfikacja szkółek zacznie się już w pierwszym tygodniu sierpnia.
Do zobaczenia w klubach i szkółkach piłkarskich na terenie województwa świętokrzyskiego.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Paweł Rybiński
wyślij wiadomość
II trener
Seweryn Sosień
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.