MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Podsumowanie miesiąca października Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

W miesiącu październiku Mobilna Akademia Młodych Orłów zorganizowała 10 szkoleń, w tym jedno w Czerwieńsku gdzie rywalizowały ze sobą dziewczynki z roczników 2007-2010.
Z miesiąca na miesiąc widzimy wyższy poziom zawodników a co za tym idzie rozwój trenerów, którzy są za ten rozwój odpowiedzialni.

Zostaliśmy najlepiej przyjęci w Strzelcach Krajeńskich (gratulujemy klubom APR oraz Lubuszanin Drezdenko za bardzo dobrą współprace, co widać po coraz wyższym poziomie zawodników), bardzo dobre i merytoryczne szkolenie odbyliśmy w stolicy powiatu słubickiego – w Słubicach. Widać duże zapotrzebowanie na rozwój piłki w tamtym regionie.

Standardowo najwyższą frekwencją wykazał się powiat żarski na szkoleniu w Jasieniu.
Dodatkowo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadry województwa oraz Akademii Grassroots w Międzyrzeczu, gdzie zaprezentowaliśmy wyniki naszej pracy od grudnia 2018 r. oraz pokazaliśmy trening w kategorii orlik o tematyce „Rozwijanie inteligencji piłkarskiej”.

W miesiącu listopadzie zorganizujemy 9 szkoleń oraz grę selekcyjną w dniu 16 listopada w Międzyrzeczu, na którą zaprosimy najbardziej wyróżniających się zawodników z naszych szkoleń od września br. z kategorii orlik oraz młodzik – zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia oraz do dalszej współpracy wszystkie Kluby oraz Trenerów.

Podsumowanie miesiąca września szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Mobilna Akademia Młodych Orłów w miesiącu wrześniu odwiedziła 12 powiatów naszego województwa. Realizowaliśmy tematy szkoleń pt. "Kreatywność" oraz "Indywidualizacja". W każdym z nich zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Na wyróżnienie zasługuje szkolenie dla dziewczynek w Wojcieszycach gdzie klub Progres Gorzów zapewnił świetne warunki infrastrukturalne. Dodatkowo odwiedzili nas kursanci UEFA B z woj. zachodniopomorskiego.

Bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w konsultacjach kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008. Świetna współpraca z trenerami kadr województwa przyniesie efekty w postaci coraz silniejszych Reprezentacji.

W miesiącu październiku odwiedzimy kolejne powiaty naszego województwa. Zapraszamy wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego po to by czerpać wiedzę oraz zobaczyć jaki poziom prezentują chłopcy i dziewczynki z Waszych powiatów na tle innych zawodników.

Kolejny tydzień szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. rozwiń

Przed nami 3 tydzień regularnych szkoleń Mobilnej AMO. Obecnie realizujemy temat nr 5 - Indywidualizacja.
Na każdym naszym szkoleniu meldują się trenerzy kadr województwa w rocznikach 2007 oraz 2008 po to by jeszcze mocniej obserwować zawodników kandydujących do gry w Reprezentacji województwa.

Serdecznie dziękujemy za organizację szkoleń oraz dużą frekwencję trenerów klubowych w Wojcieszycach oraz Żaganiu.
Zapraszamy na kolejne wydarzenia :)

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.