MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Finał Turnieju Małopolska CUP 2019 "pod bacznym nadzorem"- film rozwiń

https://www.youtube.com/watch?v=JJ-ox0la07Q&feature=youtu.be W poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., na stadionie Garbarni w Krakowie odbył się finałowy turniej „Małopolska Cup ‘2019” dla zawodników w wieku 12 lat i młodszych. Film z turnieju TUTAJ Do walki o mistrzostwo Małopolski przystąpiło osiem ekip. Po eliminacjach w grupach i półfinałach do wielkiego finału zakwalifikowały się drużyny Dunajca Nowy Sącz i AP Canpack Okocimskiego Brzesko. W regulaminowym czasie bramki nie padły i dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę - drużynę z Brzeska. Podczas wielkiego finału nagrodzono też mistrzów piłkarskiej żonglerki oraz największych znawców małopolskiego i światowego futbolu. „Małopolska Cup ‘2019”, projekt realizowany przez Małopolski Związek Piłki Nożnej przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego, to wielka wakacyjna przygoda. Promuje ruch na świeżym powietrzu, sportową rozrywkę dzieci i młodzieży, grę zespołową, sprawność indywidualną oraz wiedzę o futbolu polskim i małopolskim. Spotkania obserwowali znani piłkarze i trenerzy: Antoni Szymanowski, Henryk Szymanowski, Andrzej Iwan, Marek Motyka, Piotr Skrobowski, Andrzej Turecki, Zdzisław Kapka, Marek Kusto, Ireneusz Adamus, Andrzej Turecki, Zdzisław Janik, Robert Włodarz, Władysław Łach, Antoni Kotwa, Krzysztof Szopa, Dariusz Wójtowicz, Andrzej Kuźma, Jacek Matyja, Antoni Gawronek, Bogdan Ciućmański. Puchary, medale i nagrody wręczał wicemarszałek Województwa Małopolskiego - Tomasz Urynowicz, a także świetni przed laty piłkarze. - Wakacje z piłką nożną z jednej strony zachęcają dzieci do aktywnego wypoczynku, z drugiej promują zdrowy tryb życia. Warto też podkreślić, że najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali nagrodę w postaci wyjazdu na obóz sportowy, gdzie pod okiem najlepszych trenerów będą szlifować swoje umiejętności - podsumował Tomasz Urynowicz.

Wizytacja na obozie kadry MZPN rozwiń

W Stryszawie w powiecie suskim u podnóża Beskidów młodzi kadrowicze MZPN przebywają na obozie piłkarskim. Wraz z trenerem koordynatorem, mobilni trenerzy AMO odwiedzili zgrupowanie oraz przyjrzeli się grze młodych piłkarzy. W czasie pobytu trenerzy obserwowali trening oraz mecz sparingowy z AP Progress Andrychów. Mobilni trenerzy wraz z trenerami kadry wspólnie po treningu rozmawiali na temat organizacji obozu oraz selekcji w kadrze MZPN.

Finał Turnieju Małopolska CUP 2019 w powiecie tarnowskim "pod okiem trenerów" rozwiń

W Tarnowie na obiektach TOSIR-u odbył się we wtorek finał powiatowy Małopolska CUP 2019. Oczywiście przy okazji organizacji takiego turnieju nie mogło zabraknąć trenerów Mobilnego AMO. Wśród 12 drużyn z powiatu tarnowskiego drużyna Bruk Bet Termalica Nieciecza nie miała sobie równych. W finale Bruk Bet pokonał zespół Westovii Tarnów i to drużyna z Niecieczy będzie reprezentowała powiat tarnowski w wielkim finale w Krakowie. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano młodego piłkarza Bruk Bet Nieciecza - Gabriela Słotę. Warto nadmienić, iż Gabryś jest etatowym uczestnikiem szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów w powiecie tarnowskim. Już 5 sierpnia widzimy się po raz kolejny na finale wojewódzkim turnieju Małopolska CUP 2019 na obiektach RKS Garbarnia Kraków. Zapraszamy!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.