MOBILNA AMO - KUJAWSKO-POMORSKIE

Aktualności

Jeszcze trochę cierpliwości rozwiń

Pomimo tak trudnego czasu dla wszystkich jesteśmy niezmiennie wdzięczni za tak liczną obecność na naszych seminariach. Chcielibyśmy podkreślić , że nabrały one dużo aktywniejszego udziału was , czyli uczestników na spotkaniach. Jest to bardzo budujące i motywujące. Wszyscy musimy być odpowiedzialni i uzbroić się w cierpliwość aby w pełni zdrowia i sił spotkać się na boiskach , czego Nam i Wam serdecznie życzymy.

Zespół Mobilnej AMO Kujawsko Pomorskie

Zmiana punktacji do przedłużenia licencji trenerskiej za szkolenia Mobilnej AMO rozwiń

Informujemy, iż z początkiem nowego roku następuje zmiana naliczania punktacji (godzin) do przedłużenia licencji trenerskiej.

Od 01.01.2021 za szkolenia Mobilnej AMO obowiązuje następująca punktacja:

• 1 punkt (1 godzina) za każde szkolenie,
• w ciągu jednego roku trener może uzbierać maksymalnie 2 pkt (pod warunkiem uczestnictwa w szkoleniach z min. dwóch różnych tematów),
• punkty będą zaliczane dla trenerów z licencjami Grass D, Grass C oraz UEFA B.

Czas przedświąteczny rozwiń

Witamy Wszystkich bardzo serdecznie.
Chcielibyśmy podziękować za tak liczne uczestnictwo w naszych seminariach.
Jednak mamy nadzieję ,że Nowy Rok przyniesie nam możliwość spotkania już w warunkach realnych bo nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu.
Zespól Kujawsko - Pomorskiej Mobilnej Akademii Młodych Orłów składa Wszystkim miłośnikom sportu najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne.
Pozdrawiamy

Grupy

Sztab szkoleniowy

I trener
Mariusz Modracki
wyślij wiadomość
II trener
Krzysztof Jabłoński
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.