MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Wizyty Edukacyjne Mobilnej AMO rozwiń

Wizyty edukacyjne - wsparcie merytoryczne dla certyfikowanych szkółek piłkarskich oraz szkółek nie objętych programem certyfikacji PZPN.
Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska trenerskiego oraz podmiotów biorących udział w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, zwracamy się z propozycją wsparcia w zakresie merytorycznego obszaru treningu poprzez przyjazd do Państwa i przeprowadzenie „wizyty edukacyjnej”.

Jako trenerzy Mobilnej AMO, na zaproszenie podmiotu biorącego udział w Programie Certyfikacji, przyjedziemy na Państwa zajęcia, przeprowadzimy obserwację 2 jednostek treningowych i ocenimy część merytoryczną przeprowadzonego treningu. Po zakończonej danej jednostki szczegółowo omówimy zajęcia z trenerami prowadzącymi według arkusza wizyty monitorującej, analogicznie jak ma to miejsce w przypadku przyjazdu Trenerów Monitorujących z Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Co istotne nasza wizyta ma wyłącznie charakter edukacyjny i nie przekłada się na pozytywną bądź negatywną ocenę.

Wizyta ma na celu wskazanie obszarów, w których występują deficyty i wspólne zastanowienie się nad możliwymi rozwiązaniami służącymi rozwojowi Was, Waszych zawodników i Waszej szkółki.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że nasze wsparcie dotyczy wyłącznie merytorycznego obszaru treningu, a nie kryteriów programu. W przypadku pytań wykraczających poza obszar merytoryczny będziemy odsyłać Państwa do innych źródeł informacji.

Zapraszamy do kontaktu szkółki piłkarskie zainteresowane organizacją opisanej wyżej wizyty edukacyjnej.

Pozdrawiamy,
Zespół Mobilnej AMO - śląsk
Krzysztof Szumski email: krzysztof.szumski@pzpn.pl
Szymon Tabacki email: szymon.tabacki@pzpn.pl

PODSUMOWANIE ROKU 2020 rozwiń

Szanowni trenerzy, ubiegły rok był dla nas nie lada wyzwaniem jeśli chodzi o edukację trenerską w naszym województwie jak również w całej Polsce. W związku z pandemią zostaliśmy zmuszeni do zmiany naszych działań i od wybuchu pandemii nie mogliśmy się z Wami spotykać fizycznie podczas szkoleń.

Szkolenia od dłuższego czasu odbywają się online i pewnie jeszcze przez pewien czas tak zostanie. Nie mniej jednak chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim trenerom za udział w naszych szkoleniach oraz wyrozumiałość. Zdajemy sobie sprawę, że trenerzy najlepiej czują się na boisku niemniej jednak cieszymy się, że szkolenia online również cieszą się sporym zainteresowaniem.

W ubiegłym roku udział w szkoleniach Mobilnej AMO na śląsku wzięło blisko 500 trenerów co przy ilości przeprowadzonych szkoleń daje ok 12 trenerów na każdym szkoleniu.

Dziękujemy jeszcze raz za obecność podczas szkoleń i już dziś zapraszamy na kolejne nasze szkolenia, które rozpoczynamy w styczniu.

Do zobaczenia !

Szkolenia Mobilnego AMO - zmiana przyznawania godzin do licencji !!! rozwiń

Szanowni trenerzy,

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów wyraził zgodę na zmianę zasad punktowania naszych szkoleń !!

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:

- 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,

- w ciągu jednego roku trener może uzbierać max 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),

- punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Zapraszamy na nasze szkolenia !!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.