MOBILNA AMO - MAZOWIECKIE

Aktualności

Podsumowanie działań Mobilnej AMO na Mazowszu w 2018 r. rozwiń

Wraz z końcem 2018 roku skończyliśmy pierwszy cykl szkoleń. Odwiedziliśmy wszystkie powiaty na terenie woj. mazowieckiego i jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak dużo uczestników pojawiło się na naszych szkoleniach. Poziom sportowy zawodników/zawodniczek pojawiających się na szkoleniach Mobilnej AMO był bardzo wysoki. Podczas pierwszego cyklu, trening praktyczny odbywał się na zawodnikach i zawodniczkach roczników 2008 i 2009, natomiast w grze selekcyjnej uczestniczyły roczniki 2006 i 2007.

Bardzo się cieszymy, że nasze szkolenia cieszą się sporą popularnością i liczymy, że rozpoczęty kolejny cykl będzie pod kątem liczb jeszcze lepszy. Poniżej statystyki z pierwszego cyklu:


Liczba uczestników: 997

Liczba zawodników/zawodniczek: 1281


Do zobaczenia!

Drugi miesiąc działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów na Mazowszu rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów na terenie woj. mazowieckiego w październiku odwiedziła kolejne 12 powiatów: lipski, siedlecki, grodziski, ciechanowski, warszawski zachodni, sierpecki, zwoleński, przasnyski, kozienicki, żyrardowski, płoński i garwoliński. Nasze szkolenia cieszyły się zainteresowaniem 234 trenerów, trenerek i nauczycieli wf. Na zajęciach praktycznych i grze selekcyjnej obserwowaliśmy 397 zawodników i zawodniczek.

W listopadzie odwiedzimy kolejne 12 powiatów, a także pojawimy się na dwóch konferencjach Akademii Piłkarskiej Grassroots.

Zachęcamy do współpracy przy organizacji szkoleń w Waszym powiecie!

WRZESIEŃ ZA NAMI! rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów w pierwszym miesiącu swojej działalności przeprowadziła dwanaście szkoleń w: powiecie otwockim, gostynińskim, pułtuskim, węgrowskim, radomskim, wyszkowskim, makowskim, legionowskim, piaseczyńskim, sochaczewskim, wołomińskim i ostrołęckim. Plan szkolenia obejmował zajęcia teoretyczne o tematyce „Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu”, trening pokazowy, którego głównym aspektem było doskonalenie gry 1x1. Trzecią częścią szkolenia była gra selekcyjna, mająca na celu wyłonienie lokalnych talentów. Mobilna Akademia Młodych Orłów cieszyła się dużym zainteresowaniem. W szkoleniu wzięło udział 238 trenerów i trenerek, a także nauczycieli wf- u. W treningach pokazowych i grach selekcyjnych uczestniczyło 391 zawodników i zawodniczek. Mobilna Akademia Młodych Orłów jest projektem bezpłatnym. Ma on na celu podnoszenie kwalifikacji trenerów, co w praktyce ma przełożyć się na jakość prowadzonych treningów oraz rozwijanie pasji wśród młodych adeptów. Każdy uczestnik otrzymuje dwie książki: "Piłka nożna w szkole", "Podręcznik trenera piłki nożnej dzieci", publikacje PZPN w wersji elektronicznej: „Gry i zabawy z piłką nożna” , „Piłka nożna formy i metody treningowe”, „Piłka nożna jutra”, „Unifikacja”, „Narodowy model gry” oraz prezentację z przeprowadzonego szkolenia. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych szkoleniach, które odbędą się w październiku. Poniżej zamieszczamy terminarz.

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Michał Kaleta
wyślij wiadomość
I trener
Maciej Anglart
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.