AMO SZCZECIN

Aktualności

Wyjazd na konferencję Grassroots rozwiń

Poniżej wypisane osoby z grupy Orlik zostały wytypowane do wyjazdu na konferencję szkoleniową do Płotów w dniu 6.11.2017 (poniedziałek). Dzieci będą brały udział w zajęciach pokazowych. Wyjazd o godzinie 10.00 spod hali Arena Szczecin (dawna Azoty Arena). Powrót około 18.00. W trakcie treningu obowiązuje strój AMO- Zielona koszulka, spodenki i getry. Jeżeli ktoś z dzieci nie może brać udziału w wyjeździe prosimy o kontakt. Bartkowiak Mateusz Jabłoński Michał Jóźwiak Maksymilian Pawłowski Mateusz Puch Ivo Samotyja Hubert Szatan Jakub Żwan Marceli Ładniak Piotr Kuśmierczyk Aleksandra Rybińska Zuzanna Zientarska Noemi Hryncewicz Łucja Kamiński Aleksander Konopka Wiktor Podgórski Filip Pietruszkiewicz Gabriel Urbaniak Iwo Korczakowski Igor Dorian Twarowski Bystrzak Paweł Jurkiewicz Antoni Mateńko Filip Ostrowski Jakub

"Wszystkich Świętych" - informacje rozwiń

Informujemy,że zarówno przed jak i po" Wszystkich Świętych" zajęcia AMO Szczecin odbywają się zgodnie z planem podanym na głównej stronie. Trenujemy na hali przy ul.Hożej. Środa jest dniem wolnym.

Treningi halowe rozwiń

Uwaga Rodzice, od przyszłego tygodnia (30.10.2017) treningi będą się odbywać według nowego harmonogramu, który został podany poniżej. Miejsce treningów: Hala przy ul. Hożej 6.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Tomasz Bielecki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Sochański
wyślij wiadomość
asystent
Leszek Muskała
wyślij wiadomość
asystent
Alicja Kucharska
wyślij wiadomość
wolontariusz
Dariusz Klimkiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.