MOBILNA AMO - PODKARPACKIE

Aktualności

Zmiany dotyczące punktacji za udział trenerów w konferencjach Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, że z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:

• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,

• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),

• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Zmieniona formuła szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.

TEORIA / WYKŁAD - realizowana jest w formie webinaru na żywo w aplikacji MS Teams –
wsparcie Microsoftu: https://support.microsoft.com/pl-pl/teams
Informację o szkoleniu w danym powiecie prześlemy mailem. Będzie on zawierał dokładny termin szkolenia oraz link, dzięki któremu będzie można dołączyć do webinaru.

.
Aplikacja na szkolenie na profilu https://pzpn24.pzpn.pl/

TRENINGI POKAZOWE – zostają zawieszone do odwołania

• W ten sposób nowe wytyczne organizacji szkoleń, mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO prowadziła szkolenia
• Potwierdzenie udziału ( dyplom ); punkty do licencji zostaną przyznane po odbyciu szkolenia teoretycznego - (webinar) - obecność weryfikują trenerzy Mobilnego AMO

Wróciły szkolenia Mobilnego AMO. rozwiń

Po kilkumiesięcznej przerwie wznowiliśmy szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie podkarpackim. Prosimy śledzić nasz kalendarz.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Rafał Domarski
wyślij wiadomość
II trener
Przemysław Matuła
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.