AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

Powołanie do Letniej Akademii Młodych Orłów - rocznik 2006 rozwiń

Z przyjemnością informujemy, iż trójka zawodników AMO Zielona Góra otrzymała powołania na Letnią Akademię Młodych Orłów - wstępna selekcja do Reprezentacji Polski U-15.
Wyróżnieni zawodnicy reprezentują kluby:

SZYMON KOPERNICKI - VICTORIA JASIEŃ
DOMINIK GREGORSKI - MLUKS DWÓJKA GUBIN
MATEUSZ DUCZMAL - BUDOWLANI LUBSKO

Oprócz systematycznych treningów w klubie macierzystym chłopcy trenowali w Akademii Młodych Orłów w Zielonej Górze, Mateusz i Dominik szkolili się jeden sezon, natomiast Szymon szkolił się w Akademii Młodych Orłów przez dwa sezony. Spędzony czas w AMO nie poszedł na marne, są pierwsze efekty. Trenerom klubowym gratulujemy zawodników.
Zawodnikom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy powołania!

Zakończenie sezonu 2017/2018 oraz Turniej AMO rozwiń

Szanowni rodzice podaję szczegółowe informacje odnośnie Turnieju AMO w Babimoście: Aktualne kategorie z tego sezonu czyli: - Skrzaty i Żaki rozpoczynają turniej o godzinie 12:00 – 14:00, - Orlik od godziny 14:30 – 16:30. W międzyczasie będzie wręczenie upominków oraz ciepły posiłek dla dzieci. Miejsce Turnieju i zakończenia sezonu 2017-2018 CSiR Babimost ul. Żwirki i Wigury 10, Babimost. Prosimy o przyjazd 15 minut przed rozpoczęciem turnieju. Przypominam, że o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz finału Pucharu Polski na szczeblu Wojewódzkim, serdecznie zapraszamy do udziału w tej imprezie. Turniej oraz trening pokazowy odbędzie się na boiskach trawiastych. Jeżeli ktoś z państwa nie dostarczył zgody na udział w Turnieju to prosimy mieć formularz ze sobą na miejscu. Wyróżnieni zawodnicy z kategorii Orlik wezmą udział w treningu pokazowym w trakcie Lubuskiej Konferencji Trenerów w tym dniu - informacje zostały wysłane do wyróżnionych osób.

DNI TALENTU JUŻ ZA NAMI rozwiń

Szanowni państwo, w tegorocznych Dniach Talentu wzięło udział ok. 160 dzieci w wieku od 5 do 10 lat w tym 6 dziewczynek. Konkurencja była ogromna, mieliśmy wiele do wypracowania, aby podjąc decyzje. Dziękujemy wszystkim za udział w Dniach Talentu, tych którzy odpadli zachęcamy do dalszej pracy, wielu osobom na prawdę nie wiele zabrakło. Zapraszamy za rok. Teraz przed nami kolejny krok rekrutacji. Ostateczne listy uczestników AMO Zielona Góra w sezonie 2018/2019 poznamy po treningach wprowadzających, które rozpoczną się już od 18.06.2018. Szczegółowy Harmonogram w planie zajęć.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartosz Siemiński
wyślij wiadomość
II trener
Konrad Szymański
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Bień
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Piróg
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

więcej galerii ›
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.