MOBILNA AMO - KUJAWSKO-POMORSKIE

Aktualności

Mobilna AMO w listopadzie rozwiń

Witajcie po dłuższej przerwie

Obecnie realizujemy listopadowy plan spotkań w powiatach z tematem INDYWIDUALIZACJA TRENINGU.Szkolenia przebiegają prawidłowo. Na jednym ze spotkań w dniu 24.10.2019 w Bydgoszczy na zajęciach dziewcząt obecna była Pani Marta Walczak - Skaut PZPN na woj.Kujawsko - Pomorskie.
Realizując bieżące tematy bardzo często uczestnicy spotkań wracają i przypominają temat Dyskryminacji.Codzienność pokazuje ,że jest to temat ciągle bardzo ważny i aktualny.Myślę ,że nie zaszkodzi jeżeli podczas każdego spotkania będziemy poświęcać tej tematyce chociaż chwilę.
Ponadto również w listopadzie 25.11.2019 spotkamy się na Konferencji GRASSROOTS w Janikowie, w której będziemy brali czynny udział.
Pozdrawiamy
Zespół Mobilnej AMO Kujawsko - Pomorskie

Harmonogram na wrzesień 2019 rozwiń

Witam
Już prawie koniec wakacji.
Przygotowaliśmy harmonogram spotkań Mobilnej Akademii Młodych Orłów na miesiąc wrzesień 2019.Mieliśmy małe problemy związane z utrudnionym kontaktem z trenerami w niektórych powiatach.Było to spowodowane trwającymi wakacjami.
Na ostatnie dni wakacji życzymy miłego wypoczynku przy dobrej pogodzie.

Pozdrawiamy
Kujawsko - Pomorskie

Wizytacja szkółek w sierpniu w ramach programu certyfikacji rozwiń

Pragniemy poinformować, że decyzją departamentu Grassroots w woj. kujawsko - pomorskim trener Mobilnego AMO Krzysztof Jabłoński będzie wspierał w sierpniu Regionalnego Specjalistę ds Piłki Amatorskiej podczas wizyt weryfikujących program certyfikacji szkółek piłkarskich.

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mariusz Modracki
wyślij wiadomość
II trener
Krzysztof Jabłoński
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.