AMO NOWY SĄCZ

Aktualności

Lista osób przyjętych do Akademii Młodych Orłów na sezon 2018/2019 rozwiń

Zajęcia zaczynamy od 3 września, serdecznie zapraszamy !

Poniżej przedstawiamy ostateczną listę osób zakwalifikowanych:

ORLIK 1
1. Baran Kamil
2. Biskup Karol
3. Damasiewicz Adrian
4. Filip Patryk
5. Grabczyk Adam
6. Jacak Oskar
7. Janik Konrad
8. Krzak Kacper
9. Kubiela Dominik
10.Łukaszczyk Franciszek
11. Mróz Jakub
12. Mróz Tomasz
13. Nowak Samuel
14. Sapalski Oliwier
15. Talar Karol
16. Węgrzyn Daniel



ORLIK 2
1. Chronowski Maksymilian
2. Czyżycki Łukasz
3. Gołab Przemysław
4. Gramsz Igor
5. Herman Alan
6. Jawor Milan
7. Kosal Szymon
8. Kożuch Błażej
9. Kulak Patryk
10. Nowak Łukasz
11. Pałka Michał
12. Piskor Maciej
13. Podosek Piotr
14. Tomczuk Oskar
15. Wałęga Witold
16. Wieczorek Adrian


ŻAK 1
1. Dobosz Szymon
2. Frączek Filip
3. Groń Jakub
4. Hebda Maksymilian
5. Jaszczur Kacper
6. Jaworski Jan
7. Klimczak Kamil
8. Kowakowski Bartosz
9. Lorek Kryspin
10. Mrozowski Szymon
11. Odroniec Nikodem
12. Olejarz Hubert
13. Piechura Dominik
14. Sorota Bartosz
15. Tomasik Bartosz
16. Wójs Jakub


ŻAK 2
1. Adamczyk Bartosz
2. Bieda Ksawery
3. Ciurka Oliwier
4. Filip Mikołaj
5. Kaczka Wojciech
6. Kałużny Bartłomiej
7. Kiełbasa Piotr
8. Kosiba Marcel
9. Kożuch Dawid
10. Majcher Alan
11. Poręba Karol
12. Ruman Kacper
13. Szostak Kacper
14. Szymonik Karol
15. Tokarczyk Rafał
16. Urbańczyk Kacper


SKRZAT 1
1. Bochenek Maciej
2. Bochenek Michał
3. Jasiński Krzysztof
4. Marmol Szymon
5. Michalik Mateusz
6. Molanda Antoni
7. Nowak Jakub
8. Obrzut Antoni
9. Owca Krzysztof
10. Pawlik Szymon
11. Peciak Krzysztof
12. Sławecki Patryk
13. Szkaradek Aleksander
14. Śniadecki Bartosz
15. Urlik Nikodem
16. Zgrzebiak Dawid

SKRZAT 2
1. Adamek Maksymilian
2. Basta Antoni
3. Bocheński Jakub
4. Bołoz Szymon
5. Chodubski Oskar
6. Donabidowicz Miłosz
7. Gajdosz Jakub
8. Głaczyński Łukasz
9. Hrabczak Hugon
10. Jaśkowski Jan
11. Kowalski Alan
12. Kozbur Hubert
13. Matusik Dawid
14. Skrzypek Mikołaj
15. Sobczak Miłosz
16. Szkaradek Jakub

Dni talentu ! Zapraszamy rozwiń

Harmonogram dni talentów:

Godziny 1 czerwca 2018 (piątek)
16 – 17:30 Skrzaty (roczniki 2012, 2013)
17:30 – 19 Żaki (roczniki 2011, 2010)

Godziny 2 czerwca (sobota)
9 – 11 Skrzaty, roczniki 2012, 2013
11 – 13 Żaki, roczniki 2011,2010
13 – 15 Orliki, roczniki 2008, 2009

Godziny 3 czerwca (niedziela)
9 – 11 Skrzaty, roczniki 2012, 2013
11 – 13 Żaki, roczniki 2011,2010
13 – 15 Orliki, roczniki 2008, 2009

Godziny 8 czerwca (piątek)
16 – 17:30 Żaki 2010, 2011
17:30 – 19 Orliki 2008,2009

Godziny 9 czerwca (sobota)
9 – 11 Skrzaty, 2012, 2013
11 – 13 Żaki, 2011,2010
13 – 15 Orliki, 2008, 2009

Godziny 10 czerwca (niedziela)
9 – 11 Skrzaty, 2012, 2013
11 – 13 Żaki, 2011,2010

Uwaga, Ważne zebranie z rodzicami ! rozwiń

Uwaga, Ważne zebranie rodziców❗

Bardzo prosimy wszystkich rodziców o krótkie zebranie w celu przekazanie kilku ważnych informacji na temat AMO i Dni Talentu w następujące dni po treningach:




Skrzaty I, II- Środa - 17.00

Żaki I,- Środa - 18.30

Orliki I - Czwartek 17.45

Żaki II - Czwartek 19.15

Orliki II - Piątek 18.45




Prosimy o obecność.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Andrzej Kuźma
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Ruchała
wyślij wiadomość
asystent
Kamil Biel
wyślij wiadomość
asystent
Michał Jawczak
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.