MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Nadszedł czas obserwacji i monitoringu rozwiń

W okresie wakacyjnym "Mobilni trenerzy" nie zwalniają tempa. Szkoleniowcy: Krystian Pać oraz Jacek Matyja będą odwiedzali trzy razy w tygodniu uczestników zgrupowań piłkarskich w całej Małopolsce. W planie obserwacji są takie ośrodki piłkarskie jak:
- ośrodek sportowo- rekreacyjny API w Zakopanem (AP 21 Kraków)
- ośrodek sportowy w Charsznicy (Hutnik Kraków, AS Progres Kraków)
- ośrodek piłkarski w Kalwarii Zebrzydowskiej (Górnik Wieliczka)
- ośrodek sportowy w Stryszawie (kadra MZPN)
Ponadto trenerzy AMO będą monitorowali zawodników oraz zawodniczki w czasie największego turnieju w naszym województwie "Małopolska Cup".
Małopolska CUP ’2019”, czyli lato wypełnione futbolem, to wielowymiarowe sportowe przedsięwzięciu adresowane do około 7-8 tys. dziewcząt i chłopców ze wszystkich zakątków Małopolski. W nader bogatym programie przewidziano:
• turnieje o mistrzostwo gmin i powiatów
• wojewódzki turniej piłkarski reprezentacji powiatów
• challenge „Mistrz piłkarskiej techniki” (żonglerka piłką, strzelanie goli do bramki z planszą punktową)
• quiz „Małopolska i futbol”, czyli konkurs wiedzy o sportowej Małopolsce oraz polskiej i regionalnej piłce nożnej (indywidualny i zespołowy)
• Letnia Akademia Mistrzów - 10-dniowy obóz szkoleniowy dla 50 wybijających się uczestników projektu (Łapsze Niżne, 9 − 19 sierpnia br).
Turnieje gminne: 17 czerwca - 17 lipca; powiatowe: 18 lipca - 24 lipca; grupowe: 25 lipca - 28 lipca; półfinały: 29 lipca - 31 lipca. Wielki finał jest planowany w Krakowie (początek sierpnia).

Maków Podhalański po szkoleniu nr 6 "Piłka nożna bez dyskryminacji" rozwiń

W Makowie Podhalańskim "Mobilni trenerzy AMO" przeprowadzili szkolenie nr 6, którego tematem była "Piłka nożna bez dyskryminacji". W zajęciach teoretycznych uczestniczyło 8 trenerów piłki nożnej. W zajęciach praktycznych uczestniczyło 31 zawodników oraz jedna zawodniczka. Młodzi piłkarze reprezentowali barwy 6 klubów z powiatu suskiego: Halniak Maków Podhalański, Tarnawianka Tarnawa, Babia Góra Sucha Beskidzka, BCS Zawoja, Jordan Jordanów, Tempo Białka. W okresie wakacyjnym trenerzy: Krystian Pać oraz Jacek Matyja będą monitorowali obozy piłkarskie i turnieje odbywające się w województwie małopolskim.

Nowe Brzesko wie jak skutecznie działać przeciw dyskryminacji w piłce nożnej rozwiń

Mobilni trenerzy: Krystian Pać oraz Jacek Matyja wizytowali w Nowym Brzesku w mieście znajdującym się w jednym z najmniejszych powiatów województwa małopolskiego. W powiecie proszowicki bo o nim mowa przeszkolono 4 trenerów piłki nożnej. Tematem zajęć teoretycznych była "Dyskryminacja w piłce nożnej". Przybyli trenerzy podjęli merytoryczna rozmowę w czasie trwania prelekcji, po której udali się na trening pokazowy. W zajęciach praktycznych oraz grach selekcyjnych uczestniczyło 30 zawodników z kategorii orlik i młodzik. Zawodnicy reprezentowali barwy 4 klubów z powiatu proszowickiego: AP Nowa Proszowianka Proszowice, KS Nadwiślanka Nowe Brzesko, KS Wawrzynianka Wawrzeńczyce oraz Wiarusy Igołomia.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.