AMO TCZEW

Aktualności

Lato w Tczewie z AMO, potwierdzenie udziału, Benefis Tomasza Wałdocha rozwiń

Akademia Młodych Orłów wraz z miastem Tczew zaprasza dzieci z roczników 2009 - 2014 na zajęcia wakacyjne z piłką nożną. Poniżej podajemy terminy:

22.07.2019 ( poniedziałek ) - godzina 11:00 - 13:00
24.07.2019 ( środa ) - godzina 16:00 - 18:00
07.08.2019 ( środa ) - godzina 16:00 - 18:00
19.08.2019 ( poniedziałek ) - godzina 11:00 - 13:00
22.08.2019 ( czwartek ) - godzina 11:00 - 13:00


Na zajęcia zapraszamy w stroju sportowym, w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

Łukasz Godlewski 510 081 607, adres e-mail amo.tczew@pzpn.pl



Przypominamy, aby opiekunowie/rodzice, którzy nie zadeklarowali jeszcze uczestnictwa dzieci w AMO TCZEW w sezonie 2019/2020 niezwłocznie potwierdzili udział na adres e-mail: amo.tczew@pzpn.pl do 13.07.2019 ( sobota ).



10 sierpnia 2019 ( sobota ) o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie piłkarskie. Pomorski Związek Piłki Nożnej, kontynuując kilkuletnią tradycję, organizuje benefis kolejnej wybitnej postaci wywodzącej się z Wybrzeża.

Przed głównym wydarzeniem odbędzie się mecz AMO Gdańsk z AMO Tczew grupy Orliki z sezonu 2018/2019. Zbiórka zawodników na miejscu o godzinie 14:45, zabieramy ze sobą zielone stroje AMO, getry zielone, ochraniacze, buty do gry na naturalnej nawierzchni. Poniżej podaję listę powołanych zawodników, proszę o potwierdzenie obecności do 28.07.2019 ( sobota ) w formie SMS na numer 510 081 607:


Andrzej Kłos

Oliwier Bieniek

Mateusz Lauryn

Tadeusz Jagodziński

Igor Hasa

Kacper Cwajda

Bartosz Jukowski

Igor Demps

Marcel Kurowski

Mateusz Małolepszy

Radosław Mania

Adrian Riebandt


Lista rezerwowa:

Olivier Miszewski

Konrad Skolimowski

Bastian Zdyb

W linku poniżej informacja o wydarzeniu:

http://www.pomorski-zpn.pl/aktualnosci/benefis-tomasza-waldocha

Lista przyjętych do Akademii Młodych Orłów w Tczewie na sezon 2019/2020 rozwiń

Poniżej przedstawiamy listę przyjętych do Akademii Młodych Orłów w Tczewie na sezon 2019/2020:

Grupa Skrzaty 1 oraz 2 ( rocznik 2013, 2014 ):

Bawół Malwina
Bieniek Nikodem
Biernacik Kacper
Cwajda Fabian
Dzióbek Paweł
Garczewski Jacek
Grabowski Fabian
Kolaska Maksymilian
Kościński Nikodem
Krawczyk Fabian
Kurowski Oskar
Lemka Franciszek
Lisewski Jan
Molin Adam
Puczka Paweł
Raszeja Michał
Rychlewski Łukasz
Schmidt Antoni
Seroka Julian
Śniegocki Łukasz
Torłop Marcel
Wirkus Pola
Wolski Aleksander
Zieliński Mikołaj
Ziółkowska Maria

Zaproszenie na treningi testowe ( pierwsze dwa tygodnie września według harmonogramu grupy Skrzaty ):

Adrych Kacper
Kwiatek Adrian
Molin Adam
Matusiak Jakub
Pyla Stanisław
Pustkowski Jan
Szymanowski Kacper
Sochanek Artur

Grupa Żaki 1 ( rocznik 2011, 2012 ):

Bosiacki Maksymilian
Brzustewicz Piotr
Dubiel Szymon
Górski Jan
Jewiarz Igor
Kargul Antoni
Kawala Radosław
Michna Mateusz
Mikołajczyk Kacper
Miszker Konrad
Pietrzak Antoni
Resmerowski Michał
Sobieraj Jakub
Ulatowski Kacper
Witek Karol
Ziewiec Tomasz

Grupa Żaki 2 ( rocznik 2011, 2012 ):

Chrzanowski Alex
Dzienniak Tymoteusz
Fila Błażej
Jarońska Agata
Krampa Cezary
Matusiak Szymon
Miotke Marcel
Ot Zuzanna
Padykuła Piotr
Paszkiewicz Filip
Świderski Robert
Trusczyński Jan
Wieczorkowska Jagna
Wierzchowski Marcel
Wolski Konstanty
Żabiński Miłosz

Lista rezerwowa:

Gigielewicz Aleksander
Makowski Kamil
Karpiński Jeremi
Korda Jan
Wysocki Dawid
Zimny Filip
Zwiefka Aleksander


Grupa Orliki 1 ( rocznik 2009, 2010 ):

