MOBILNA AMO - ŚLĄSKIE

Aktualności

Wojewódzki Turniej 10-latków pod nazwą "Wakacje z Piłką - szukamy piłkarskich Janków" rozwiń

Przed nami II edycja Wojewódzkiego Turnieju Mini Piłki Nożnej organizowanego przez Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe przy współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej i Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

- Eliminacje do turnieju pod nazwą "Wakacje z piłką - szukamy piłkarskich Janków" w poszczególnych podokręgach należy przeprowadzić od 4 do 25 sierpnia - informuje Prezes Zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS Andrzej Sadlok. - Turniej finałowy odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w sobotę 7 września 2019 roku. O Patronat Honorowy nad turniejem zwróciliśmy się do Wicemarszałka Województwa Śląskiego Pana Wojciecha Kałuży.

W regulaminie czytamy, że celem rozgrywek jest wyszukiwanie utalentowanych młodych piłkarzy oraz pomoc w rozwijaniu ich predyspozycji, jak również forma wstępnej selekcji do przyszłej Kadry Śląskiego ZPN rocznika 2009.

Termin zgłoszenia w macierzystych Podokręgach lub w Śląskim Wojewódzkim Zrzeszeniu LZS poda adresem e-mail: swzlzskatowice@poczta.onet.pl mija 30 lipca. Następnie, od 4 do 25 sierpnia, zostaną rozegrane eliminacje w 12 Podokręgach, w których organizator zapewnia boisko, a koszty sędziów - także sędziów klubowych - pokrywa Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS.

Każdy uczestnik turniejów jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia zbiorowego Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Koszt dojazdu na turniej zespoły pokrywają we własnym zakresie.

W zawodach udział mogą wziąć zawodnicy oraz zawodniczki z rocznika 2009 i młodsze, z

przynależnością do danego klubu (uprawnienie w EXTRANECIE w module uproszczonym + legitymacja szkolna). Drużyna składa się z maksymalnie 10 zawodników, trenera i kierownika drużyny. Liczba zawodników na boisku 5 plus bramkarz. Wymiary boiska: 25x40 m. Wymiary bramek: 2x5. Piłki: nr 4. Czas gry: uzależniony od ilości drużyn w turnieju. Rzut karny: z 9 metrów. Pole bramkowe: półkole 8 metrów. Aut wykonywany nogą - wprowadzenie piłki do gry zgodnie z unifikacją PZPN. Gra bez spalonego.

W zależności od ilości zgłoszonych drużyn do rozgrywek w danym Podokręgu, system - turniejowy lub pucharowy - określą organizatorzy turnieju, a także podadzą miejsce i termin zawodów.

Zwycięska drużyna na szczeblu Podokręgu do turnieju finałowego ma prawo do dokooptowania maksymalnie 4 zawodników z innych drużyn biorących udział w rozgrywkach danego Podokręgu.

Nagrody: dla drużyn, które wezmą udział w finale na Stadionie Śląskim przewiduje się nagrody rzeczowe, puchary i wyżywienie.

Pozostałych informacji udziela Prezes Andrzej Sadlok pod numerem telefonu: 32 255-57-77 lub 693-358-302.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane zespoły !!!

Zgłoszenia do rozgrywek kobiecych rozwiń

Komisja Piłki Kobiecej Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że do 26 lipca przyjmuje zgłoszenia do:

* Czwartej Ligi Kobiet
* Śląskiej Ligi Juniorek Młodszych (roczniki 2003, 2004, 2005)
* Śląskiej Ligi Trampkarek (roczniki 2005, 2006, 2007)
* Śląskiej Ligi Młodziczek (roczniki 2007, 2008, 2009)
* Śląskiej Ligi Orliczek (roczniki 2009, 2010, 2011)

Zgłoszenia do rozgrywek można dokonać wypełniając formularz, który znajduje się pod adresem: https://forms.gle/yQdE8Vpz833vF5qP9

Szczegóły oraz regulaminy rozgrywek dostępne są na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej pod adresem:

http://www.slzpn.katowice.pl/slaski/zpn/aktualnosci/3413/zgloszenia-do-rozgrywek-kobiecych

Trenerzy Mobilnej AMO na OKT w Łodzi rozwiń

Komisja Techniczna Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniach 28-29 lipca 2019 roku (niedziela/poniedziałek) w Łodzi odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Trenerów (OKT) z licencją UEFA PRO, UEFA A, UEFA Elite Youth A, UEFA Goalkeeper A oraz UEFA Futsal B.

Udział w konferencji wezmą również trenerzy Mobilnego AMO. Z pewnością będzie to doskonała okazja do podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz ciągłego rozwoju z czym wiąże się zawód trenera.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krzysztof Szumski
wyślij wiadomość
II trener
Szymon Tabacki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.