MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Lato otwartych boisk na Stadionie Śląskim !!! rozwiń

Stadion Śląski serdecznie zaprasza organizatorów półkolonii oraz placówki organizujące czas wolny dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania wakacji w mieście.

Od 24 czerwca do 2 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00, na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne dla grup zorganizowanych.

Zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych. Nie zabraknie aktywności sportowych czy kulturalnych w programie przewidziano m.in.:

- gry i zabawy sportowe;
- pokazy i zajęcia rekreacyjno-ruchowe;
- animacje;
……wiele innych!

Wstęp wolny, zajęcia całkowicie bezpłatne!

Zapraszamy!

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres rezerwacje@stadionslaski.pl oraz pod numerem telefonu +48 500 006 415.

Podsumowanie szkoleń Mobilnej AMO - czerwiec rozwiń

Czerwiec był ostatnim miesiącem szkoleń przed okresem wakacyjnym. W tym miesiącu odbyło się 8 szkoleń Mobilnej AMO w województwie śląskim.

Trenerzy odwiedzili następujące powiaty:
- Tychy,
- Bytom,
- lubliniecki,
- Jaworzno,
- rybnicki
- Rybnik,
- Sosnowiec,
- Żory

Na wszystkich szkoleniach obecnych było łącznie ponad 60 trenerów oraz 50 rodziców. Niestety w tym miesiącu odnotowaliśmy wyraźny spadek frekwencji na szkoleniach na co z pewnością wpływ miały wysokie temperatury oraz zbliżający się koniec roku szkolnego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji szkoleń. Dziękujemy trenerom oraz nauczycielom za konstruktywne rozmowy podczas wykładów oraz treningów.

Ze szkoleniami wracamy do Państwa już we wrześniu !!!

Przez okres wakacji trenerzy Mobilnej AMO będą jeździć po całym województwie i przyglądać się pracy trenerom podczas ich zajęć szkoleniowych. Będziemy również obecni podczas Letniej Akademii Młodych Orłów, gdzie będziemy mieli okazję po raz kolejny przyjrzeć się najzdolniejszym zawodnikom oraz zawodniczkom w naszym kraju. Z pewnością nie zabraknie konstruktywnych rozmów z trenerami kadry Polski.

Do zobaczenia !!!

Zapraszamy na szkolenie Mobilnej AMO w Lisowie rozwiń

Szanowni trenerzy,

Mamy przyjemność zaprosić na bezpłatne szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów w powiecie lublinieckim, które odbędzie się 06.05.2019r o godzinie 17:00 w miejscowości Lisów (ul. szkolna 2). Szkolenie dedykowane dla trenerów, instruktorów, nauczycieli wf oraz rodziców. Po szkoleniu każdy trener otrzyma materiały szkoleniowe w wersji papierowej (Narodowy Model Gry, Trening Pozycyjny, Gry Zadaniowe)

Temat szkolenia teoretycznego: „Piłka nożna bez dyskryminacji”

Temat treningu: Doskonalenie gry 1x1 w obronie

Szczegóły szkolenia na stronie współorganizatora

http://www.ppnlubliniec.pl/mobilna-akademia-mlodych-orlow-n829.html

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.