MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Darmowe narzędzie dla każdego trenera !!! rozwiń

Chcesz rozrysować ćwiczenie, fragment gry lub ustawienie swojego zespołu? Polski Związek Piłki Nożnej udostępnia idealne i darmowe narzędzie dla każdego trenera oraz pasjonata futbolu – Trening Pro.

– To, co przybliża trenera do stawania się lepszym każdego dnia, to narzędzia, którymi się posługuje. Tym również jest program graficzny PZPN Trening Pro. Jako Związek jesteśmy w ciągłym procesie edukowania kolejnych szkoleniowców i dajemy im kolejne możliwości – mówi Bartłomiej Zalewski, trener kadr i koordynator projektów młodzieżowych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Podkreśla również, że udostępniony darmowo program pomoże każdemu trenerowi w przygotowaniu konkretnego ćwiczenia, zajęć czy całego mikrocyklu szkoleniowego.

– Są różne narzędzia z których dotychczas korzystali trenerzy, ale większość z nich była dostępna on-line. W naszej aplikacji jest wiele opcji boisk, można rozrysować stałe fragmenty gry, zaplanować każde ćwiczenia z wielką szczegółowością, bo baza dostępnego sprzętu jest całkiem spora – dodaje Marcin Włodarski, skaut PZPN, trener drużyn młodzieżowych.

Zalewski dodaje, że aplikacja będzie poddawana rozbudowie i udoskonalaniu. – Dlatego wszystkich trenerów korzystających z programu PZPN Trening Pro zachęcamy do wysyłania swoich uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania, by każda kolejna wersja była bliższa ideałowi i praktycznemu zastosowaniu w pracy trenera – podkreśla. Uwagi można kierować pod adres treningpro@pzpn.pl.

Na kanale Łączy Nas Piłka można obejrzeć materiał wprowadzający w możliwości i funkcjonowanie programu PZPN Trening Pro.

Link do pobrania:

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/pobierz-trening-pro-darmowe-narzedzie-dla-kazdego-trenera1

Działania Mobilnego AMO rozwiń

Informujemy, że tak jak było w ubiegłych latach trenerzy Mobilnego AMO w miesiącu lipcu oraz sierpniu obserwują obozy oraz treningi odbywające się w województwie śląskim.

Informujemy również, że trenerzy Mobilnego AMO wrócą do szkoleń najprawdopodobniej w połowie września jeśli sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju na to pozwoli.

#FajnaDruzyna rozwiń

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkie drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w akcji #FajnaDruzyna. W ciągu ośmiu najbliższych tygodni zaprezentujemy cztery wyjątkowe wyzwania, a autorów najciekawszych propozycji ich realizacji nagrodzimy. Pierwsze wyzwanie rusza już dziś!

Akcja #FajnaDruzyna to propozycja dla drużyn piłkarskich, zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich. Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w naszej akcji to wybrać odpowiednie wyzwanie, nakręcić wideo lub zrobić zdjęcie prezentujące jego realizację. Publikując publicznie swoje wyczyny w kanałach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, TikTok) należy pamiętać o dodaniu odpowiedniego hashtagu #FajnaDruzyna. Tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Czekamy na kreatywne pomysły!

PIERWSZE WYZWANIE:
• Czas trwania: 27.07 – 09.08
• Nagrody: 11 nagród w postaci miesięcznego zapasu produktów Oshee (o wartości dwóch tysięcy złotych każdy)
• Zadanie: Wyzwanie OSHEE polega na pokazaniu jak w kreatywny sposób można celebrować radość po zdobytej bramce. Pokażcie swoje ulubione i zaskakujące cieszynki. Szczegóły i regulamin  https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/podejmij-wyzwanie-fajnadruzyna1

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.