AMO RZESZÓW

Aktualności

WYNIKI DNI TALENTU AMO RZESZÓW - TRENINGI TESTOWE rozwiń

Lista zawodników zakwalifikowanych na dwa treningi testowe, po których ogłoszona zostanie lista przyjętych na sezon 2019/2020 do Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie (kolejność alfabetyczna).

ORLIK I (2009):

1. BLAHACZEK Bartosz
2. CIAŚ Filip
3. JAGIEŁOWICZ Hubert
4. JAKUBEK Igor
5. JAWNIAK Łukasz
6. JAWORSKI Filip
7. KAWĘCKI Mateusz
8. KOBOSZ Antoni
9. KOSIOR Oliwier
10. KRASOŃ Antoni
11. KULIG Nataniel
12. LAMPART Kacper
13. MOSKWA Adrian
14. NOGAJ Kornel
15. PROCZEK Tymoteusz
16. RĄCZKA Szymon
17. STACHURSKI Sebastian
18. TARKOWSKI Filip
19. TRZECIAK Oskar
20. WĘGRZYŃSKI Ignacy
21. ŻUCZEK Aleksander


ORLIK II (2010):

1. ALBRYCHT Damian
2. BERNAT Jakub
3. BORATYN Mikołaj
4. DEMBICZAK Antoni
5. DUDA Sebastian
6. KAPUŚNIAK Hubert
7. KAZAK Szymon
8. ŁOBODA Marcel
9. ŁUKASZEK Oliver
10. MALICZOWSKI Paweł
11. MAZUR Michał
12. ORZĄDAŁA Jakub
13. POCZEKAJŁO Mateusz
14. SIEKANIEC Szymon
15. SZAREK Mateusz
16. SZCZOCZARZ Natan
17. SZPUNAR Filip
18. SZWERC Filip
19. WOLAŃCZYK Kacper
20. WOLSKI Maciej
21. ŻEBRAKOWSKI Oskar


ŻAK I (2011):

1. BIJAK Ludwik
2. CIECHANOWICZ Kajetan
3. DRAGANIK Hubert
4. GALUCH Karol
5. IWANEJKO Aleksander
6. KLEPACKI Oliwier
7. KOCÓJ Mateusz
8. KOZICKI Marcel
9. KUBAL Karol
10. ŁUCZYK Szymon
11. MATUSZEK Michał
12. MIELECKI Cezary
13. NAJDA Karol
14. NOWAK Hubert
15. ORŁOWSKI Filip
16. PIĄTKOWSKI Kamil
17. PIEGDOŃ Kuba
18. SZUBERT Ksawery
19. ŚLIWIŃSKA Aleksandra
20. WŁODARSKI Wiktor
21. WOJNAR Filip
22. ZIĘBA Jakub


ŻAK II (2012):

1. BARAN Michał
2. BARAN Mikołaj
3. BIEDA Kacper
4. DYDEK Krzysztof
5. GÓRAK Jakub
6. KOSIOR Jakub
7. KRASOŃ Adam
8. KUDELSKI Nikodem
9. KUŚTEK Mateusz
10. LUBOCH Karol
11. OLEARKA Iwo
12. OSTROWSKI Tomasz
13. PAROL Filip
14. PAS Jan
15. PASTERSKI Szymon
16. PROKSA Wiktor
17. ROSA Karol
18. SĘDŁAK Aleksandra
19. SZPUNAR Miłosz
20. ŚWIERAD Natan
21. ZIEMIŃSKI Franciszek


SKRZATY (2013/2014):

1. BARAN Szymon
2. BEDNARZ Jan
3. BIRKOWSKI Marek
4. BRZYCHCZY Kacper
5. BUNIOWSKI Milan
6. CICHOŃSKI Franciszek
7. GARGAŚ Fabian
8. JACHOSZ Natan
9. KOWAL Filip
10. KOZAR Błażej
11. KOZIELEC Kacper
12. KRZAN Szymon
13. KULIG Lena
14. KURCZ Aleksandra
15. KUROPATWA Kacper
16. LEŃCZUK Karol
17. MARCZYDŁO Emilia
18. NIECKARZ Igor
19. PIĄTKOWSKI Jakub
20. PIĘCIAK Patryk
21. PIĘKOŚ Krzysztof
22. PROCZEK Kajetan
23. SIWY Szymon
24. SŁONINA Tymon
25. SOKOŁOWSKI Filip
26. STOLARSKI Hubert
27. STOLARSKI Oliwier
28. SZCZOCZARZ Milan
29. SZERSZEŃ Hubert
30. ŚNIEGURSKI Sebastian
31. TRZEŚNIOWSKI Emil
32. WISZ Jakub
33. WOLAN Norbert
34. WOLSKI Wojciech
35. ZAREMBA Kacper
36. ŻUCZEK Hubert


