MOBILNA AMO - MAŁOPOLSKIE

Aktualności

Kwarantanny ciąg dalszy... rozwiń

W związku z decyzjami rządu dotyczącymi kwarantanny, odwołujemy wszystkie szkolenia Mobilnej AMO do 13.04.2020r w województwie małopolskim. Z góry przepraszamy.

UWAGA, UWAGA!!!Odwołujemy szkolenia... rozwiń

W związku z decyzjami rządu dotyczącymi kwarantanny, odwołujemy wszystkie szkolenia Mobilnej AMO zaplanowane do 25.03.2020r w województwie małopolskim. Z góry przepraszamy.

Stróże -"Edukacji" rozwiń

W Stróżach odbyło się kolejne szkolenie Mobilnego AMO o temacie "Edukacja". W zajęciach teoretycznych wzięło udział 7 trenerów piłki nożnej. W części praktycznej uczestniczyło 30 zawodników reprezentujących barwy 4 klubów z powiatu: Glinik Gorlice, Kolejarz Stróże, BAP Ropa, UKS Sokolik Stary Sącz. "Mobilni Trenerzy" wyróżnili 4 zawodników, którzy najlepiej spisali się w grach selekcyjnych. Gratulujemy.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Krystian Pać
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Matyja
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.