MOBILNA AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

WAKACYJNE OBOWIĄZKI MOBILNEGO AMO rozwiń

Z nowymi nadziejami na przyszłość Mobilni trenerzy wyruszyli ponownie w trasę po woj. świętokrzyskim. Po długiej przerwie spowodowanej okresem pandemii, załoga Mobilnego AMO powoli wraca na właściwy szlak.

Do pierwszych swoich obowiązków trenerzy jak co roku w okresie wakacyjnym przydzieleni zostali do obserwacji i monitoringu młodych zawodników oraz zawodniczek w czasie trwania obozów piłkarskich, turniejów oraz zajęć stacjonarnych. Do dnia dzisiejszego trenerzy odwiedzili ośrodki w Rudkach, Nowinach, Pińczowie, Małogoszczu oraz Czarnym Dunajcu. Zmonitorowano około 120 uczestników obozów i zgrupowań, a także przeprowadzono obserwacje turniejów dzieci młodzieży. Mobilni trenerzy przez cały okres wakacyjny będą współpracować z klubami w zakresie obserwacji i konsultacji treningowych.

Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

PRZEDŁUŻONA PRZERWA MOBILNEGO AMO DO 15.05! rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 15.05.2020 r. Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

ODWOŁANE SZKOLENIA MOBILNEGO AMO DO 26.04.2020! rozwiń

Ze względów bezpieczeństwa w kontekście rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa w Polsce i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia Mobilnego AMO są odwołane do dnia 26.04.2020 r.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Paweł Rybiński
wyślij wiadomość
II trener
Seweryn Sosień
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.