MOBILNA AMO - MAZOWIECKIE

Aktualności

Zmiana punktacji do przedłużenia licencji trenerskiej za szkolenia Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej. Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja: • 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie, • w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów), • punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Mobilna AMO z Wizytami edukacyjnymi rozwiń

Mobilna AMO startuje z Wizytami Edukacyjnymi!

Szkółki uczestniczące w programie Certyfikacji mają od dzisiaj możliwość zapraszania na swoje treningi Trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów w ramach wizyt edukacyjnych. Wizyty edukacyjne będą miały wymiar tylko szkoleniowy, oparte będą o arkusz oceny, którymi posługują się Trenerzy Monitorujący w programie certyfikacji.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adresy mailowe:
maciej.anglart@pzpn.pl
michal.kaleta@pzpn.pl

W razie pytań służymy pomocą.

Odwołane szkolenia w Radomiu, Garwolinie i Nowym Dworze rozwiń

W związku z sytuacja epidemiczną jesteśmy zmuszeni odwołać szkolenia w Radomiu, Garwolinie i Nowym Dworze

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Maciej Anglart
wyślij wiadomość
II trener
Michał Kaleta
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.