AMO TARNÓW

Aktualności

Mecz Towarzyski z AMO Nowy Sącz. rozwiń

W dniu.13.10.2018 (sobota) od godz.14.00-16.00 odbędzie się mecz towarzyski AMO Tarnów z AMO Nowy Sącz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Wojska Polskiego 14.

Zbiórka zawodników grupy Orliki I oraz Orliki II o godz.13.30. Strój AMO obowiązkowy.

Trener koordynator- Wojciech Klich

Odpowiedni strój treningowy rozwiń

W związku ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi (zimno, deszcz) podczas treningów w miesiącu październik przypominam o odpowiednim ubiorze na trening . Prawidłowy strój na trening to koszulka, spodenki, ortalion, bluza oraz długie spodnie .Getry nakładamy na spodnie. Przypominam również o punktualnym przychodzeniu na zajęcia treningowe. Trener koordynator- Wojciech Klich

Przełożone zajęcia Orlików rozwiń

W związku z wyjazdem grupy Orlików na mecz Polska-Irlandia w dniu 11.09.18(wtorek) zajęcia treningowe zostają przełożone na inny termin, który zostanie podany w późniejszym terminie.


Trener koordynator Wojciech Klich

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Wojciech Klich
wyślij wiadomość
II trener
Grzegorz Tyl
wyślij wiadomość
asystent
Filip Król
wyślij wiadomość
asystent
Wojciech Szkotak
wyślij wiadomość
asystent
Marcel Tyl
wyślij wiadomość
asystent
Grzegorz Jasiak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.