AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

Sezon 2016/2017 Zakończony!!! rozwiń

Szanowni Rodzice i zawodniczki i zawodnicy!!!
Serdecznie dziękujemy za współpracę i duży wkład w życie Akademii rodzicom, Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i nieoceniony wkład emocjonalny w zajęcia Akademii Młodych Orłów. Dziękujemy również Klubom Sportowym, które w tym sezonie przychylnie podeszły do współpracy z AMO. Wszyscy doświadczamy podniesienia poziomu sportowego i piłkarskiego dzieci!!!
Dziekujemy!!!
Lubuskiemu Związkowi Piłki Nożnej w Zielonej Górze, KS Falubaz Zielona Góra, MUKS 11 Zielona Góra, APF Zielona Góra, Akademia MM Zielona Góra, Piast Czerwieńsk, UKS Polonia Słubice, MLUKS Dwójka Gubin, Budowlani Lubsko, Stal Jasień, Fadom Nowogród Bobrzański, UKS Promień Żary i innym klubom oraz Trenerom prowadzącym poszczególnych zawodników i zawodniczki.
Sezon 2016/2017 zamknięty.
Relacja z zakończenia wkrótce.

Wyniki Dni talentu - drugi etap rekrutacji!!! rozwiń

Szanowni Państwo, wyniki pierwszego etapu znajdą państwo w linku:
http://www.lubuskizpn.pl/amo-zielona-gora/aktualnosci/2060-wyniki-dni-talentu-amo-zielona-gora.html
Natomiast drugi etap zaczyna się już jutro! Harmonogram poniżej!!
TRENINGI WPROWADZAJĄCE - Trenerzy obserwują zawodników pod kątem umiejętności w zadaniach treningowych, oceniamy predyspozycje motoryczne, techniczne i decyzyjne, potencjał, zaangażowanie. Ogromna prośba do rodziców - BEZ INGERENCJI W POCZYNANIA DZIECI NA BOISKU - pozwólmy im uczyć się drogą poznawczą.
Sztab AMO Zielona Góra!!!

Zakończenie Sezonu 2016/2017 Akademii Młodych Orłów Zielona Góra!!! rozwiń

Szanowni rodzice oficjalne zakończenie sezonu w AMO Zielona Góra odbędzie się w dniu 11.06.2017 - niedziela. Szczegóły przedstawimy wkrótce. Natomiast zajęcia odbywały się będą do dnia 14 czerwca 2017 zgodnie z harmonogramem poniżej.
Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartosz Siemiński
wyślij wiadomość
II trener
Konrad Szymański
wyślij wiadomość
asystent
Krzysztof Stacewicz
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Bień
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Piróg
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

więcej galerii ›
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.