AMO OLSZTYN

Aktualności

UWAGA!!! W najbliższą środę (26.04.2017 r.) odbędzie się sesja zdjęciowa dla zawodników wszystkich grup AMO Olsztyn! rozwiń

W środę (26.04.2017 r.) na boisku Orlik ul. Jagiellończyka 32 odbędzie się sesja zdjęciowa dla wszystkich uczestników projektu. Na sesję zabieramy cały sprzęt sportowy AMO. Harmonogram sesji:
17:00 – 17:30 – grupa skrzat
17:30 – 18:00 – grupa żak
18:00 – 18:30 – grupa orlik

Zdjęcia wykona Pan Marceli Żukowski, za co serdecznie dziękujemy!!!

Przerwa świąteczna w AMO Olsztyn. rozwiń

Drodzy rodzice przypominam, że AMO trenuje zgodnie z kalendarzem szkolnym a zatem od czwartku(13.04.17) do wtorku (18.04.17) nie ma treningów AMO. Wracamy na treningi w środę 19.04.17 r.

AMO Olsztyn mistrzem województwa warmińsko-mazurskiego w turnieju " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8. rozwiń

8 kwietnia w Iławie odbyły się finały wojewódzkie " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W turnieju brała udział nasza drużyna Żaki 2, która wystąpiła w kategorii chłopców - U 8. Nasza drużyna podczas całego turnieju straciła tylko 1 bramkę. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej akademii – Adam Lis (13 bramek). AMO Olsztyn wystąpiło w składzie: Dominik Mochol, Michał Martyniak, Michał Twardowski, Michał Łotysz, Michał Gniadek, Krzysztof Chrobak, Adam Lis, Jakub Stanek, Aleksander Łoński, Borys Łoński. Gratulujemy!

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Kamil Kozłowski
wyślij wiadomość
II trener
Emilia Królikowska
wyślij wiadomość
asystent
Michał Alancewicz
wyślij wiadomość
asystent
Michał Żukowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.