MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

POWOŁANIA NA JESIENNĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW. TURNUS CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2007 rozwiń

Przedstawiamy listę zawodników rocznika 2007 powołanych na Jesienną Akademią Młodych Orłów 2019, która odbędzie się w dniach 18.11.2019-22.11.2019 w Pruszkowie.

Lista zawodników:

1 - Pruchniewski Mateusz - GKS Gieksa Katowice
2 - Jeleń Mateusz - Górnik Zabrze
3 - Matyśkiewicz Denis - PKS Józefka Chorzów
4 - Zieliński Bartłomiej - RKS Raków Częstochowa

Gratulujemy powołanym zawodnikom.

Akademia Grassroots - bezpłatna konferencja o szkoleniu dzieci i młodzieży rozwiń

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych piłkarskim szkoleniem dzieci i młodzieży do udziału w konferencjach z cyklu „Akademia Grassroots”. W województwie śląskim konferencja odbędzie się 9 grudnia 2019 roku w Chorzowie, na Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 113.

Celem odbywającej się co roku „Akademii Grassroots” jest przybliżenie najnowszych trendów w szkoleniu młodych piłkarek i piłkarzy fachowcom pracującym z nimi na co dzień: trenerom, instruktorom oraz nauczycielom wychowania fizycznego.

Wśród prelegentów, którzy podczas zajęć teoretycznych i praktycznych będą dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, znajdują się szkoleniowcy z Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie periodyzacja programu szkolenia. W programie sesji praktycznej są natomiast ćwiczenia kształtujące percepcję piłkarzy, trening bramkarski w grupach dziecięcych, a także zajęcia ukierunkowane na rozwój inteligencji zawodników z kategorii U-8 – U-13.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną ponadto informacje o realizowanych i planowanych projektach Polskiego Związku Piłki Nożnej mających na celu podniesienie kwalifikacji trenerów oraz stałą poprawę szkolenia młodych zawodniczek i zawodników.

https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich/videos/1150831508441140

W „Akademii Grassroots” mogą wziąć udział wszyscy chętni. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony pzpn24.pzpn.pl. Szczegółową instrukcję tworzenia konta oraz zapisu na wybraną konferencję przedstawia poniższy film.

https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ

Uczestnictwo w konferencji gwarantuje trenerom zdobycie punktów niezbędnych do przedłużenia licencji. W zależności od jej rodzaju udział w "Akademii Grassroots" daje:

PZPN B - 5 godzin/punktów (licencja wygaszana)
PZPN A - 5 godzin/punktów (licencja wygaszana)
Grassroots D - 5 godzin/punktów
Grassroots C - 5 godzin/punktów
UEFA PRO - 0 godzin/punktów
UEFA Elite Youth A - 2 godziny/punkty
UEFA A - 2 godziny/punkty
UEFA Goalkeeper A - 0 godzin/punktów
UEFA B - 5 godzin/punktów
UEFA Futsal B - 0 godzin/punktów
Goalkeeper B - 0 godzin/punktów
Futsal C - 5 godzin/punktów
Edukator - 0 godzin/punktów

Więcej informacji na stronie Śląskiego ZPN

http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3753/akademia-grassroots-bezplatna-konferencja-o-szkoleniu-dzieci-i-mlodziezy-juz-wkrotce-w-wojewodztwie-slaskim

Podsumowanie szkoleń Mobilnej AMO - październik rozwiń

W miesiącu październiku z uwagi na szkolenie trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów w PZPN odbyło się 10 szkoleń w województwie śląskim.

Szkolenia Mobilnej AMO odwiedziło 136 trenerów oraz blisko 70 rodziców. W ostatnim miesiącu zaobserwowaliśmy wyraźny wzrost frekwencji podczas szkoleń.

Pragniemy przypomnieć, że podczas szkoleń Mobilnej AMO trenerzy rozdają szereg materiałów szkoleniowych, między innymi Program Szkolenia, NMG oraz wszystkie dostępne suplementy do NMG.

Już dziś zapraszamy na nasze szkolenia w listopadzie, których harmonogram znajdziecie Państwo poniżej.

Do zobaczenia na szkoleniach !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.