AMO PŁOCK

Aktualności

Komunikat dla rodziców, opiekunów Żaków F1 rozwiń

Informujemy, że 17.10. 2018 / środa / nie odbędą się zajęcia treningowe Żaków F1 z powodu uczestnictwa trenerów AMO w kursie UEFA A. Te zajęcia będą zrealizowane 22.10.2018 / poniedziałek / na Orliku Jordanek, o godz.19:00. Najbliższe zajęcia wg harmonogramu odbędą się w piątek 19.102018 , na które serdecznie zapraszamy.

Koordynator

Zmiana w harmonogramie zajęć! rozwiń

Informujemy, że 09.10. 2018 / wtorek / nie odbędą się zajęcia treningowe Orlików E2 i E1 z powodu uczestnictwa trenerów AMO w kursie UEFA A. Te zajęcia będą zrealizowane 14.10.2018 /niedziela/ na Orliku Jordanek, Grupa E2 o godz.9:30 a Grupa E1 o godz.11:00. Najbliższe zajęcia wg harmonogramu odbędą się w czwartek 11.10, na które zapraszamy. Koordynator

Drodzy rodzice rozwiń

Przypominamy o dzisiejszych zebraniach / wtorek / grup Orlika, które odbędą się na stadionie Wisły w siedzibie POZPN. Na spotkanie przybywamy wraz z dziećmi, ale treningi zgodnie z harmonogramem na Jordanku.

Koordynator

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Włodzimierz Małowiejski
wyślij wiadomość
II trener
Jarosław Berliński
wyślij wiadomość
asystent
Piotr Cichosz
wyślij wiadomość
asystent
Dariusz Hofman
wyślij wiadomość
wolontariusz
Damian Gagat
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.