MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

"Kwiecień, plecień, bo przeplata..." rozwiń

"Kwiecień, plecień, bo przeplata..." Tak było i w tym roku. Podczas szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów zarówno Trenerzy jak i zawodnicy musieli być przygotowani na bardzo różne warunki atmosferyczne. Jak jednak wiadomo, w piłkę nożną można grać w każdą pogodę i to nie przeszkodziło nam na przeprowadzenie kolejnych dziewięciu bardzo wartościowych szkoleń.
Prócz pracy codziennej, mięliśmy okazję uczestniczyć w Finałach Wojewódzkich Turnieju z Podwórka na Stadion. W dniach 15-16.04 b.r. najlepsze młodzieżowe drużyny z całego województwa walczyły o Puchar Tymbarku i możliwość zaprezentowania się najszerszej widowni w kraju czyli udział w Finałach Ogólnopolskich na Stadionie Narodowym w Warszawie. Naszym zadaniem była pomoc w organizacji oraz obserwacja młodych zawodników. Nie zabrakło również ciekawych i pożytecznych dyskusji z Trenerami. Trzymamy kciuki za reprezentantów naszego województwa podczas głównego finału !!!
Z uwagi na zbliżającą się "majówkę" czeka nas kilka dni wolnego, a tuż po niej ruszamy z kolejnymi szkoleniami rozpoczynając kolejny bardzo ważny temat jakim jest problem dyskryminacji w sporcie i nie tylko. Wszystkich trenerów, sympatyków kultury fizycznej, rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy !!!

Marcowe szkolenia zakończone. rozwiń

W marcu zespół trenerski Mobilnego AMO przeprowadził 8 szkoleń oraz uczestniczył w zorganizowaniu dwumeczu reprezentacji Polski kobiet w futsalu. Mecze odbyły się w Białymstoku i Sokółce i oba zakończyły się zwycięstwem Polek. Trener Michał Klimowicz pełnił funkcję Team Liaison Officer reprezentacji Białorusi.
Powiaty w których odbyły się szkolenia: grajewski, białostocki, łomżyński, wysokomazowiecki oraz moniecki.
Przypominamy, iż w każdym miesiącu przynajmniej jedno szkolenie dedykowane jest tylko dziewczynom. Zachęcamy do kontaktu trenerów oraz nauczycieli, którzy prowadzą zespoły dziewczęce lub mają w swoim klubie albo w szkole uzdolnione przyszłe zawodniczki.
Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.

Trenerzy Mobilnej AMO w woj. podlaskim:

Mirosław Dymek tel. 501558426
Michał Klimowicz tel. 501558423

Rozpoczęliśmy temat nr 5 "Indywidualizacja" rozwiń

Janów i Grajewo to miejscowości, w których rozpoczęliśmy już następny cykl szkoleń z projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów. "Indywidualizacja" - taki jest temat, to kolejny z filarów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Omawiamy w nim jak zorganizować i przeprowadzić trening dzieci, aby uwzględnić indywidualizację i szczegółowość. W części praktycznej pokażemy kilka ćwiczeń z akcentem na rozwój percepcji u młodego zawodnika. Zapraszamy serdecznie trenerów, nauczycieli oraz rodziców na nasze spotkania. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce "Plan zajęć"
Do zobaczenia!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość
II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.