AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW - AMO ZIELONA GÓRA rozwiń

Szanowni rodzice, zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców. W dniu 16.10.17 o godzinie 17.45 odbędzie się spotkanie w budynku Szkoły Podstawowej nr 13, dawniej Gimnazjum nr 6 przy ul. Chopina 18a w Zielonej Górze ( przy boisku Orlikna którym trenujemy). Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci Trenujących w AMO Zielona Góra.

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW!!! rozwiń

Za pośrednictwem naszej strony pragniemy przypomnieć Państwu raz jeszcze, kilka ważnych zasad, które obowiązują w Akademii Młodych Orłów Zielona Góra.

PUNKTUALNOŚĆ - pożądaną cechą każdego sportowca, także tego najmłodszego jest systematyczność oraz punktualność. Prosimy zatem o przyprowadzanie swoich pociech na co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, tak by dzieci mogły przygotować się do zajęć treningowych. W razie trudności z dojazdem prosimy o informację dla trenera, nawet krótki sms. Informujemy, że niedopuszczalne jest rozpoczęcie zajęć bez wstępnej rozgrzewki, co w konsekwencji oznacza odmowę przyjęcia dziecka na zajęcia.

USPRAWIEDLIWIANIE- w Akademii Młodych Orłów Zielona Góra przyjęliśmy zasadę informowania trenerów prowadzących o nieobecnościach dziecka na zajęciach w formie sms. Bardzo prosimy o wcześniejszą informację w przypadku choroby lub innych ważnych spraw. Nie wysyłajcie Państwo informacji o nieobecności na godzinę przed treningiem, gdyż dezorganizuje to zaplanowane zajęcia. Wyślijcie proszę wcześniej informację z odpowiednim wyprzedzeniem.

NIEOBECNOŚCI - przypominamy, ze dwukrotna nieusprawiedliwiona nieobecność w miesiącu, oznacza skreślenie dziecka z listy uczestników Akademii Młodych Orłów Zielona Góra bez możliwości późniejszego ubiegania się o miejsce w projekcie w danym sezonie.

ODWOŁYWANIE TRENINGÓW - uznajemy, że każda pogoda jest dobra by zagrać w piłkę nożną, a zabawa na świeżym powietrzu hartuje. Każdy z uczestników otrzymał sprzęt sportowy wraz z ortalionem, który należy zabrać na trening, szczególnie w okresie jesiennym. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że czasem występują obfite opady deszczu lub burze i wtedy ze względów bezpieczeństwa zajęcia są odwołane, przerwane lub chowamy się w szatni. W razie trudnych warunków atmosferycznych otrzymacie Państwo z wyprzedzeniem informację sms o odwołaniu treningu lub zmiany lokalizacji. Jeżeli nie ma informacji od trenerów, trening odbywa się według planu.

Ze sportowym pozdrowieniem – sztab szkoleniowy Akademii Młodych Orłów Zielona Góra

Turniej Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU rozwiń

SZANOWNI RODZICE ZAPISY JESZCZE TRWAJĄ, SĄ JESZCZE MIEJSCA W DRUŻYNACH AMO ZIELONA GÓRA. CHĘTNI DO WZIĘCIA UDZIAŁU ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z TRENEREM KOORDYNATOREM AMO.
ZAPISY DO 6.10.2017. DLA NAS NIE LICZY SIĘ OSIAGNIĘTY WYNIK NATOMIAST LICZY SIĘ UCZESTNICTWO. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartosz Siemiński
wyślij wiadomość
II trener
Konrad Szymański
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Bień
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Piróg
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.