MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Przedświąteczne szkolenie w Ropie rozwiń

W środę "mobilni trenerzy" AMO odwiedzili powiat gorlicki. W najdalej oddalonym od Krakowa powiecie, trenerzy Mobilnego AMO przeprowadzili szkolenie nr 5 o temacie "Piłka nożna bez dyskryminacji". W zajęciach teoretycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie uczestniczyło 9 trenerów piłki nożnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W grach selekcyjnych oraz w czasie trwania treningu pokazowego zmonitorowano 30 zawodników reprezentujących 5 klubów z powiatu gorlickiego: BAP Ropa, Glinik Gorlice, Akademia Kolejarz Stróże, LKS Łużna, KS Podhalanin Biecz.

"Piłka nożna bez dyskryminacji" w Tarnowie rozwiń

W Szkole Podstawowej nr 20 w Tarnowie odbyło się wczoraj szkolenie o temacie "Piłka nożna bez dyskryminacji". W zajęciach teoretycznych uczestniczyło 22 trenerów piłki nożnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W treningu pokazowym - "Doskonalenie gry 2x2" oraz grach selekcyjnych wzięło udział 26 zawodników i zawodniczek. W/w zawodnicy reprezentowali barwy 5 klubów z powiatu tarnowskiego: Bruk Bet Nieciecza, MGAS Radłovia Radłów, LUKS Skrzeszów, Metal Tarnów, MKS Tarnovia Tarnów. Licznie zebrani trenerzy mogli po raz kolejny dyskutować na tematy szkoleniowe oraz problemy związane z dyskryminacją w piłce nożnej.

Małopolski finał turnieju " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" na weszło junior rozwiń

Na boiskach Centrum Rozwoju COM COM Zone przy obiektach Hutnika Kraków rozegrano już kolejne Finały Wojewódzkie Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w woj. małopolskim. Piękna pogoda zapowiadała ogromne emocje, których z pewnością nie brakowało. Kto spędzi zatem majówkę w Warszawie? Zapraszamy na relację z pierwszego dnia finałów w Krakowie!
https://junior.weszlo.com/2019/04/09/radosc-placz-i-lzy-w-krakowie-relacja-z-finalow-w-malopolsce/

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Jacek Matyja