MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Marcowe szkolenia zakończone. rozwiń

W marcu zespół trenerski Mobilnego AMO przeprowadził 8 szkoleń oraz uczestniczył w zorganizowaniu dwumeczu reprezentacji Polski kobiet w futsalu. Mecze odbyły się w Białymstoku i Sokółce i oba zakończyły się zwycięstwem Polek. Trener Michał Klimowicz pełnił funkcję Team Liaison Officer reprezentacji Białorusi.
Powiaty w których odbyły się szkolenia: grajewski, białostocki, łomżyński, wysokomazowiecki oraz moniecki.
Przypominamy, iż w każdym miesiącu przynajmniej jedno szkolenie dedykowane jest tylko dziewczynom. Zachęcamy do kontaktu trenerów oraz nauczycieli, którzy prowadzą zespoły dziewczęce lub mają w swoim klubie albo w szkole uzdolnione przyszłe zawodniczki.
Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Trenerzy Mobilnej AMO w woj. podlaskim:

Mirosław Dymek tel. 501558426
Michał Klimowicz tel. 501558423

Rozpoczęliśmy temat nr 5 "Indywidualizacja" rozwiń

Janów i Grajewo to miejscowości, w których rozpoczęliśmy już następny cykl szkoleń z projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. "Indywidualizacja" - taki jest temat, to kolejny z filarów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Omawiamy w nim jak zorganizować i przeprowadzić trening dzieci, aby uwzględnić indywidualizację i szczegółowość. W części praktycznej pokażemy kilka ćwiczeń z akcentem na rozwój percepcji u młodego zawodnika. Zapraszamy serdecznie trenerów, nauczycieli oraz rodziców na nasze spotkania. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce "Plan zajęć"
Do zobaczenia!

Zakończyliśmy miesiąc luty! rozwiń

Miesiąc luty po zakończeniu ferii zimowych, był dla sztabu trenerskiego Mobilnego AMO bardzo pracowity.
Prowadzenie szkoleń, jak również promocja działalności Mobilnego AMO w poszczególnych powiatach województwa podlaskiego to działania, które były priorytetowe w miesiącu lutym. W dwunastu ośrodkach, w których przeprowadziliśmy szkolenia udział wzięło 132 słuchaczy , w tym 64 trenerów, i nauczycieli oraz 68 rodziców i opiekunów. Szczególnie nas cieszy, coraz większa ilość rodziców , gdyż rola ich w kształtowaniu młodego piłkarza jest tak samo istotna jak trenera. Dlatego zapraszamy gorąco na nasze kolejne szkolenia, które w miesiącu marcu rozpoczynamy siódmego w Hajnówce. Szczegółowy harmonogram szkoleń znajduje się w zakładce "Plan zajęć"

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Klimowicz