MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Mobilna Akademia Młodych Orłów gotowa do powrotu ! rozwiń

Pragniemy poinformować, że program Mobilnej AMO nie uległ zamknięciu i jest przygotowany do wznowienia działalności. Swoją pracę będziemy kontynuować jak tylko szkoły podstawowe wrócą do funkcjonowania i przystosują się do nowych warunków związanych z COViD-19. Czekamy również na pozwolenie rozpoczęcia szkoleń przez Szkołę Trenerów PZPN oraz odpowiednie Ministerstwo . Będziemy Państwa informować o swoich działaniach na stronach "Łączy nas piłka".
Do zobaczenia wkrótce na piłkarskich boiskach i w salach wykładowych.

Koronawirus nie odpuszcza ! rozwiń

W związku z trwającą pandemią, dalej nie ma zgody na wznowienie szkoleń Mobilnej AMO . Ze względów bezpieczeństwa i mając na uwadze minimalizowanie ryzyka zachorowania, szkolenia są odwołane do dnia 15 maja 2020 r.

Szkolenia Mobilnego AMO w dalszym ciągu zawieszone ! rozwiń


W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju i działaniami rządu RP, szkolenia Mobilnego AMO są zawieszone do 26.04.2020r.
Będziemy informować o naszych dalszych krokach w miarę rozwoju sytuacji w Polsce.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość
II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.