AMO WROCŁAW

Aktualności

WYNIKI REKRUTACJI - DNI TALENTU 2018/2019 rozwiń

Lista zawodników zakwalifikowanych do Akademii Młodych Orłów we Wrocławiu na sezon 2018/2019 (kolejność losowa): Orlik: Junior E1;E2 KADEJ JAKUB KANAK MATEUSZ KONISZEWSKI JAKUB SUCHODOLSKI KACPER BEREZOWSKI IYANI CISZEK SZYMON CICHOŃ ALEX KUBIS MATEUSZ DŁUGOSZ PIOTR KOTLARZ JAKUB MAŁEK WIKTOR DROBYSZ BORYS ZAKRZEWSKI WOJCIECH STRZELECKI MACIEJ MARZEC BARTOSZ MALIK KAJETAN KRUSZYNA WIKTOR KUTYBA MIKOŁAJ KORNALEWICZ FABIAN DROZDOWSKI MICHAŁ ROSTEK KRYSTIAN SZOPA RAFAŁ TOMERA JAKUB ZEMLYAK ADRIAN GAJEWSKI IGOR KIEC FRANCISZEK FUCHS DOMINIK MEDYŃSKI DAWID ŁYSAKOWSKI MATEUSZ ZIELIŃSKI BRAJAN BANASIAK MAKSYMILIAN PONDEL MATEUSZ Żak: Junior F1;F2 NOWAK IGOR KOWALEWSKI JAKUB ŁUKOMSKI MICHAŁ STRZAŁKA JAKUB SIEMIENIEC BARTŁOMIEJ MAZUR STANISŁAW SKWAREK OLAF OWSIANKO TYMOTEUSZ PAWLICKI KAROL KROCZAK PAWEŁ DOMAŃSKI GERALD JANIK FRANCISZEK MARTYNOWICZ OSKAR GRUSZCZYŃSKI JAN SKRZYPECKI JAKUB FRAS FILIP CIEPLIŃSKI TADEUSZ BŁACH MATEUSZ KRÓLIKIEWICZ ADAM GELCZUK SZYMON SZPLETER KACPER SAWICKI OLIVIER LANGA HUBERT MŁYNARCZYK JAKUB KASPERCZYK KAMIL STRAJT PRZEMYSŁAW DOMAŃSKI JAKUB PINKOSZ NORBERT SOKOŁOWSKI ROBERT BŁASZCZYŃSKI FILIP PÓŁCHŁOPEK MARCEL DACYSZYN WIKTOR Skrzat: Junior G LESIEWICZ JULIUSZ KOCZUK TOMASZ BEREZOWSKI ADOLF ŁAPETA ALAN WOJCIECHOWSKI FILIP SUD WIKTOR BUCA-KUBIŃSKI ADAM NIEZNAŃSKI OSKAR SIEDZIUKIEWICZ KAJETAN HOFMAN KAROL GASIEWSKI MATEUSZ GELCZUK OLAF STANIÓW JULIAN WÓJCIK LEON TROJANOWSKI FRANCISZEK We wrześnie zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający do kategorii SKRZAT. SZCZEGÓŁOWY PODZIAŁ NA GRUPY (ORLIK 1, ORLIK 2, ŻAK 1, ŻAK 2) ORAZ HARMONOGRAM ZAJĘĆ, ZOSTANIE OPUBLIKOWANY W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE. JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ O INFORMACJĘ, W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 20.08.2018, NA e-mail amo.wroclaw@pzpn.pl Z POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA DZIECKA W ZAJĘCIACH W PRZYSZŁYM SEZONIE. PROSZĘ W TYTULE e-maila O PODANIE: IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, GRUPA (ORLIK/ŻAK/SKRZAT).

DNI TALENTU W AMO WROCŁAW - REKRUTACJA NA NOWY SEZON rozwiń

02.06.2018 sobota
godz. 9:30 – kategoria ŻAK, roczniki 2011 - 2010

02.06.2018 sobota
godz. 12:30 – kategoria SKRZAT, roczniki 2013 - 2012

03.06.2018 niedziela
godz. 9:30 – kategoria ORLIK, roczniki 2009 - 2008

09.06.2018 sobota
godz. 9:30 – kategoria ŻAK, roczniki 2011 - 2010

09.06.2018 sobota
godz. 12:30 – kategoria SKRZAT, roczniki 2013 - 2012

10.06.2018 niedziela
godz. 9.30 - kategoria ORLIK, roczniki 2009 - 2008

MAJÓWKA - PRZERWA W ZAJĘCIACH rozwiń

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w okresie od 30.04.2018 do 4.05.2018 nastąpi przerwa w treningach w naszym AMO.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Jacek Opałka 
wyślij wiadomość
II trener
Maciej Kuziomko
wyślij wiadomość
asystent
Edgar Fronczak
wyślij wiadomość
asystent
Grzegorz Borowik
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.