AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

Zajęcia Skrzatów na boisku Orlik rozwiń

Szanowni Rodzice,
Wtorkowe zajęcia Skrzatów w dniu 19.02.2019 roku, odbędą się na boisku Orlik. Proszę o odpowiedni ubiór dla dzieci. Przypominamy o obowiązkowych ochraniaczach.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Turniej Towarzyski z AMO Międzyrzecz w Zielonej Górze rozwiń

Szanowni Rodzice w dniu 23.02.2019 (sobota), odbędzie się Towarzyski Turniej Akademii Młodych Orłów dla Skrzatów oraz Żaków. W turnieju najważniejsza jest dobra zabawa oraz rywalizacja fair play. Na adresy mailowe przesłałem Państwu formularz zgody na udział w Turnieju. Proszę o potwierdzenie udziału do czwartku 21.02.2019 – TERMIN OSTATECZNY. Oryginał proszę przynieść na zajęcia, natomiast skan dokumentu wysłać mailem. Państwa potwierdzenie jest potrzebne do ustalenie liczby dzieci tak abyśmy mogli dostosować czas gier, ponieważ celem jest żeby grali wszyscy i w równym czasie - optymalnie.

Turniej jest formą dodatkowych zajęć oraz ogromną możliwością obserwacji postępów dzieci w rywalizacji z przeciwnikiem. Z naszej strony jest to możliwość obserwacji zawodników w warunkach meczowych.

Zbiórka w Hali przy ul. Truskawkowej 12 w Zielonej Górze:

Skrzaty godz. 9.45
Żaki godz. 11.15


Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Treści dla rodziców i dzieci. rozwiń

Szanowni Państwo,
W zakładce z dokumentami do pobrania znajdują się wydania PZPN o tematyce "Żywienia młodych sportowców" oraz "Piłka nożna bez dyskryminacji".
Zachęcamy do zapoznania się z tymi pozycjami.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartosz Siemiński
wyślij wiadomość
II trener
Konrad Szymański
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Bień
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Piróg
wyślij wiadomość
wolontariusz
Denys Krasnikov
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

więcej galerii ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.