AMO PŁOCK

Aktualności

Wyrazy współczucia rozwiń

Społeczność AMO Płock składa wyrazy współczucia Trenerowi Jarosławowi Berlińskiemu z powodu śmierci Ojca.
Jesteśmy z Panem Trenerze w tych trudnych chwilach.

Włodzimierz Małowiejski

Lista zawodników zakwalifikowanych do AMO G2 i G1 rozwiń

Lista zawodników zakwalifikowanych
do Akademii Młodych Orłów Płock na sezon 2018/2019.

Grupa Skrzat G2 rocznik 2013:

DĄBROWSKI ARKADIUSZ
MACHOWSKI KRYSTIAN
PIECKA IGOR

Rezerwowi:
Biernacki Emil
Lipiński Jan
Jankowski Wojciech
Rutecki Adam

Grupa Skrzat G1 rocznik 2012:

BANDYCH ALEKSANDER
BARANOWSKI MAKSYMILIAN
BERLIŃSKI ALEKSANDER
BRZEŚCIŃSKI ANTONI
CIEŚLA ANTONI
CZYLEWICZ BARTEK
DĄBROWSKI FRANCISZEK
DOMAŃSKI KAROL
GAPIŃSKI ADAM
JANKOWSKI MACIEJ
JURCZAK MARCIN
KAMIŃSKI DOMINIK
MARKOWSKI IGOR
ORLIKOWSKI FRANCISZEK

Rezerwowi:
Jankowski Wiktor
Grabowski Filip
Wachaczyk Szymon
Wierzbicki Maciej

Sezon 2018/2019 rozpocznie się 03.09.2018 r. Uzupełnienie składów poszczególnych grup szkoleniowych nastąpi we wrześniu 2018 r. Szczegóły podane zostaną
w późniejszym terminie na stronie AMO Płock Łączy Nas Piłka.
Prosimy rodziców, których dzieci uczestniczyły w zajęciach w sezonie 2017/2018 a zakwalifikowały się na nowy sezon 2018/2019 i zostały przeniesione do wyższej kategorii wiekowej, o zdanie sprzętu treningowego / z wyłączeniem toreb i getr /,
w dniach:
12.07 /czwartek/ w godz. 16:30 - 17:30 bądź 13.07 /piątek/ w godz. 16:30 - 17:30
w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej ul. Łukasiewicza 34 /obiekt Wisły Płock /.
Dotyczy zawodników z zeszłego sezonu kategorii Skrzat G1 oraz Żak F1.

Koordynator

Lista zawodników zakwalifikowanych do AMO E2 i E1 rozwiń

Lista zawodników zakwalifikowanych
do Akademii Młodych Orłów Płock na sezon 2018/2019.


Grupa Orlik E2 rocznik 2009:

ADAMSKI KACPER
ANTCZAK KAROL
AUGUSTYNIAK TOMASZ
AUGUSTYNIAK SZYMON
DOBRZENIAK JAN
JAKUBOWSKI PIOTR
KOTULA ADRIAN
KRÓLIKOWSKI PATRYK
MIĘTKIEWICZ ALEKSANDER
RZEPECKI ADAM
STASZEWSKI KAROL
ŚWIDURSKI KRYSTIAN

Rezerwowi:
Bartosiak Aleksander
Mrowiński Maciej
Kapuśniak Nikodem
Kosiński Szymon
Przykłota Antoni
Wyrwas Mateusz


Grupa Orlik E1 rocznik 2008:

BRZEŚCIŃSKI FILIP
JĄDERKO DOMINIK
KOCHANEK KACPER
LEWANDOWSKI MATEUSZ
NOWAK SEBASTIAN
OLESIŃSKI MICHAŁ
OLESIŃSKI SŁAWOMIR
PERZYŃSKI KAMIL
PRZYBYLIŃSKI OLIWIER
SZCZEPAŃSKI DAWID
SZULC JAKUB
TOKARSKI ALEKSANDER
ZANIEWSKI DAWID

Rezerwowi:
Bartnicki Mateusz
Falkowski Jan
Kopera Mateusz
Mirecki Ksawery

Sezon 2018/2019 rozpocznie się 03.09.2018 r. Uzupełnienie składów poszczególnych grup szkoleniowych nastąpi we wrześniu 2018 r.
Szczegóły podane zostaną w późniejszym terminie na stronie AMO Płock Łączy Nas Piłka.

Koordynator

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Włodzimierz Małowiejski
wyślij wiadomość
II trener
Jarosław Berliński
wyślij wiadomość
asystent
Piotr Cichosz
wyślij wiadomość
wolontariusz
Damian Gagat
wyślij wiadomość
wolontariusz
Dariusz Hofman
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.