MOBILNA AMO - PODKARPACKIE

Aktualności

Bez szkoleń w okresie feryjnym. rozwiń

Na czas ferii w województwie podkarpackim nie będzie szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W tym czasie trenerzy Krzysztof Hus i Przemysław Matuła odwiedzać będą organizowane turnieje i obozy piłkarskie w celu monitorowania talentów i obserwacji procesu szkolenia. Pierwsze szkolenie po feriach odbędzie się w Zagórzu 26 lutego (15.30, ul. Wolności 10)

50 szkoleń za nami. rozwiń

17 stycznia w Tarnobrzegu zakończyliśmy II blok szkoleń. Było to nasze 50 szkolenie na Podkarpaciu. Tematem części teoretycznej zakończonej części II bloku były filary szkolenia dzieci i młodzieży, natomiast w części praktycznej nauczaliśmy gry w ataku pozycyjnym.
W warsztatach tych uczestniczyło w sumie 465 trenerów, a w treningach pokazowych i grach selekcyjnych wzięło udział 760 zawodników i zawodniczek.
Już dzisiaj 18 stycznia w Dębicy rozpoczynamy III blok szkoleń. W części teoretycznej będziemy omawiać teraz szczegółowo każdy filar szkolenia osobno. W bloku III będzie to intensywność treningowa. W części praktycznej skupimy się na przenoszeniu ciężaru gry w wolne strefy boiska.
Zapraszamy na nasze szkolenia.

Zakończenie drugiego bloku szkoleń. rozwiń

W tym tygodniu kończymy II blok szkoleń. Ostatnie dwie lokalizacje, gdzie można wziąć udział w warsztatach o tematyce : Filary szkolenia dzieci i młodzieży to : Sanok 15.01 ( godz.15.30) – Centrum Sportowo- Dydaktyczne PWSZ, Tarnobrzeg 17.01 (15.00) – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.
W piątek 18 stycznia w Dębicy ( ul. Parkowa 1) rozpoczniemy kolejny blok szkoleń.
Temat wykładu : Intensywność treningowa
Temat treningu pokazowego : Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska
Zapraszamy wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, pasjonatów piłki nożnej. Wszystkie nasze szkolenia są certyfikowane, a uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Przemysław Matuła
wyślij wiadomość
I trener
Krzysztof Hus
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.