MOBILNA AMO - OPOLSKIE

Aktualności

Zmiana punktacji do przedłużenia licencji trenerskiej za szkolenia Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:

• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,
• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),
• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Wizyty edukacyjne - wsparcie merytoryczne dla certyfikowanych szkółek piłkarskich rozwiń

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska trenerskiego oraz podmiotów biorących udział w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, zwracamy się z propozycją wsparcia w zakresie merytorycznego obszaru treningu poprzez przyjazd do Państwa i przeprowadzenie „wizyty edukacyjnej”.

Jako trenerzy Mobilnej AMO, na zaproszenie podmiotu biorącego udział w Programie Certyfikacji, przyjedziemy na Państwa zajęcia, przeprowadzimy obserwację 2 jednostek treningowych i ocenimy część merytoryczną przeprowadzonego treningu. Po zakończonej danej jednostki szczegółowo omówimy zajęcia z trenerami prowadzącymi według arkusza wizyty monitorującej, analogicznie jak ma to miejsce w przypadku przyjazdu Trenerów Monitorujących z Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Co istotne nasza wizyta ma wyłącznie charakter edukacyjny i nie przekłada się na pozytywną bądź negatywną ocenę.

Wizyta ma na celu wskazanie obszarów, w których występują deficyty i wspólne zastanowienie się nad możliwymi rozwiązaniami służącymi rozwojowi Was, Waszych zawodników i Waszej szkółki.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że nasze wsparcie dotyczy wyłącznie merytorycznego obszaru treningu, a nie kryteriów programu. W przypadku pytań wykraczających poza obszar merytoryczny będziemy odsyłać Państwa do innych źródeł informacji.

Zapraszamy do kontaktu szkółki piłkarskie zainteresowane organizacją opisanej wyżej wizyty edukacyjnej.


Pozdrawiamy

Nowa organizacja szkoleń Mobilnej AMO! rozwiń

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną i nowe rozporządzenia Rady Ministrów szkolenia Mobilnej AMO
od 26.10.2020 będą odbywać się w zmodyfikowanej formie.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (WYKŁAD) - realizowana jest w formie webinaru na żywo w programie Microsoft Teams.

Punkty do licencji zostaną przyznane w przypadku uczestnictwa trenera w części teoretycznej (webinar) po wcześniejszym aplikowaniu na szkolenie w systemie pzpn24.pzpn.pl .

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Andrzej Konwiński
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Morka
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.