Dolata Michał
Gołuński Kacper
Groszkowski Igor
Jankowski Igor
Jukowski Bartosz
Kowalski Alan
Kwaśniewski Bartosz
Łaskarzewski Oliwier
Małolepszy Mateusz
Migus Michał
Puścikowski Alan
Riebandt Adrian
Skolimowski Konrad
Szołtun Paweł
Świgowski Igor
Wołosowski Aleksander

Grupa Orliki 2 ( rocznik 2009, 2010 ):

Bałamonczek Jakub
Bielecki Karol
Bałdowski Jakub
Chorążewski Alan
Trochowski Dastin
Smoleń Nikodem
Martyniuk Xawery
Sikorski Miłosz
Miszewski Olivier
Jodłowski Filip
Jasiński Ksawery
Kłos Andrzej
Gardziński Hubert
Chudzik Tymon
Repiński Konrad
Stencel Ignacy

Lista rezerwowa:

Baza Piotr
Błaszczyk Nikodem
Darda Witold
Grześlak Patryk
Jagodziński Michał
Jeżewski Dorian
Jędrzejewski Jacek
Lipiński Bartosz
Muller Jacek
Nguyen Konrad
Wilk Aleksander

Proszę o wysłanie potwierdzenia udziału w sezonie 2019/2020 na adres e-mail: amo.tczew@pzpn.pl do 13.07.2019 ( sobota ).

Zajęcia rozpoczynamy od początku września, 02.09.2019 ( poniedziałek ) w godzinach popołudniowych odbędzie się zebranie ( szczegóły wkrótce ).


Poniżej podajemy wstępny harmonogram ( w okresie zimowym może ulec zmianie ):


Poniedziałek:
grupa Skrzaty - godzina 16:00 - 17:00
grupa Żaki 1 - godzina 17:05-18:20
grupa Orliki 2 - godzina 18:25-19:55

Wtorek:
grupa Żaki 2 - godzina 16:30-17:45
grupa Orliki 1 - godzina 17:50-19:20


Środa:
grupa Orliki 2 - godzina 17:15-18:45

Czwartek:
grupa Skrzaty - godzina 16:00 - 17:00
grupa Żaki 2 - godzina 17:05-18:20
grupa Orliki 1 - godzina 18:25-19:55


Piątek:
grupa Żaki 1 - godzina 17:00-18:15

Zaproszenie na treningi testowe 24-25.06.2019 ( poniedziałek - wtorek ) rozwiń

Akademia Młodych Orłów w Tczewie zaprasza niżej wymienionych zawodników na treningi testowe, które odbędą się 24.06 oraz 25.06.2019 ( poniedziałek oraz wtorek ):

24.06 ( poniedziałek ) oraz 25.06.2019 ( wtorek ) godzina 16:00 - 17:00, rocznik 2013 oraz 2014:

Julian Seroka
Kacper Biernacik
Fabian Cwajda
Mikołaj Zieliński
Adrian Kwiatek
Michał Raszeja
Antoni Schmidt
Fabian Krawczyk
Maksymilian Kolaska
Jacek Garczewski
Adam Molin
Aleksander Wolski
Fabian Grabowski
Franciszek Lemka
Artur Sochanek
Marcel Torłop
Paweł Dzióbek
Łukasz Śniegocki
Paweł Puczka
Stanisław Pyla
Kacper Andrych
Jakub Matusiak
Tomasz Molin
Jan Pustkowski
Kacper Szymanowski


24.06 ( poniedziałek ) oraz 25.06.2019 ( wtorek ) godzina 17:05 - 18:05, rocznik 2011 oraz 2012:


Kacper Mikołajczyk
Kacper Ulatowski
Antoni Pietrzak
Radosław Kawala
Maksymilian Bosiacki
Szymon Dubiel
Szymon Matusiak
Tymoteusz Dzienniak
Marcel Miotke
Cezary Krampa
Jan Truszczyński
Krzysztof Wieczorek
Filip Zimny
Aleksander Zwiefka
Aleksander Gigielewicz
Kamil Makowski
Jeremi Karpiński
Jan Korda
Konrad Miszker


24.06 ( poniedziałek ) oraz 25.06.2019 ( wtorek ) godzina 18:10 - 19:10, rocznik 2009 oraz 2010:

Igor Świgowski
Igor Jankowski
Michał Dolata
Kacper Gołuński
Tymon Chudzik
Michał Jagodziński
Karol Bielecki
Alan Chorążewski
Nikodem Smoleń
Jacek Muller
Xawery Martyniuk
Nikodem Błaszczyk
Witold Darda
Filip Jodłowski
Jacek Jędrzejewski
Andrzej Kłos
Hubert Gardziński
Bartosz Lipiński
Patryk Grześlak
Piotr Baza
Dorian Jeżewski

Miejsce zajęć boisko orlik, Tczew ul. Gdańska 2.
Proszę o przybycie na zajęcia 10 minut przed rozpoczęciem, w razie nieobecności proszę o informację w formie SMS ( 510 081 607 ).

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Łukasz Godlewski
wyślij wiadomość
II trener
Grzegorz Mikuła
wyślij wiadomość
asystent
Paweł Antczak
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Resmerowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Krzysztof Rychlewski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Paweł Plewniak
wyślij wiadomość
wolontariusz
Anna Feręc
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.