AMO RYBNIK

Aktualności

Uroczyste zakończenie projektu - Akademii Młodych Orłów. rozwiń

W związku z zakończeniem funkcjonowania Akademii Młodych Orłów serdecznie zapraszam na uroczyste podsumowanie tego projektu. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2020 roku (środa) w auli Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku. Harmonogram spotkania:
- 15:30 - grupa Skrzatów
- 16:30 - grupy Żaków 1,2
- 17:30 - grupy Orlików 1,2
Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymogów GIS dotyczących zgromadzeń większej ilości osób. Bardzo proszę, żeby na spotkanie dzieci przybyły z maksymalnie jedną dorosłą osobą towarzyszącą. W razie pytań jestem do dyspozycji pod adresem mailowym - amo.rybnik@pzpn.pl Pozdrawiam serdecznie Trener Koordynator Paweł Kaszyca.

Powrót do zajęć od 8.06.2020 - grupy Orliki oraz Żaki. rozwiń

Szanowni Państwo, Każdy z Państwa na maila dostał poniższą informację... W związku z powrotem do zajęć od 8.06.2020 r. prosimy o odpowiedź zwrotną czy Państwo chcą wysłać swoje dziecko na zajęcia AMO - do 5.06 (piątek). w Zajęcia będą się odbywały zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi organizacji zajęć sportowych. (proszę się zapoznać z zasadami bezpieczeństwa zawartymi w załączniku maila). Harmonogram na pierwsze dwa tygodnie zajęć będzie dostępny na portalu „Łączy Nas Piłka” – AMO Rybnik.

DZIEŃ DZIECKA! rozwiń

Szanowne Zawodniczki i Zawodnicy !!!
Składamy Wam Najlepsze Życzenia z okazji Waszego Święta. Dużo radości i szczęścia.
Trzymajcie się zdrowo!!!
Sztab Szkoleniowy
AMO Rybnik

Grupy

Sztab szkoleniowy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.