MOBILNA AMO - OPOLSKIE

Aktualności

W Chróścinie rozpoczęliśmy temat numer 7! rozwiń

7 listopada w Chróścinie rozpoczęliśmy 7 temat szkoleń, w którym tematem przewodnim będzie "Edukacja i żywienie młodego sportowca". Po części teoretycznej Trenerzy Mobilnego AMO podczas zajęć praktycznych zaprezentują temat -„Nauczanie uderzenia piłki prostym podbiciem”.

Temat numer 7 będzie realizowany do końca stycznia 2020 r., a już dzisiaj zapraszamy na nie wszystkich trenerów, nauczycieli, instruktorów oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej w tym rodziców młodych adeptów piłki nożnej, do których w głównej mierze skierowane jest wyżej wymienione szkolenie.

Pełny harmonogram szkoleń w województwie opolskim dostępny jest poniżej w naszym planie zajęć.

Zapisy na konferencje odbywają się wyłącznie poprzez portal PZPN24, gdzie każdy trener piłki nożnej powinien posiadać swoje konto.Do zobaczenia na szkoleniach!

Ruszyły rozgrywki XX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozwiń

7 października zakończyły się zapisy do tegorocznej –XX– edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki, w których w przeszłości grało ponad 50 reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych ruszyły właśnie po raz 20! Dziewczęta i chłopcy rozpoczęli rywalizację, która już po raz siódmy swój wielki finał będzie mieć na stadionie PGE Narodowy.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” od blisko 20 lat przyczynia się do popularyzacji futbolu wśród dzieci i młodzieży z całej Polski. W rozgrywkach co sezon biorą udział chłopcy i dziewczęta ze wszystkich zakątków kraju.

Aktualny harmonogram gier dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju: www.zpodworkanastadion.pl. Etapy gminny i powiatowy zakończą się 9 marca. Jego zwycięzcy wywalczą przepustki do finałów wojewódzkich rozgrywanych w dniach 18 marca – 26 kwietnia. Dla drużyn z najmłodszej kategorii będzie to ostatni etap Turnieju, natomiast wojewódzkie zwycięstwo w kategoriach U-10 oraz U-12 oznacza awans do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 2 maja w Warszawie.

Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, sponsorem głównym już od 13 lat firma Tymbark, a sponsorem brązowym od trzech edycji Electrolux. Rozgrywki objęte są Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a także wsparciem Komitetu Honorowego, na który składają się patronaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Zdrowia.

Przypominamy, że wszelkie kwestie organizacyjne dot. poszczególnych etapów możecie Państwo uzyskać u koordynatora wojewódzkiego – Pana Piotra Popiołka – p.popiolek@opolskizpn.pl – 534-530-003

Wszelkie problemy techniczne, prosimy kierować do Polskiego Związku Piłki Nożnej – turniej@pzpn.pl – 732 122 222.

Październik z tematem nr 6! rozwiń

Szanowni Szkoleniowcy,


Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów zapraszają na kolejne szkolenia pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej w Państwa powiecie!

Informujemy, że w miesiącu październik będziemy kontynuować szkolenia z szóstego tematu naszego projektu.

Treścią najbliższych warsztatów teoretycznych 6 szkolenia będzie „Mentalność”, a podczas zajęć praktycznych skupimy się na „Rozwiązywaniu sytuacji w przewadze liczebnej zawodników atakujących”.

Pełny harmonogram szkoleń w województwie opolskim na cały miesiąc październik dostępny jest poniżej w naszym planie zajęć.

Zapisy na konferencje odbywają się wyłącznie poprzez portal PZPN24, gdzie każdy trener piłki nożnej powinien posiadać swoje konto.

Do zobaczenia na szkoleniach!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Andrzej Konwiński
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Morka
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.