MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

Pracowity wrzesień kończyliśmy szkoleniem w Opolu lubelskim rozwiń

Na pięknym, nowym stadionie w Opolu lubelskim gościliśmy z tematem ''indywidualizacja''.
Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców z powiatu opolskiego.
Dziękujemy trenerom Opolanina za udaną współpracę i udostępnienie obiektu.

Powiaty: kraśnicki, łukowski oraz wojewódzkie szkolenie dziewcząt w Lubartowie przyniosły wartość dodaną. rozwiń

Po szkoleniach w Kraśniku i Łukowie jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości szkoleń, udostępnionej bazy do zajęć ( główne boiska wraz z zapleczem i salami wykładowymi) oraz z poziomu młodych adeptów futbolu.
Bardzo dużą wartość miało szkolenie dziewcząt, które stały na bardzo wysokim poziomie głównie ze względu na umiejętności szalenie zdolnych zawodniczek z których kilka znalazło się w bazie PZPN. Na szkoleniu był obecny trener kadry dziewczynek do lat 15, dziękujemy trenerowi Makowskiemu za udział i ważne wnioski.

Mobilna AMO już po szkoleniach w Tomaszowie Lubelskim, Krasnymstawie oraz Lubartowie rozwiń

Za nami tydzień wytrwałej pracy. Najlepszą frekwencję wśród szkoleniowców mieliśmy w Lubartowie. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni bazą ww. miast , która z roku na rok się poprawia; co ma bezpośredni wpływ na poziom szkolenia dzieci i młodzieży. Najniższa frekwencja była w powiecie krasnostawskim, co jest do zdecydowanej poprawy na kolejnym spotkaniu. Dziękujemy wszystkim trenerom, którzy pomogli w organizacji szkoleń ( Trener Paweł Babiarz, Trener Mariusz Wróbel, Trener Daniel Cieśla).

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Robert Makarewicz
wyślij wiadomość
II trener
Paweł Dzięgiel
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.