AMO PIŁA

Aktualności

ZMIANA MIEJSCA TRENINGÓW rozwiń

Od najbliższego poniedziałku - 22.01.2018 wszystkie zajęcia treningowe zostają przeniesione do Hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Pile. Godziny i dni treningowe w żadnej z grup nie zostają zmienione. Adres: Ul. Lelewela 140.

FERIE ZIMOWE rozwiń

W ZWIĄZKU Z DUŻĄ ILOŚCIĄ ZAPYTAŃ INFORMUJEMY, ŻE W PIERWSZYM TYGODNIU FERII ZIMOWYCH DLA NASZEGO WOJEWÓDZTWA 14.01.2019 - 18.01.2019 ZAJĘCIA AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW BĘDĄ ODWOŁANE. W DRUGIM TYGODNIU FERII TRENINGI BĘDĄ REALIZOWANE W PEŁNYM ZAKRESIE, BEZ ZMIANY GODZIN I DNI TRENINGOWYCH.

UWAGA rozwiń

Jutro, tj. 09.10.2018r. zajęcia grupy orlik 2 o godzinie 17.35 zostają odwołane!!! Wiekszość zawodników uczestniczy w tym czasie w turnieju. Pozostałych jeżeli mogą i chcą zapraszam na dzisiejsze zajęcia z grupą Orlik 1 na godzinę 16.30.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Tomasz Kowalski
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Martenka
wyślij wiadomość
asystent
Ryszard Muzioł
wyślij wiadomość
asystent
Damian Nowak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.