AMO OPOLE

Aktualności

Plan zajęć szkoleniowych w edycji 2019/2020 rozwiń

Akademia Młodych Orłów Opole informuje o zamieszczeniu wstępnego planu zajęć szkoleniowych, który będzie obowiązywał od dnia 02.09.2019r. dla następujących grup:


Grupa SKRZAT r.2013/2014 (dni treningowe poniedziałek, środa):

Poniedziałek - 16.00 - 17.00, Środa - 16.00 - 17.00 (zakres godzin treningowych)



Grupa ŻAK I r.2011 oraz Grupa ŻAK II r.2012 (dni treningowe poniedziałek, środa):

Poniedziałek - 17.00 - 19.45, Środa - 17.00 - 19.45 (zakres godzin treningowych)



Grupa ORLIK I r.2009 oraz Grupa ORLIK II r.2010 (dni treningowe wtorek, czwartek):

Wtorek - 16.00 - 19.00, Czwartek - 16.00 - 19.00 (zakres godzin treningowych)



Dokładne godziny zajęć szkoleniowych dla Grup ORLIK I, ORLIK II, ŻAK I, ŻAK II, zostaną podane do wiadomości na portalu "Łączy Nas Piłka" do dnia 20.08.2019r.

Czas trwania zajęć:

Grupa SKRZAT - 60 min.

Grupa ŻAK - 75 min.

Grupa ORLIK - 90 min.


Wszystkie zajęcia dla wyżej wymienionych grup odbywają się 2 razy w tygodniu.

Listy przyjętych zawodników do AMO Opole na sezon 2019/2020 rozwiń

Akademia Młodych Orłów w Opolu przedstawia listę zakwalifikowanych zawodników na edycję 2019/2020. Plan zajęć szkoleniowych do nowej edycji zostanie przedstawiony w dniu 8.07.2019r. na stronie internetowej - Łączy Nas Piłka/akademia młodych orłów, amo opole

Warunkiem uczestnictwa w programie szkolenia AMO jest potwierdzenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.07.2019r. chęci udziału. Potwierdzenia dokonujemy wysyłając wiadomość sms do koordynatora AMO Opole.

Dokumenty potrzebne do uczestnictwa w zajęciach:

- druk „informacja o osobie odbierającej dziecko z zajęć w AMO” ( dla każdej osoby oddzielnie wypełniony druk)

- Regulamin AMO (podpisany na każdej stronie)

Dokumenty pobieramy ze strony internetowej „ŁĄCZY NAS PIŁKA” pod poniższym linkiem:

https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow.html

Skany wyżej wymienionych dokumentów przesyłamy do dnia 15.07.2019r. na adres e-mail: amo.opole@pzpn.pl , wersję papierową dostarczamy na zebranie dla rodziców, które odbędzie się w dniu 02.09.2019r.. Miejsce i godzina zebrania zostanie podana w późniejszym terminie.

W przypadku rezygnacji z AMO zawodnika z poniższej listy, zostanie powiadomiona kolejna osoba z listy rezerwowej, na którą trafili zawodnicy uczestniczący w treningach testowych.

Jarosław Wolański, koordynator AMO Opole, tel. 533-797-716,


GRUPA SKRZAT – Rocznik 2013/2014

1. Bezara Szymon
2. Buchcic Paweł
3. Cebula Dominik
4. Czech Borys
5. Czernia-Świątek Paweł
6. Fąferko Maksymilian
7. Ilów Wojciech
8. Jagusz Dawid
9. Kaczmarczyk Łukasz
10. Krzak Aleksander
11. Kuczera Alan
12. Kuras Jakub
13. Lamch Nataniel
14. Laszkowski Tymon
15. Lubczyński Maksymilian
16. Matysiak Szymon
17. Natorski Filip
18. Niedziela Damian
19. Okuniewski Dominik
20. Paszkowski Kamil
21. Peszko Kostek
22. Pietrek Wojciech
23. Schwalbe Tomasz
24. Schwierz Jakub
25. Smolarczyk Wiktor
26. Stępień Adam
27. Szyda Leon
28. Środa Aleksander
29. Świętek Michał
30. Uhryn Adam
31. Westerkamp Wiktor
32. Wodecki Jan


GRUPA ŻAK II – Rocznik 2011/2012

1. Ćwikła Antoni
2. Dachnowski Kornel
3. Domagała Adam
4. Fornalski Grzegorz
5. Gaida Mateusz
6. Hałasowski Grzegorz
7. Kała Michał
8. Karbowski Wiktor
9. Kondraciuk Filip
10. Kondraciuk Marcel
11. Łuczka Leon
12. Ołowiany Michał
13. Sordon Bartosz
14. Sutowicz Bartosz
15. Szyszka Dominik
16. Świerczek Wojciech

GRUPA ŻAK I – Rocznik 2011/2012

1. Brzoza Dominik
2. Gorzolka Szymon
3. Hawrylów Jan
4. Jagusch Jakub
5. Janecki Miłosz
6. Korwel Olaf
7. Marciniak Piotr
8. Michalewicz Cezary
9. Orłowski Kamil
10. Piotrowski Sebastian
11. Roczniak Mikołaj
12. Sukman Wojciech
13. Torka Łukasz
14. Tymon Filip
15. Wasylik Patryk
16. Wieja Filip


