MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

"Piłka nożna bez dyskryminacji" - z tym tematem gościliśmy w Krasnymstawie i Lubartowie rozwiń

Za nami kolejne przebyte kilometry w powiatach krasnostawskim i lubartowskim. Zawodnicy z Jedynki pokazali dużą jakość i udowodnili , że należą do czołówki wojewódzkiej; z kolei w Lubartowie obserwowaliśmy nowych adeptów z GKS Abramów, Polesia Kock którzy zaprezentowali się z pozytywnej strony a także po raz kolejny z klubów lubartowskich ( Orlik i MOSiR) - potwierdzili wcześniejsze obserwacje. Liczymy na lepszą frekwencję trenerów na kolejnych wizytach.

Rekordowa frekwencja w Białej Podlaskiej !! rozwiń

W dniu wczorajszym odnotowaliśmy największą liczbę uczestników naszych szkoleń.
50 uczestników brało aktywny udział przy temacie "Piłka nożna bez dyskryminacji".
Podziękowania dla trenerów Tomka Buraczewskiego, Miłosza Storto, Michała Kwietnia za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Również bardzo dziękujemy Michałowi Tusz
z Bialskiego OZPN za przychylne oko.
Poziom zawodników został również wysoko oceniony.

Miesiąc październik zakończony szkoleniami w Janowie Lubelskim oraz Bystrzejowicach Pierwszych dla dziewcząt. rozwiń

Za nami intensywny tydzień przedświąteczny.
W Janowie z tematem "Indywidualizacja", w Bystrzejowicach z "Piłka nożna bez dyskryminacji".
Wysoko oceniliśmy ponownie poziom sportowy dziewcząt z naszego województwa; gratulujemy Trenerom bardzo zdolnych zawodniczek i cieszymy się ze wspólnych tematów piłkarskich jakie poruszacie w trakcie szkoleń!
Dziękujemy za pomoc w organizacji Trenerowi Piotrowi Gąbce Janowski Orlik oraz Trenerowi Zbigniewowi Kwiatkowskiemu LKS Wierzchowiska.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Robert Makarewicz
wyślij wiadomość
II trener
Paweł Dzięgiel
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.