AMO SZCZECIN

Aktualności

Harmonogram zajęć rozwiń

W miesiącu kwiecień i maj pracujemy zgodnie z naszym harmonogramem treningowym dostępnym na stronie internetowej. Proszę uwzględnić w swoich planach, świąteczne przerwy, które będą w okresach : 18 - 23.04 oraz 27.04 - 05.05 br., te dni będą wolne od treningów w AMO Szczecin.

Od kwietnia wracamy na boisko rozwiń

Po okresie zimowym wracamy na Orlik przy ul.Janosika. Od 01.04.2019 r. przechodzimy do treningów na boiskach otwartych. Zmianie ulega też harmonogram treningów (taki sam jak przed okresem zimowym). Proszę o zapoznanie się z grupami i przestrzeganiem godzin w harmonogramie.

Mobilne AMO na treningu Orlików rozwiń

W dniu 19.03.2019 na grupie Orlik I odbył się pokazowy trening dla Trenerów Piłki Nożnej i Nauczycieli W-F - prowadzony przez Trenerów Mobilnego AMO. Była to kolejna okazja do zaprezentowania swojego potencjału i pokazania umiejętności technicznych przez naszych zawodników. Chłopcy stanęli przed dużym wyzwaniem ponieważ pokaz praktyczny na halę przyciągną około 120 Trenerów ze Szczecina. Trening przeprowadzony był na dużej intensywność, a chłopcy zebrali nowe doświadczenia piłkarskie.

Grupy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Tomasz Bielecki