MOBILNA AMO - LUBUSKIE

Aktualności

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów do świąt Wielkanocnych. rozwiń

W związku ze stanem epidemiologicznym w Polsce, szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają odwołane co najmniej do świat Wielkiej Nocy, tj. 13.04.2020 r.

Gdy sytuacja się ustabilizuje to niezwłocznie wracamy do pracy :)

Odwołane szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów rozwiń

Szanowni Państwo,
Z powodu wyjątkowej sytuacji w Polsce związanej z wirusem korona, wszystkie szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów zostają odwołane do dnia 25.03.2020 włącznie.

Prosimy o wyrozumiałość.

Podsumowanie miesiąca szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Luty 2020. rozwiń

Rozwój kluczem do sukcesu.

Z każdym miesiącem jeżdżąc po całym województwie lubuskim widzimy pasję i zaangażowanie trenerów, rodziców a przede wszystkim zawodników. Na wielu płaszczyznach współpraca układa się co raz lepiej. Otwartość organizatorów, zaangażowanie i chęć rozmowy lokalnych trenerów to klucz do sukcesu.

Jako Mobilna Akademia Młodych Orłów widzimy co raz wyższy poziom zawodników z kategorii orlik oraz młodzik. Każdy kolejny młodszy rocznik jest na wyższym poziomie co przekłada się na wyższe oceny wystawiane chłopcom oraz dziewczynkom. Trenerzy kadr województwa mają większy ból głowy jeśli chodzi o powołania na konsultacje kadry województwa.W miesiącu lutym najwyższy poziom zawodników zanotowaliśmy w powiecie gorzowskim, co nie stanowi zaskoczenia. Do tego bardzo dobrze się pracowało z chłopcami z powiatu sulęcińskiego oraz krośnieńskiego.

Cieszy nas, że świadomość trenerów i zawodników trafia do co raz mniejszych miejscowości a co za tym idzie wspólnie podnosimy poziom naszej piłki.

Na szkoleniach stawiło się 61 trenerów, którzy z wielką pasją uczestniczyli w zajęciach.W kolejnym miesiącu odbędziemy 8 szkoleń oraz IV grę selekcyjną, na którą zaprosimy wyróżniających się zawodników oraz zawodniczki z naszych szkoleń. To wydarzenie odbędzie się 21 marca w Zielonej Górze.

Dodatkowo będziemy obserwować zmagania w finale wojewódzkim „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbędzie się w dniach 30-31 marca w Zbąszynku.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Tomasz Pawliczak
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Kochanowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.