MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

"Orlice" atakują stadion pierwszoligowca rozwiń

Świetne popołudnie z dziewczęcą piłką nożną w barwach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Pierwszy raz w historii mieliśmy okazję gościć najlepsze piłkarki z naszej okolicy z roczników 2006-2007 i 2008 -2009. 31 zawodniczek pod profesjonalnym okiem trenerów AMO pokazywało na Stadionie Miejskim w Niepołomicach to co w piłce potrafią najlepiej. Trenerzy Krystian Pać i Jacek Matyja złapali znakomity kontakt z młodymi piłkarkami jak i z licznie zgromadzonymi rodzicami. Na koniec wyróżnienia oraz gromkie brawa zebrały Elżbieta Tomczyk i Roksana Biernat z naszej Puszczy, Nikola Banaś z zaprzyjaźnionej Kazimierzy oraz Lidia Kulka z KS Prądniczanki Kraków. Bardzo serdecznie dziękujemy trenerom Krystianowi i Jackowi za zaufanie i wybranie Niepołomic za miejsce na szkolenie AMO oraz trenerom samych piłkarek które reprezentowały następujące kluby: Puszcza Niepołomice, AP KOS Kazimierza, Batory Wola Batorska, Nieszkowianka Nieszkowice Małe, TS Wileliczanka Wieliczka, oraz Prądniczanka Kraków. Dziękujemy również rodzicom za liczne przybycie do Niepołomic. Wielkie podziękowania należą się także trenerowi Tomaszowi Słaboniowi za profesjonalne przygotowanie szkolenia oraz wyselekcjonowanie najzdolniejszych "orlic" z regionu. Dziękujemy!

Po "Cichu" ale z pompą rozwiń

W drugim tygodniu lutego mobilni trenerzy AMO przeprowadzili w malowniczym górskim Cichym szkolenie nr 4 o temacie "Kreatywność". W prawdziwie zimowej scenerii trenerzy Krystian Pać oraz Jacek Matyja w nowoczesnej hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Cichym zmonitorowali 27 zawodników z 5 klubów: NKP Podhale Nowy Targ, Orawa Jabłonka, Szkółka Piłkarska "Górale" Nowy Targ, AP Wisła Czarni Dunajec, Wiatr Ludźmierz.
Miejscowość Ciche to wieś w regionie Pogórza Gubałowskiego, gdzie krajobrazy są typowe dla uprawiania narciarstwa klasycznego a nie piłki nożnej. Jednak nie przeszkodziło to trenerom Mobilnego AMO w przeszkoleniu 9 szkoleniowców, których liczba jak na ten rejon piłkarski jest zadawalająca.

Dziennik Polski o Nas... rozwiń

https://dziennikpolski24.pl/mobilna-akademia-mlodych-orlow-najwieksze-talenty-rodza-sie-w-malych-klubach-my-chcemy-do-nich-dotrzec/ar/13736750

Grupy

Sztab szkoleniowy

II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość
I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.