AMO RZESZÓW

Aktualności

Piątkowy trening rozwiń

Informujemy , że z powodu wyjazdu części grupy orlika młodszego do Warszawy w piątek trenować będzie jedna połączona grupa orlików .POŁĄCZONY TRENING ODBĘDZIE SIĘ NA ORLIKU O GODZINIE 17:30 .

Wyjazd do Warszawy rozwiń

Wyjazd do w ramach finałów ,, ZPNS '' o godzinie 6:00 W SOBOTĘ z parkingu przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego . Jesteśmy ubrani w nasz zielony sprzęt i w nim jedziemy jak jedna drużyna.

Finał XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" rozwiń

Najważniejsze informacje odnośnie Finału Ogólnopolskiego XVII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" zawarte są w prezentacji dostępnej do pobrania pod adresem https://goo.gl/ySN4QN Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych i godziny wyjazdu, zostaną przekazane uczestnikom na treningu.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Marcin Włodarski
wyślij wiadomość
II trener
Krzysztof Hus
wyślij wiadomość
asystent
Paweł Szurgociński
wyślij wiadomość
asystent
Maciej Marczydło
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.