AMO PIŁA

Aktualności

PODSUMOWANIE PROJEKTU rozwiń

Sztab Trenerski AMO Piła chciałby Was wszystkich zaprosić na symboliczne zakończenie i podsumowanie projektu. Zakończenie odbędzie się w sobotę 27 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Żeromskiego 90.
Na skrzaty czekamy o godzinie 13.00
Żaki 2012 zapraszamy na 13.20
Żaki 2011 zapraszamy na 13.40
Orliki 2010 na godzinę 14.00, a najstarszych:
Orliki 2009 na godzinę 14.20.
Stęskniliśmy sie za Wami i czekamy na Was.
Jeżeli ktoś nie będzie mógł, prosimy o kontakt w późniejszym terminie.
Trener Tomasz Kowalski dostępny na miejscu przez całe wakacje.

Zajęcia nadal zawieszone. rozwiń

Conajmniej do 26 kwietnia zajęcia AMO pozostaja zawieszone. Zachęcamy do aktywności fizycznej w swoich domach.

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Grupy

Sztab szkoleniowy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.