MOBILNA AMO - PODLASKIE

Aktualności

Mobilna AMO "On-Line" - ciąg dalszy... rozwiń

Szkolenia Mobilnej AMO w formie Webinaru dotarły już do wszystkich powiatów w naszym województwie. W bieżącym miesiącu rozpoczęliśmy "kolejne okrążenie" naszych spotkań "On-Line" z trenerami, rodzicami i sympatykami piłki nożnej. Pomimo dość nietypowej jak dla nas formy pracy, musimy przyznać, że jesteśmy bardzo miło zaskoczeni zainteresowaniem jakim cieszyły się nasze warsztaty. Z radością spoglądamy na frekwencję słuchaczy oraz fakt, że dzielimy się wiedzą z trenerami nie tylko z naszego regionu, ale i z całej Polski. Jak wszyscy wiemy pandemia nie sprzyja wielu dziedzinom życia jak i również piłce nożnej. Osobiście jednak uważam, że zawsze, nawet w niesprzyjających okolicznościach należy szukać pozytywów. Zachęcam więc, aby część wolnego czasu spędzanego w domu poświęcić na poszerzanie swojej wiedzy z tematyki piłkarskiej - bądź jej odświeżenie. Odpowiednim sposobem bez wątpienia jest udział w naszych szkoleniach. Prócz wykładu i omówienia konspektu treningowego, wszyscy uczestnicy mają okazję podzielić się swoimi doświadczeniami z danego tematu, co jest bardzo wartościową lekcją dla każdego z nas. Zachęcamy więc serdecznie do aktywnego udziału, dzięki któremu mamy możliwość stawania się co raz to lepszymi szkoleniowcami.

Podsumowanie okresu szkoleń on-line ! rozwiń

Od momentu kiedy otrzymaliśmy zgodę na wznowienie szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów, do dnia 13.12 2020 przeprowadziliśmy 14 szkoleń w formie "Webinaru". Mimo, iż nie dane nam było spotkać się bezpośrednio w przyjemnej atmosferze, każde szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a dyskusje w trakcie spotkań były bardzo ciekawe a przede wszystkim bardzo konstruktywne. Dodatkowo trenerzy mieli okazję zapoznać się oraz przeanalizować treningi pokazowe przygotowane bezpośrednio do danego tematu szkolenia, bardzo często przedstawionego w wersji video.. W tym roku kalendarzowym pozostały nam jeszcze dwa szkolenia, które odbędą się 14 oraz 15 grudnia. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa właśnie w naszych szkoleniach poprzez portal pzpn24.pzpn. Jako Mobilna Akademia Młodych Orłów, kierujemy również wsparcie do szkółek objętych programem Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej i chcemy zaproponować Wam wsparcie merytoryczne, w postaci wizyty i obserwacji Waszych treningów. Nasz projekt ma charakter wyłącznie EDUKACYJNY, służący poprawie jakości Waszej pracy, i nie będzie się wiązał z ŻADNYMI negatywnymi konsekwencjami. Nie będziemy Was oceniać, a jedynie wskażemy obszary, w których występują deficyty i wspólnie zastanowimy się nad możliwymi ich rozwiązania. Jeżeli jesteście zainteresowani, to tutaj również zapraszamy do kontaktu. Chętnie przyjedziemy, podzielimy się naszymi spostrzeżeniami i porozmawiamy, jak podnieść jakość Waszej pracy. Zapraszamy do kontaktu

Nowa organizacja szkoleń Mobilnej AMO! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO
od 26.10.2020 odbywają się w zmodyfikowanej formie.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams.

Punkty do licencji zostaną przyznane w przypadku uczestnictwa trenera w części teoretycznej (webinar) po wcześniejszym aplikowaniu na szkolenie w systemie pzpn24.pzpn.pl .

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mirosław Dymek
wyślij wiadomość
II trener
Michał Klimowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.