MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

23 + 28 +7 = pracowity tydzień Mobilnego AMO rozwiń

Rytro, Koszyce Wielkie oraz Ciche te miejscowości gościły w tym tygodniu trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W trzech przepięknie położonych regionach w województwie małopolskim przeszkolono 58 trenerów piłki nożnej i nauczycieli wychowania fizycznego. Szczególnie wczorajsze szkolenie przeprowadzone w górskich krajobrazach w Cichem miało fantastyczny klimat piłkarski i mikołajkowy. W trzech powiatach zmonitorowaliśmy 98 zawodników reprezentujących 11 klubów piłkarskich. Do Cichego dotarli do nas młodzi adepci z NKP Podhale, AP Wisła Czarny Dunajec, PUKS Lipnica Mała. Gratulujemy wszystkim uczestnikom poświęcenia oraz chęci robienia "postępu". Wierzymy, iż zagadnienia związane z tematyką omówioną w części teoretycznej "Mentalność" pomogą zarówno trenerom jak i zawodnikom w lepszym pojmowaniu procesu szkolenia.

Powiat tarnowski is the best... rozwiń

Powiat tarnowski podtrzymał wysokie statystyki. Warto odnotować, iż właśnie region tarnowski ma najlepszą statystykę uczestnictwa w Mobilnej AMO w województwie małopolskim. Dotychczas przeszkolono w tym powiecie 120 trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Na wczorajszym szkoleniu znowu trenerzy dali znać o sobie i w sile 28 zjawili się na części teoretycznej, której tematem jest "Mentalność". Trzeba przyznać, iż szkolenie było owocne ponieważ zgromadzeni trenerzy w aktywny sposób debatowali na temat budowania "pewności siebie". W zajęciach praktycznych uczestniczyło 28 zawodników, którzy reprezentowali barwy 4 klubów z powiatu tarnowskiego: KS Koszyce Wielkie, Metal Tarnów, LUKS Skrzyszów, LKS Wierzchosławice. Region tarnowski wyznaczył wspaniałą ścieżkę edukacyjną dla trenerów, pytanie kto następny?

Zima przywitała Mobilne AMO rozwiń

W Rytrze w masywie beskidzkich gór wizytowali we wtorek trenerzy Mobilnej AMO. W zasypanej przez śnieg górskiej miejscowości w przepięknej hali Mosir-u przeprowadzono szkolenie nr 6 o temacie "Mentalność". Trzeba przyznać, iż pogoda nie przeszkodziła trenerom w spotkaniu. Na zajęciach teoretycznych przeszkolono 23 szkoleniowców i nauczycieli wychowania fizycznego. W treningu pokazowym oraz grach selekcyjnych uczestniczyło 32 zawodników z 4 klubów z powiatu nowosądeckiego: Poprad Rytro, Ogniwo Piwniczna- Zdrój, Barciczanka Barcice, MKS Sokół Stary Sącz. Dziękujemy trenerowi Bartoszowi Stokłosie za pomoc w przygotowaniu profesjonalnego szkolenia.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.