AMO ZIELONA GÓRA

Aktualności

12.02.2020 trening w Hali rozwiń

Szanowni Rodzice ze względu na panujące warunki pogodowe / silny wiatr/ dzisiejsze zajęcia Orlików odbędą się w hali przy ul. Truskawkowej 12

Orlik 2 - 18:00
Orlik 1 - 19:30

Sztab Szkoleniowy AMO Zielona Góra

Zmiana miejsca treningu 10.02.2020 rozwiń

Dzisiejsze zajęcia odbędą się na hali przy ul. Wyspiańskiego 17.
Szczegóły w harmonogramie poniżej. Wysłano sms do Państwa z tą informacją.

Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Nowy rok 2020 - Ferie zimowe rozwiń

Szanowni Rodzice, Na samym początku chciałem Państwu życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, a waszym dzieciom samych sportowych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.
Już od 7.01. 2020 rozpoczynamy zajęcia aż do 23.01.2020 zgodnie z harmonogramem na ŁNP. Następnie przerwa na wypoczynek zimowy, zajęcia w AMO odbędą się w drugim tygodniu ferii – szczegółowy harmonogram na luty będzie dostępny od 12.01.2020. Jeśli ktoś zaplanował wyjazd na ferie i wiecie państwo, że dziecka nie będzie w drugim tygodniu ferii to prosimy o informację odnośnie nieobecności. Dzięki tej informacji będziemy wiedzieli czy grupy łączyć czy będziemy trenować zgodnie z podziałem jak dotychczas. Informacje odnośnie ferii zimowych proszę wysyłać do dnia 12.01.2020 tylko i wyłącznie na adres mailowy – amo.zielona.gora@pzpn.pl.

Ze sportowym Pozdrowieniem
Sztab szkoleniowy AMO Zielona Góra

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartosz Siemiński
wyślij wiadomość
II trener
Konrad Szymański
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Bień
wyślij wiadomość
asystent
Kacper Dworak
wyślij wiadomość
wolontariusz
Weronika Winczewska
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.