MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Podsumowanie 2018 roku. rozwiń

W ciągu 9 miesięcznej pracy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w „terenie” trenerzy Mirosław Dymek oraz Michał Klimowicz przeprowadzili 76 szkoleń, w których udział wzięło około 600 trenerów oraz ponad 2 tysiące zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik oraz Młodzik.
Dziękujemy wszystkim trenerom, działaczom oraz dyrektorom i pasjonatom sportu za pomoc w organizacji szkoleń w całym województwie. Nadchodzący 2019 rok będzie również momentem dalszej ewaluacji projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów, tak aby sprostać oczekiwaniom najważniejszych odbiorców, którymi są trenerzy oraz ich podopieczni.
Zachęcamy do współpracy kluby, samorządy, gminy oraz szkoły w celu organizacji szkoleń jak również trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego w celu zaangażowania wyróżniających się podopiecznych w zajęcia treningowe oraz gry selekcyjne podczas wizyty Mobilnego AMO w Waszym powiecie.
Życzymy wszystkim samych sukcesów w Nowym Roku i do zobaczenia!!!

Ruszamy z czwartym szkoleniem! rozwiń

Drugiego grudnia rozpoczęliśmy czwarty etap szkoleń w naszym województwie. Pierwsze miejsce, w którym spotkaliśmy się z trenerami, rodzicami i oczywiście dzieciakami to Grajewo. Rozmawialiśmy o rozwoju kreatywności młodego piłkarza. Dobra frekwencja na teorii i praktyce, utwierdza nas w dużym zapotrzebowaniu wśród słuchaczy na nową wiedzę. Zajęcia przeprowadzone na hali oraz gra selekcyjna pokazuje ciągły rozwój zawodników i zawodniczek. Cieszymy się bardzo, że jesteśmy cały czas mile widziani w akademiach oraz z tego, że trenerzy cały czas chcą podnosić swoje kwalifikacje. Kolejne wizyty zaplanowaliśmy w Sokołach, Janowie, Hajnówce i w Białymstoku, gdzie zajęcia praktyczne przeprowadzimy tylko na dziewczynkach. Cały plan na grudzień znajduje się w zakładce "Plan zajęć". Zapraszamy jeszcze raz bardzo serdecznie na nasze spotkania.

RUSZAMY Z TRZECIM TEMATEM SZKOLEŃ !!! rozwiń

Zgodnie z projektem Akademii Młodych Orłów, każda następna wizyta w danym regionie wiąże się z kolejnymi zagadnieniami. W trakcie pierwszej szczególną uwagę poświęciliśmy na szkolenie piłkarskie dzieci i budowę treningu. Trening pokazowy skupiał się na doskonaleniu gry 1x1 .

Teoria drugiego spotkania obejmowała filary szkolenia dzieci i młodzieży, zaś praktyka przykładowe zadania doskonalące grę w ataku pozycyjnym.

Nadszedł czas na "trzecie okrążenie". Uczestnicy w czasie wykładu mają okazję pogłębić wiedzę oraz podzielić się swymi doświadczeniami na temat intensywności treningowej. Na treningu zaś , przyjrzeć się ciekawym ćwiczeniom ukierunkowanym na przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniach !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość
I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.