MOBILNA AMO - ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktualności

SZKOLENIA MOBILNEJ AMO W ZMIENIONEJ FORMIE! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.


CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams w tym samym tygodniu, w którym realizowany jest trening pokazowy


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA (TRENING POKAZOWY) - realizowana jest w danej lokalizacji z udziałem wyłącznie grupy zawodników z jednego klubu/jednej szkółki; trening jest obserwowany przez trenerów wcześniej zgłoszonych na szkolenie na profilu PZPN 24.


Punkty do licencji zostaną przyznane tylko w przypadku uczestnictwa trenera zarówno w części praktycznej (trening pokazowy) oraz części teoretycznej (webinar).

WYTYCZNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ! rozwiń

Po siedmiomiesięcznej przerwie wracają bezpłatne szkolenia prowadzone w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W październiku trenerzy Paweł Rybiński i Seweryn Sosień poprowadzą zajęcia w pięciu miejscowościach.

Na bezpłatne zajęcia Mobilnego AMO - przeznaczone dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców - można się zapisywać za pośrednictwem portalu PZPN.24.pl

WAŻNE! ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA MOBILNEJ AMO na czas szkoleń w okresie epidemii COVID-19 w Polsce:

Każdy uczestnik szkolenia będzie musiał zapoznać się z dokumentami oraz dostarczyć wypełnione i podpisane oświadczenie dotyczące stanu zdrowia.
Na stronie www.laczynaspilka.pl/amo w sekcji „Dokumenty” dodano zasady bezpieczeństwa na szkoleniach Mobilnej AMO w czasie epidemii oraz oświadczenia do wypełnienia przez uczestników i rodziców.
Bez wypełnionych własnoręcznie oświadczeń nie będzie możliwości wzięcia udziału w szkoleniach Mobilnej AMO.

Prosimy o dostosowanie się do wytycznych!

MOBILNA AMO WRACA DO SZKOLEŃ! rozwiń

Mobilna AMO wraca do regularnych szkoleń w woj. świętokrzyskim. Poniżej przedstawiamy plan szkoleń na druga połowę października!

Na stronie www.laczynaspilka.pl/amo w sekcji „Dokumenty” dodano zasady bezpieczeństwa na szkoleniach Mobilnej AMO w czasie epidemii oraz oświadczenia do wypełnienia przez uczestników(trenerów) i rodziców. Dokumenty będą również do pobrania u trenerów Mobilnej AMO przed każdymi zajęciami.

Każdy trener, który chce otrzymać punkty do przedłużenia licencji OBOWIĄZKOWO musi zarejestrować swój udział w wybranej konferencji na PZPN24.

Tematem szkoleń Mobilnej AMO w miesiącu październiku będzie „Rozwijanie inteligencji Piłkarskiej”.


PAŹDZIERNIK 2020:
15.10 (czwartek) – godz. 17:00, Sichów Duży (powiat staszowski), ZPO w Sichowie Dużym, Sichów Duży 88.
20.10 (wtorek) – godz. 16:00, Włoszczowa (powiat włoszczowski), ZSP nr 3, ul. Wiśniowa 23.
22.10 (czwartek) – godz. 16:00, Starachowice (powiat starachowicki), ZSZ nr 3, ul. Szkolna 10.
28.10 (środa) – godz. 16:30, Końskie (powiat konecki), SP w Stadnickiej Woli, Stadnicka Wola 55/boisko ul. Południowa 1.
29.10 (czwartek) – godz. 16:30, Skarżysko Kamienna (powiat skarżyski), MCSiR, ul. Sienkiewicza 34.


ZAPRASZAMY!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Paweł Rybiński
wyślij wiadomość
II trener
Seweryn Sosień
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.