AMO OLSZTYN

Aktualności

"Lato w Mieście" - wakacyjne poranki z AMO Olsztyn rozwiń

W ramach akcji "Lato w mieście" zapraszamy na wakacyjne, przedpołudniowe zajęcia piłkarskie w AMO Olsztyn.
Zajęcia odbywają się w poniedziałek, oraz środę w godz. 10.00-11.30 na boisku Orlik przy ul. Jagiellończyka 32.
Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych!
Pierwsze zajęcia w środę ( 3.07.2019r.)

DNI TALENTU AMO Olsztyn - 2019 - wyniki rozwiń

Zakończony został kolejny etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów Olsztyn na sezon 2019/2020.
Poniżej znajduje się lista przyjętych zawodników.

Aby potwierdzić uczestnictwo w projekcie AMO należy do dnia 15 lipca 2019 roku wysłać na adres mailowy amo.olsztyn@pzpn.pl uzupełnione i podpisane skany następujących dokumentów:

- informacja o osobie odbierającej dziecko z zajęć AMO;
- regulamin AMO;
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w AMO;

Wszystkie w/w dokumenty znajdują się na stronie https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow.html (po lewej mapka Polski, po prawej stronie DOKUMENTY).

Brak wysłania dokumentów w w/w terminie będzie rozumiane jako rezygnacja.

Zebranie organizacyjne odbędzie się 28 sierpnia (środa) o godz.17.00 w siedzibie WMZPN al. Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn. Na zebranie należy przynieść oryginały zeskanowanych dokumentów.

Pierwszy trening w nowym sezonie odbędzie się 2 września.

Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najbliższym czasie.


Wszelkie informacje związane z AMO Olsztyn można znaleźć na portalu Łączy Nas Piłka pod linkiem https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-olsztyn,31222.html , jak również u trenera koordynatora Kamila Kozłowskiego pod nr tel: 513 869 305 lub amo.olsztyn@pzpn.pl


Skrzat I

1. Berezovsky Dima
2. Białkowski Iwo
3. Domino Tomasz
4. Grablewski Maciej
5. Jęda Filip
6. Kozłowski Gabriel
7. Kruszyński Mateusz
8. Krztoń Bartosz
9. Kubiak Igor
10. Kurpis Leon
11. Lis Krzysztof
12. Lisicki Nathan
13. Markowski Adam
14. Mieczkowski Iwo
15. Mróz Kacper
16. Pietryka Jakub

Skrzat II

1. Podelski Maciej
2. Prusik Mateusz
3. Radziwon Jakub
4. Skiba Dominik
5. Soliwoda Bartosz
6. Szary Igor
7. Szulgo Michał
8. Tunkiewicz Aleksander
9. Turowski Tymon
10. Zienkiewicz Wiktor

Żak II

1. Auguściak Tobiasz
2. Bugowski Kacper
3. Jabłoński Matusz
4. Karbownik Michał
5. Kowalski Filip
6. Kuś Aleksander
7. Łaszkiewicz Alan
8. Marciniak Filip
9. Niedźwiecki Fabian
10. Oleśkiewicz Piotr
11. Oprzędek Bartosz
12. Przyłęcki Bartosz
13. Radziwon Borys
14. Rydzewski Kornel
15. Sawczuk Igor
16. Szulc Borys

Lista rezerwowa:

1. Bronowicki Dominik
2. Otremba Ryszard
3. Sarol Filip
4. Kruger Kacper

Żak I

1. Gronkowski Antoni
2. Grzybowski Jakub
3. Koper Kajetan
4. Kozyrski Kornel
5. Kubiak Dorian
6. Lange Antoni
7. Montygiero - Łojbo Tymon
8. Niedźwiecki Stanisław
9. Pietryszyk Mateusz
10. Próchiński Ignacy
11. Rogala Szymon
12. Skotnicki Michał
13. Wiciński Kacper
14. Witkowski Stanisław
15. Wyrzykowski Stanisław
16. Zwierko Marcel

Lista rezerwowa:

1. Ful Filip
2. Matłoch Dominik
3. Duda Dawid
4. Dąbrowski Łukasz

Orlik II

1. Chojecki Lesław
2. Dąbrowski Jakub
3. Gasperowicz Szymon
4. Gołębiewski Jan
5. Górzec Łukasz
6. Jarocki Antoni
7. Kawuza Wiktor
8. Klepacki Jan
9. Kowalewski Aleksnader
10. Pieknik Adam
11. Przybliński Fabian
12. Radziwon Bartosz
13. Radziwon Tomasz
14. Rochoń Maciej
15. Sowa Michał
16. Woś Jan

Lista rezerwowa

1. Santor Bartosz
2. Cieślak Tymon
3. Dąbkowski Michał
4. Bieliński Tomasz

Orlik I

1. Balcerak Hubert
2. Brzózka Kornel
3. Chrobak Krzysztof
4. Kajak Kornel
5. Kurcinowska Martyna
6. Lis Adam
7. Łotysz Michał
8. Dymek Maksymilian
9. Morawski Wiktor
10. Pietryka Szymon
11. Rutkowski Bartosz
12. Seredocha Adrian
13. Skubaja Wojciech
14. Smolicz Borys
15. Tumowski Wojciech
16. Waszkiel Jan

Lista rezerwowa

1. Wzorek Damian
2. Jastrzębski Gabriel
3. Szyszka Dominik
4. Twardowski Michał

Zakończenie sezonu 2018/2019 rozwiń

Informujemy, iż zakończenie sezonu odbędzie się w piątek (14.06.2019) o godzinie 17:00 (dla wszystkich grup) na boisku orlik ul. Jagiellończyka 32. Zapraszamy serdecznie!

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Kamil Kozłowski
wyślij wiadomość
II trener
Ariel Popławski
wyślij wiadomość
asystent
Ariel Żukowski
wyślij wiadomość
asystent
Aleksandra Apanasewicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.