MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów na Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. rozwiń

W dniach 01-02 kwietnia na obiektach w Gorzowie Wielkopolskim rozgrywany był Finał Wojewódzki ZPNS o Puchar Tymbarku.

Oczywiście nie zabrakło trenerów Mobilnej AMO, którzy bacznie przyglądali się poczynaniom dziewczynek oraz chłopców z naszego województwa.

Turniej stał na wysokim poziomie. Co nas najbardziej cieszy, wszystkich najbardziej utalentowanych zawodników oraz zawodniczki znamy już z naszych szkoleń oraz obserwacji meczy i turnieju.

Kolejny raz pokazuje, że praca Mobilnej Akademii Młodych Orłów ma wielki wkład w scouting i monitoring najlepszych zawodników.

Więcej o turnieju przeczytacie Państwo w reportażu portalu Weszło:
https://junior.weszlo.com/2019/04/03/kostrzyn-nad-odra-w-natarciu-relacja-z-finalow-w-wojewodztwie-lubuskim/

Oczywiście priorytetem dla nas pozostaje kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, których serdecznie zapraszamy na nowy temat naszych szkoleń, pt. "Intensywność treningowa".

I gra selekcyjna Mobilnej Akademii Młodych Orłów zakończona sukcesem! rozwiń

Sukcesem zakończyła się 1 gra selekcyjna Mobilnej Akademii Młodych Orłów, w której uczestniczyli wyróżniający się zwodnicy z kategorii młodzik (2006-2007) spoza kadry województwa, oraz wyselekcjonowana grupa zawodników z rocznika 2008.

Chłopcy rywalizowali w swoich kategoriach 4x15 min, rozgrywając podobną liczbę minut. W każdej z gier graliśmy w ustawieniu 1 – 3 – 2 – 3 tak by jak największa ilość zawodników mogła uczestniczyć w grze. Ocenionych zostało 24 chłopców z każdej kategorii. Trenerzy kadr wojewódzkich otrzymali raporty z gry. Być może będzie to okazja do powołania kolejnych zawodników na konsultację kadry województwa.

Serdeczne podziękowania dla:
MOSiR Zielona Góra za udostępnienie obiektów,
Lubuski ZPN za pomoc w organizacji,
Trenerów stacjonarnej Akademii Młodych Orłów w Zielonej Górze za pomoc w obserwacji i ocenie zawodników.

Kolejne tego typu wydarzenia zaplanowane są na czerwiec i listopad.

I gra selekcyjna Mobilnej Akademii Młodych Orłów - 23.03.2019 r. rozwiń

Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej oraz MOSiR Zielona Góra, organizuje 1 grę selekcyjną dla zawodników spoza kadry województwa w rocznikach 2006-2007 oraz najlepszych zawodników z rocznika 2008.

Wydarzenie odbędzie się 23.03.2019 na pełnowymiarowym sztucznym boisku MOSiR Zielona Góra, ul. Sulechowska 37.

Szczegóły oraz lista powołanych znajduje się na stronie -- http://www.lubuskizpn.pl/aktualnosci-mobilne-amo/2769-i-gra-selekcyjna-mobilnej-akademii-mlodych-orlow.html

Zapraszamy wszystkich Trenerów do obserwacji swoich zawodników.

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

II trener
Wojciech Kochanowski