AMO WROCŁAW

Aktualności

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU rozwiń

Szanowni Rodzice, w związku z zakończeniem 6-letniego projektu PZPN Akademii Młodych Orłów, w imieniu sztabu szkoleniowego, jak i swoim, chcę serdecznie podziękować za te tygodnie, miesiące i lata spędzone na boisku i w halach, mając nadzieję, że ten spędzony razem czas, był wartościowy i zostanie w pamięci Waszych dzieci i Waszym, jako coś pozytywnego. Życzę Waszym pociechom radości i dalszego kontynuowania przygody z piłką (za chwilę bogatych karier). Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia na sportowej ścieżce.

DZIEŃ DZIECKA !!! rozwiń

W Dniu Dziecka, w imieniu całego sztabu trenerskiego, składamy naszym drogim "Amowiczom" ale i wszystkim dzieciom najlepsze życzenia. Uśmiechu, Radości, Wytrwałości i Spełnienia Marzeń :)

ZAJĘCIA NADAL ZAWIESZONE rozwiń

Decyzją PZPN, treningi w Akademii Młodych Orłów zostają zawieszone do 15.05.2020 roku. Jednocześnie informujemy, że w przypadku ich wznowienia, niezwłocznie zostanie podana informacja do wiadomości publicznej.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Jacek Opałka 
wyślij wiadomość
II trener
Maciej Kuziomko
wyślij wiadomość
asystent
Grzegorz Borowik
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.