MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Mobilizacja w powiecie wadowickim rozwiń

Andrychów po raz pierwszy gościł trenerów Mobilnego AMO. W powiecie wadowickim szkoleniowcy: Krystian Pać oraz Jacek Matyja spotkali się z trenerami aby przeanalizować temat "Indywidualizacji" jako kluczowy czynnik w procesie szkolenia. W zajęciach teoretycznych uczestniczyło 15 trenerów piłki nożnej. W zajęciach praktycznych oraz grach selekcyjnych sprawdzono 29 zawodników oraz jedną dziewczynkę. Trzeba przyznać, iż poziom prezentowany przez młodych piłkarzy był wysoki - oceniony przez trenerów Mobilnego AMO na "5". Zawodnicy reprezentowali barwy 5 klubów z powiatu wadowickiego: AP Progess Andrychów, Beskid Andrychów, Skawa Wadowice, Karol Wadowice, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.

Święto w Radziemicach! rozwiń

Wójt gminy Radziemice, dyrektor szkoły podstawowej oraz lokalna społeczność byli świadkami inauguracji Mobilnego AMO w Radziemicach. W zajęciach teoretycznych odbywających się w SP w Radziemicach uczestniczyło 22 słuchaczy. Na boisku Milenium Radziemice - klubu, który został reaktywowany w lipcu w treningu pokazowym oraz grach selekcyjnych uczestniczyło 28 zawodników z 3 klubów z powiatu proszowickiego: Milenium Radziemice, AP Proszowianka Proszowice, Nadwiślanka Nowe Brzesko. Warto nadmienić, iż w tym powiecie zarejestrowane są trzy szkółki piłkarskie. Uroczystego otwarcia szkolenia dokonał wójt gminy Radziemice - Pan Marek Słowiński.

Brawo Brzączowice! rozwiń

Brzączowice to kolejna miejscowość, którą odwiedzili trenerzy Mobilnego AMO. Na zajęciach teoretycznych o temacie "Indywidualizacja" przeszkolono 22 trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W czasie zajęć praktycznych oraz gier selekcyjnych zmonitorowano 32 zawodników reprezentujących barwy 6 klubów z powiatu myślenickiego: Futbol Brzączowice, LKS Grodzisko Raciechowice, Topór Tenczyn, Orzeł Myślenice, Dalin Myślenice, Karpaty Siepraw. Chcielibyśmy podziękować Panu trenerowi Marcinowi Przęczakowi za świetne przyjęcie oraz pomoc w organizacji szkolenia w Brzączowicach. Dziękujemy!

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.