AMO TCZEW

Aktualności

WYNIKI DNI TALENTU AMO TCZEW - GRUPA SKRZAT rozwiń

Lista zawodników w kategorii Skrzat, którzy zakwalifikowali się na sezon 2018/2019 w Akademii Młodych Orłów w Tczewie:
1. Bawół Malwina
2. Chrzanowski Alex
3. Bieniek Nikodem
4. Fila Błażej
5. Jewiarz Igor
6. Kargul Antoni
7. Kreft Fabian
8. Kurowski Oskar
9. Lisewski Jan
10. Makowski Kamil
11. Padykuła Piotr
12. Paszkiewicz Filip
13. Ruszkowski Szymon
14. Rychlewski Łukasz
15. Sobieraj Jakub
16. Świderski Robert
17. Witek Karol
18. Zimny Filip

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach AMO Tczew do 29.06.2018.
Wiadomość mailową należy wysłać na: amo.tczew@pzpn.pl

Jednocześnie informujemy, że nabór uzupełniający do grupy Skrzat odbędzie się w pierwszych dwóch tygodniach września.

WYNIKI DNI TALENTU AMO TCZEW - GRUPA ŻAK rozwiń

Lista zawodników w kategorii Żak, którzy zakwalifikowali się na sezon 2018/2019 w Akademii Młodych Orłów w Tczewie:
1. Bałdowski Jakub
2. Darda Witold
3. Gardziński Hubert
4. Grześlak Patryk
5. Jarońska Agata
6. Jodłowski Filip
7. Kamiński Mateusz
8. Korbut Oliwier
9. Kuryloński Mieszko
10. Lipiński Bartosz
11. Łaskarzewski Oliwier
12. Markowicz Maksymilian
13. Matusiak Szymon
14. Michna Mateusz
15. Mikołajczyk Kacper
16. Nowatkowski Szymon
17. Ot Zuzanna
18. Puścikowski Alan
19. Resmerowski Michał
20. Riebandt Adrian
21. Sikorski Miłosz
22. Stencel Ignacy
23. Telesiński Wiktor
24. Trochowski Dastin
25. Wieczorkowska Jagna
26. Wierzchowski Marcel
27. Wilk Aleksander
28. Wołoszyk Jakub
29. Wysmyk Wiktor
30. Zaborowski Dawid
31. Ziewiec Tomasz
32. Żabiński Miłosz

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach AMO Tczew do 29.06.2018.
Wiadomość mailową należy wysłać na: amo.tczew@pzpn.pl

Lista rezerwowych:
1. Miąsik Mateusz
2. Hildenbrandt Nikodem
3. Bylicki Szymon
4. Twardowski Jakub
5. Ziółkowska Karolina
6. Eckert Patryk
7. Milewski Franciszek
8. Buńkowski Jakub
9. Łąka Mikołaj
10. Łąka Borys

WYNIKI DNI TALENTU AMO TCZEW - GRUPA ORLIK rozwiń

Lista zawodników w kategorii Orlik, którzy zakwalifikowali się na sezon 2018/2019 w Akademii Młodych Orłów w Tczewie:
1. Bałamonczek Jakub
2. Bieniek Oliwier
3. Cwajda Kacper
4. Demps Igor
5. Dębicki Jakub
6. Droździk Igor
7. Godlewski Tomasz
8. Groszkowski Igor
9. Hasa Igor
10. Jagodziński Michał
11. Jagodziński Tadeusz
12. Jukowski Bartosz
13. Janczyk Dawid
14. Jasiński Ksawery
15. Kłos Andrzej
16. Kowalski Alan
17. Krauze Filip
18. Kurkowski Marcel
19. Kwaśniewski Bartosz
20. Lauryn Mateusz
21. Lica Jakub
22. Małolepszy Mateusz
23. Mania Radosław
24. Migus Michał
25. Neumann Karol
26. Repiński Konrad
27. Skolimowski Konrad
28. Szołtun Paweł
29. Trzebniak Marcel
30. Wojak Bogumił
31. Wołosowski Aleksander
32. Zdyb Bastian

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach AMO Tczew do 29.06.2018.
Wiadomość mailową należy wysłać na: amo.tczew@pzpn.pl

Lista rezerwowych:
1. Kosicki Błażej
2. Jędrzejewski Jacek
3. Żuraw Ksawery
4. Muller Jacek
5. Nguyen Konrad
6. Miszewski Oliwier
7. Jeżewski Dorian
8. Mroziński Alan
9. Koszczyński Jan
10. Tarczyński Bartosz

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Paweł Wypij
wyślij wiadomość
II trener
Michał Benkowski
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Resmerowski
wyślij wiadomość
asystent
Grzegorz Mikuła
wyślij wiadomość
asystent
Paweł Antczak
wyślij wiadomość
wolontariusz
Rafał Rekowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Mateusz Sroka
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.