MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Okres wakacyjny Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

W trakcie wakacji trenerzy Mobilnej AMO aktywnie uczestniczą w obserwacji obozów, turniejów i półkolonii piłkarskich na terenie woj. lubuskiego bacznie przyglądając się zawodnikom z naszych klubów.

Do dnia dzisiejszego obserwowaliśmy pracę m. in. Stilonu Gorzów, AP MM Falubaz Zielona Góra, UKS AF Kostrzyn oraz byliśmy w odwiedzinach na największym turnieju w naszym województwie, czyli Dobiegniew CUP.

W kolejnych tygodniach trenerzy T. Pawliczak oraz W. Kochanowski udadzą się na zgrupowanie Talent PRO na najbardziej uzdolnionych polskich zawodników z roczników 2005-2003 do Opalenicy w dniach 20-24.07.2019.

Następnie będziemy uczestniczyć w Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów w Łodzi (28-29.07.2019) gdzie prelegentem będzie trenerska legenda - Arrigo Sacchi.
Następnie aktywnie będziemy obserwować naszych lubuskich zawodników na zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów w Gniewinie, gdzie najpierw chłopcy z rocznika 2006 a tydzień później rocznik 2007 będzie podnosił swoje umiejętności indywidualne.

W sierpniu nastąpi powrót większości drużyn do codziennych zajęć a więc będziemy mogli obserwować pracę naszych zawodników w klubach.

Do zobaczenia na boiskach!

Podsumowanie miesiąca czerwca szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Grą selekcyjną podczas Lubuskiej Konferencji Trenerów w Gorzowie zakończyliśmy I sezon działalności Mobilnej Akademii Młodych Orłów w woj. lubuskim.
W miesiącu czerwcu na 7 szkoleniach obecnych było 55 trenerów z naszego województwa.

W trakcie II gry selekcyjnej w Gorzowie zaprosiliśmy wyróżniających się zawodników oraz zawodniczki z naszych szkoleń.
Jesteśmy pełni pozytywnych wrażeń, ponieważ kilku graczy potwierdziło swoje aspiracje i być może w przyszłości otrzymają powołanie na konsultacje kadr województwa w poszczególnych rocznikach.

Teraz przed nami okres wakacyjny gdzie nie zwalniamy tempa. Będziemy odwiedzać nasze lubuskie Kluby na obozach, turniejach oraz meczach sparingowych.

Do regularnych szkoleń wracamy we wrześniu!

Podsumowanie miesiąca maja w Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Trenerzy Mobilnej AMO bardzo pracowicie spędzili maj.
Odwiedziliśmy 12 miejscowości województwa lubuskiego, gdzie przeprowadzaliśmy tematy nr 3 pt. "Intensywność" oraz 4 pt: "Kreatywność". Dodatkowo naszym zadaniem w tym miesiącu było przedstawienie projektu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych obecnych było 63 szkoleniowców.

Oceniliśmy w treningu oraz grach selekcyjnych 321 zawodników oraz 18 zawodniczek na szkoleniu w Żarach.

Dodatkowo byliśmy obecni na meczach kadr województwa w rocznikach 2006/2007, spotkaniach ligowych drużyn oraz na zgrupowaniu bramkarzy przed zbliżającą się Letnią Akademią Młodych Orłów, gdzie obecny był wychowanek Budowlanych Lubsko - Daniel Słobodzian.

Dziękujemy wszystkim organizatorom na świetne przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Zachęcamy wszystkich Prezesów, Koordynatorów oraz Trenerów do uczęszczania na nasze szkolenia.
Pamiętajmy, że inwestycja w kadrę szkoleniową to najlepszy możliwy rozwój dla naszego piłkarskiego środowiska.

A już od jutra zaczynamy kolejny miesiąc szkoleń dla szkoleniowców oraz obserwacji naszych lubuskich zawodników i zawodniczek :)

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.