MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Pracowity Okres wakacyjny Mobilnej AMO rozwiń

Do końca wakacji Zespół Mobilnej AMO wizytuje obozy na terenie województwa lubelskiego i ościennych województw, poza tym obserwujemy rozgrywki młodzieżowe i turnieje pod kątem reprezentacji. Do zobaczenia.

Konsultacje kadry Lubelskiego ZPN(r.2008) z udziałem Trenerów Mobilnej AMO rozwiń

W Międzyrzecu, w Lublinie i Krasnymstawie odbyły się konsultacje do kadry Województwa lubelskiego w roczniku 2008, prowadzonej przez Trenerów Dominika Jarosza i Michała Tusza. W selekcję i ocenę zawodników zaangażowali się również Trenerzy Mobilnej AMO Robert Makarewicz i Paweł Dzięgiel. W grach selekcyjnych wzięło udział 162 zawodników, którzy mieli możliwość do zaprezentowania swoich umiejętności. Poziom sportowy był zróżnicowany, nie mniej część zawodników zaprezentowała się bardzo korzystnie. W dniach 25.08-27.08.2020 w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejna konsultacja, połączona z meczem szkoleniowym na którą trafi już węższe grono zawodników, którzy zostali najlepiej ocenieni podczas gier kontrolnych. Należy dodać, że proces selekcji i obserwacji jest otwarty i do kadry może trafić każdy wyróżniający się zawodnik z naszego województwa.

Szkolenia Mobilnej AMO odwołane do 15.05. rozwiń

Niestety panująca na całym świecie epidemia uniemożliwia nam prowadzenie szkoleń; obserwujcie nas na kanałach internetowych laczynaspiłka oraz laczynastrening.
Bądźcie aktywni cały czas, pracujcie nad sobą, wrócimy mocniejsi.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Robert Makarewicz
wyślij wiadomość
II trener
Paweł Dzięgiel
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.