MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Powiat tarnowski on the top! rozwiń

Trenerzy z powiatu tarnowskiego po raz kolejny udowodnili, iż nie przypadkowo znajdują się na czubku rankingu uczestników w szkoleniach Mobilnego AMO. Dotychczas na wszystkich dziewięciu szkoleniach przeszkolono 205 trenerów piłki nożnej. We wczorajszym webinarze uczestniczyło 19 szkoleniowców, którzy dyskutowali na temat "Rozwijania inteligencji piłkarskiej". Po części teoretycznej wspólnie omówiono trening pokazowy w wersji wideo.

"Szczęśliwa siódemka" rozwiń

Kolejne szkolenie Mobilnego AMO o temacie "Rozwijanie inteligencji piłkarskiej" odbyło się w powiecie wielickim . Siedmiu trenerów piłki nożnej odważnie i aktywnie dyskutowało na tematy szkoleniowe. W drugiej części webinaru przeanalizowano zagadnienia związane z nauczaniem gry tyłem do bramki. Trzeba przyznać, iż powiat wielicki zawsze aktywnie oraz bez obaw uczestniczy chętnie w szkoleniach Mobilnego AMO. Dziękujemy!

"Solidny powiat brzeski po szkoleniu nr 9" rozwiń

W powiecie brzeskim przeprowadzono po raz kolejny szkolenie w formie webinaru. Uczestnicy w liczbie 15 trenerów dyskutowali nad tematem uwzględniającym "Rozwijanie inteligencji piłkarskiej". Po części teoretycznej przyszedł czas na analizę wideo treningu pokazowego o temacie "Doskonalenie gry tyłem do bramki". W sumie we wszystkich szkoleniach Mobilnego AMO w powiecie brzeskim przeszkoliliśmy 125 trenerów piłki nożnej. Dziękujemy za dobrą frekwencję i zapraszamy na kolejne szkolenia. Brawo!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.