MOBILNA AMO - LUBELSKIE

Aktualności

"Intensywność treningowa" kolejne szkolenia online realizowane przez zespół Mobilnej AMO rozwiń

W ubiegłym tygodniu odbyły się webinary, których przewodnim tematem było tworzenie intensywnego środowiska w kontekście szkolenia dzieci i młodzieży. Konferencje skierowane były do trenerów z powiatu bialskiego i biłgorajskiego. Nie zabrakło również gości z sąsiednich województw. Bardzo dobra frekwencja szkoleniowców, ciekawe, merytoryczne dyskusje i wzajemna inspiracja to czynniki, które pozytywnie wpłynęły na jakość szkoleń.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Przerwa dla zawodników na boisku, trenerzy szkolą się całe życie....; za nami webinary w powiatach: zamojskim i włodawskim rozwiń

Ciekawe zajęcia za nami, grono trenerów uczestniczących w szkoleniu online bardzo interesująco dyskutowało na temat rozwoju kreatywności piłkarskiej. Do usłyszenia po świętach.

Susiec i Milanów po edukacyjnych wizytach monitorujących rozwiń

Pozytywne wrażenie i stale rozwijana baza szkoleniowa w Suścu i Milanowie napawa dużym optymizmem i nadzieją na to, że z tych ośrodków w przyszłości na szerokie wody piłkarskie wypłyną wkrótce nowe "perełki piłkarskie".
Dziękujemy za zaproszenie i wspólne wnioski szkoleniowe.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Robert Makarewicz
wyślij wiadomość
II trener
Paweł Dzięgiel
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.