GRUPA ORLIK II – Rocznik 2009/2010

1. Droński Michał
2. Fait Marcel
3. Hofman Ryszard
4. Jaborski Piotr
5. Karbowski Marcin
6. Larski Antoni
7. Machura Wojciech
8. Miklasz Marcin
9. Pietruczuk Szymon
10. Rak Stanisław
11. Rokosa Piotr
12. Rolek Sebastian
13. Schafhirt Alan
14. Semenowicz Maciej
15. Stotko Mateusz
16. Wiesbach Adam


GRUPA ORLIK I – Rocznik 2009/2010

1. Beneda Wojciech
2. Bień Jakub
3. Błyszcz Oliwier
4. Gusta Michał
5. Hawron-Zborowski Wiktor
6. Kruk Anna
7. Lubański Oskar
8. Ognisty Adam
9. Ożóg Maciej
10. Pędziszewski Michał
11. Raj Tymon
12. Rapp Mikołaj
13. Serkis Przemysław
14. Siwoń Eryk
15. Szatny Wojciech
16. Świst Przemysław

DNI TALENTU 2019 - Grupa ORLIK I (r.2009) i ORLIK II (r.2010) - Treningi testowe rozwiń

Sztab szkoleniowy AMO Opole przedstawia listę dzieci zakwalifikowanych do treningów testowych w grupach ORLIK I (r.2009) oraz ORLIK II (r.2010).

Po treningach testowych zostanie ogłoszona szesnastoosobowa grupa zawodników (ORLIK I i ORLIK II), która zakwalifikuje się na nową edycję 2019/2020. Lista osób zostanie ogłoszona do dnia 1 lipca.

Treningi testowe: ORLIK II – rocznik 2010

18 czerwca (wtorek) godz. 16.00-17.30
19 czerwca (środa) godz. 18.00-19.00
25 czerwca (wtorek) godz. 16.00-17.30

Lista zawodników: (kolejność alfabetyczna)
1. Brzezina Alan
2. Czech Mikołaj
3. Droński Michał
4. Fait Marcel
5. Firlus Piotr
6. Gut Julian
7. Hofman Ryszard
8. Jaborski Piotr
9. Karbowski Marcin
10. Kozierski Filip
11. Larski Antoni
12. Machura Wojciech
13. Miklasz Marcin
14. Mróz Paweł
15. Pietruczuk Szymon
16. Rak Stanisław
17. Roksa Piotr
18. Rolek Sebastian
19. Schafhirt Alan
20. Semenowicz Maciej
21. Stotko Mateusz
22. Trentkiewicz Aleksander
23. Wer Adam
24. Wiesbach Adam
25. Wołek Jeremiasz
26. Zieliński Krzysztof

Treningi testowe: ORLIK I – rocznik 2009

18 czerwca (wtorek) godz. 17.30-19.00
19 czerwca (środa) godz. 19.00-20.00
25 czerwca (wtorek) godz. 17.30-19.00

Lista zawodników: (kolejność alfabetyczna)
1. Beneda Wojciech
2. Bień Jakub
3. Błyszcz Oliwier
4. Buchcic Sebastian
5. Duda Kacper
6. Gradowski Szymon
7. Gusta Michał
8. Hawron-Zborowski Wiktor
9. Kruk Anna
10. Kucharczyk Franciszek
11. Lubański Oskar
12. Marynowicz Paula
13. Nowakowski Maciej
14. Ognisty Adam
15. Okuniewski Dawid
16. Ożóg Maciej
17. Pędziszewski Michał
18. Raj Tymon
19. Rapp Mikołaj
20. Serkis Przemysław
21. Siwoń Eryk
22. Skowron Tymon
23. Spałka Michał
24. Szatny Wojciech
25. Świst Przemysław
26. Witek Łukasz
27. Wysocki Jakub

Treningi testowe, odbywają się na Orliku, ul. Czaplaka 2

UWAGA!!!
NIEOBECNOŚĆ NIEUSPRAWIEDLIWIONA NA TRENINGACH TESTOWYCH RÓWNOZNACZNA JEST Z REZYGNACJĄ Z UDZIAŁU W AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW W OPOLU NA SEZON 2019/2020

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem AMO Opole:
Jarosław Wolański tel. 533-797-716
bądź drogą mailową : amo.opole@pzpn.pl

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Jarosław Wolański
wyślij wiadomość
II trener
Filip Sikorski
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Marcinów
wyślij wiadomość
asystent
Damian Kot
wyślij wiadomość
wolontariusz
Marek Rozwadowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Arkadiusz Fluder
wyślij wiadomość
wolontariusz
Jarosław Dresler
wyślij wiadomość
wolontariusz
Rafał Wolny
wyślij wiadomość
wolontariusz
Michał Błoński
wyślij wiadomość
wolontariusz
Piotr Ruzik
wyślij wiadomość
wolontariusz
Łukasz Dziwański
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.