AMO SZCZECIN

Aktualności

POTWIERDZENIE PRZYSTĄPIENIA DO AMO - WAŻNE!!! rozwiń

Poniżej znajduje się lista przyjętych, potwierdzeniem dołączenia do akademii będzie przesłanie przez rodziców skanów wypełnionych dokumentów do dnia 15 lipca na adres mail: amo.szczecin@pzpn.pl

Dokumenty można znaleźć włączając poszczególne zakładki:
AKADEMIA JUNIORA - Akademia Młodych Orłów, dokumenty w formacie pdf do pobrania:
-informacja o osobie odbierającej dziecko
-informacja o stanie zdrowia
-oświadczenie o wizerunku - AMO
-oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w zajęciach AMO

W przypadku rezygnacji, w celu uzupełnienia grup trener koordynator będzie się kontaktował telefonicznie z rodzicami dzieci, których pierwotnie nie ma na liście zakwalifikowanych.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW NA SEZON 2017/18 - KATEGORIA ORLIK rozwiń

Lista zakwalifikowanych zawodników na zbliżający się sezon 2017/18: Grupa 1 1. SIEDLECKI PATRYK 2. ŻWAN MARCELI 3. BARTKOWIAK MATEUSZ 4. JABŁOŃSKI MICHAŁ 5. KORCZAKOWSKI IGOR 6. JÓŹWIAK MAKSYMILIAN 7. FONTANA NATAN 8. POLESZAK MATEUSZ 9. KUŚMIERCZYK BARTOSZ 10. SAMOTYJA HUBERT 11. STRASZEWSKI MATEUSZ 12. WOJTUNIAK BARTOSZ 13. BYSTRZAK PAWEŁ 14. PAWŁOWSKI MATEUSZ 15. ZAREMBSKI KAROL 16. SANTAREK OLIWIER Grupa 2 1. PODGÓRSKI FILIP 2. KUŚMIERCZYK ALEKSANDRA 3. HRYNCEWICZ ŁUCJA 4. ZIĘTARSKA NOEMI 5. RYBIŃSKA ZUZANNA 6. KAMIŃSKI ALEKSANDER 7. ŁADNIAK PIOTR 8. PIETRUSZKIEWICZ GABRIEL 9. KONOPKA WIKTOR 10. MORAWIAK MAKSYMILIAN 11. JURKIEWICZ ANTONI 12. KWASIGROCH SZYMON 13. MULARCZYK FILIP 14. OSTROWSKI JAKUB 15. MATEŃKO FILIP 16. URBANIAK IVO Lista rezerwowych: 1. ZAPAŁOWSKI FILIP 2. PUCH IVO

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW NA SEZON 2017/18 - KATEGORIA ŻAK rozwiń

Lista zakwalifikowanych zawodników na zbliżający się sezon 2017/18:

Grupa 1
1. KOWALSKI SZYMON
2. HAJDUKIEWICZ BORYS
3. PILARCZYK EMIL
4. KASZCZYK JAKUB
5. RODZEŃ ALEKSANDER
6. FLORCZAK PAWEŁ
7. RYBIŃSKI FRANCISZEK
8. HOLICKI DOMINIK
9. PUTKIEWICZ MILAN
10. PICHETA ALEKSANDER
11. MATUSIAK MICHAŁ
12. JALOWSKI BARTOSZ
13. STRAWA DA SILVA RAFAEL
14. TWOREK IGOR
15. PIÓRKOWSKI KACPER
16. KARBOWIŃSKI JAKUB

Grupa 2
1. ZALEWSKI ALEKSANDER
2. KOSTYRKA PATRYK
3. WYMYSŁOWSKI ŁUKASZ
4. ŚWIRSKA LENA
5. WYMYSŁOWSKI MATEUSZ
6. DYMKOWSKI ERYK
7. PRUS OSKAR
8. KORSAK DAWID
9. ANDRUCH MIKOŁAJ
10. GOŁAŚ BRUNO
11. RADZISZEWICZ GABRIEL
12. CIESIELSKI ERYK
13. JANECZEK KRYSTIAN
14. RABCZYŃSKI ALEX
15. LACHOWSKI TOMASZ
16. ZADARKO FRANCISZEK
17. SUDENIS MIŁOSZ

Lista rezerwowa:
1. KLIMAS FILIP
2. Jedna osoba z drugiej grupy (ponieważ grupa może liczyć tylko 16 osób, a z różnych przyczyn nie wszyscy mogli brać udział w II etapie testów).

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Tomasz Bielecki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Sochański
wyślij wiadomość
asystent
Leszek Muskała
wyślij wiadomość
asystent
Alicja Kucharska
wyślij wiadomość
wolontariusz
Maciej Majak
wyślij wiadomość
wolontariusz
Dariusz Klimkiewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.