Harmonogram treningów testowych dla poszczególnych grup:

ORLIK I (2009) - wtorek 18.06 (godz. 16,30), wtorek 25.06 (godz. 18,00)

ORLIK II(2010) - wtorek 18.06 (godz. 18,00), wtorek 25.06 (godz. 16,30)

ŻAK I(2011) - środa 19.06 (godz. 17,30), poniedziałek 24.06 (godz. 18,45)

ŻAK II (2012)- środa 19.06 (godz. 18,45), poniedziałek 24.06 (godz. 17,30)

SKRZATY (2013/2014) - środa 19.06 (godz. 16,30), poniedziałek 24.06 (godz. 16,30)

Udział w treningach testowych jest obowiązkowy (proszę o potwierdzenie smsowo lub mailowo) - brak obecności i nieusprawiedliwiona nieobecność będzie traktowana jako rezygnacja z uczestnictwa w Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie w sezonie 2019/2020.

W razie pytań proszę o kontakt: amo.rzeszow@pzpn.pl


Trener Koordynator AMO Rzeszów Łukasz Chmura

DNI TALENTU w AMO RZESZÓW! rozwiń

W dniach 31.05-02.06.2019 i 07-09.06.2019 odbędą się DNI TALENTU w Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie na sezon 2019/2020. W testach mogą wziąć udział zawodnicy urodzeni w rocznikach 2009,2010,2011,2012,2013,2014. Aby wziąć udział w testach należy stawić się w wybranym przez siebie jednym terminie dla danej kategorii wiekowej na orliku przy ulicy Batalionów Chłopskich 4 w Rzeszowie. Każdy zawodnik może wziąć udział tylko jeden raz.

Harmonogram Dni Talentu AMO Rzeszów:

31.05-02.06.2019 | 07-09.06.2019 | Rzeszów | Orlik ul. Batalionów Chłopskich 4

31.05.2019 (piątek)
16:30 – 17:30 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
17:30 – 18:30 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
18:30 – 19:30 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009

01.06.2019 (sobota)
09:00 – 10:30 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
10:45 – 12:15 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
12:30 – 14:00 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009

02.06.2019 (niedziela)
09:00 – 10:00 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
10:15 – 11:15 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
11:30 – 12:30 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009


07.06.2019 (piątek)
16:30 – 17:30 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
17:30 – 18:30 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
18:30 – 19:30 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009

08.06.2019 (sobota)
09:00 – 10:30 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
10:45 – 12:15 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
12:30 – 14:00 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009


09.06.2019 (niedziela)
09:00 – 10:00 kategoria SKRZAT, roczniki 2014/2013
10:15 – 11:15 kategoria ŻAK, roczniki 2012/2011
11:30 – 12:30 kategoria ORLIK, roczniki 2010/2009

W razie pytań proszę o kontakt meilowy - amo.rzeszow@pzpn.pl

Serdecznie zapraszam!

Trener Koordynator AMO Rzeszów Łukasz Chmura

Dni wolne w AMO. rozwiń

Zgodnie z wytycznymi PZPN w Akademiach Młodych Orłów w Polsce dni wolne od treningów wypadają w terminach:

18.04. - 23.04.2019 - Przerwa świąteczna
29.04. - 05.05.2019 - Majówka

W pozostałe dni trenujemy zgodnie z harmonogramem. Zapraszam.



Trener Koordynator AMO Rzeszów - Łukasz Chmura

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Łukasz Chmura
wyślij wiadomość
II trener
Maciej Marczydło
wyślij wiadomość
asystent
Bartosz Stępień
wyślij wiadomość
asystent
Andrzej Bielenda
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.