MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Brak szkoleń do Świąt Wielkanocnych !!! rozwiń

W związku z ogłoszenie stanu epidemiologicznego związanego z koronawirusem , zmuszeni jesteśmy zawiesić szkolenia Mobilnego AMO do Świąt Wielkanocnych czyli do 10.04.2020r. O dalszych decyzjach będziemy informowali z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jednocześnie przypominamy o bezwzględnym pozostaniu w domu i stosowaniu się do zaleceń służb państwowych.

Pozdrawiamy
Mirosław Dymek i Michał Klimowicz.

Kolejne szkolenia odwołane ! rozwiń

W związku z ciągłym zagrożeniem koronawirusem, zmuszeni jesteśmy odwołać kolejne dwa szkolenia. Nowogród i Dobrzyniewo to miejscowości, w których marcowe szkolenia zostały przeniesione na miesiąc kwiecień.

Wszystkie szczegóły w zakładce "Plan zajęć"

Mamy nadzieję, że to już ostatnie takie korekty w naszych szkoleniach. My również apelujemy o pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń specjalistów.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.
Mirosław Dymek, Michał Klimowicz.

Szkolenia Mobilnej AMO - ODWOŁANE !!! rozwiń

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, szkolenia MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW zostają odwołane do 25.03.2020.

Nowe terminy szkoleń, które miały się odbyć w miejscowości Raczki, Stawiski, Białystok oraz Dobrzyniewo zostaną podane w późniejszym komunikacie.

Pozdrawiamy

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Mirosław Dymek, Michał Klimowicz.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość
II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.