MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Podsumowanie miesiąca września szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów w miesiącu wrześniu odwiedziła 12 powiatów naszego województwa. Realizowaliśmy tematy szkoleń pt. "Kreatywność" oraz "Indywidualizacja". W każdym z nich zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Na wyróżnienie zasługuje szkolenie dla dziewczynek w Wojcieszycach gdzie klub Progres Gorzów zapewnił świetne warunki infrastrukturalne. Dodatkowo odwiedzili nas kursanci UEFA B z woj. zachodniopomorskiego.

Bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008. Świetna współpraca z trenerami kadr województwa przyniesie efekty w postaci coraz silniejszych Reprezentacji.

W miesiącu październiku odwiedzimy kolejne powiaty naszego województwa. Zapraszamy wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego po to by czerpać wiedzę oraz zobaczyć jaki poziom prezentują chłopcy i dziewczynki z Waszych powiatów na tle innych zawodników.

Kolejny tydzień szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Przed nami 3 tydzień regularnych szkoleń Mobilnej AMO. Obecnie realizujemy temat nr 5 - Indywidualizacja.
Na każdym naszym szkoleniu meldują się trenerzy kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008 po to by jeszcze mocniej obserwować zawodników kandydujących do gry w Reprezentacji województwa.

Serdecznie dziękujemy za organizację szkoleń oraz dużą frekwencję trenerów klubowych w Wojcieszycach oraz Żaganiu.
Zapraszamy na kolejne wydarzenia :)

Mobilna Akademia Młodych Orłów wraca do regularnych szkoleń. rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów wraca do regularnych szkoleń po przerwie wakacyjnej.
W trakcie wakacji wizytowaliśmy lubuskie drużyny na obozach oraz turniejach w kategoriach orlik oraz młodzik. Dodatkowo byliśmy włączeni w Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich.

Od września zaczynamy ponownie pracę z trenerami oraz zawodnikami na naszych szkoleniach. Będziemy 12 razy w miesiącu wizytować miejscowości w naszych powiatach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Trenerów, Rodziców na szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Waszej okolicy.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.