AMO NOWY SĄCZ

Aktualności

Ważne informacje dla rodziców i dzieci z AMO. rozwiń

Przypominamy, iż treningi na Orliku będą odbywały się do końca października. W związku z tym bardzo prosimy rodziców i dzieci aby dopilnowali odpowiedniego ubioru. W zimne dni zakładamy odzież termoaktywną, dres, ortlion, czapkę, rękawiczki. Do torby zabieramy cały sprzęt treningowy AMO. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci.

Wszystko po to aby dzieci dobrze się bawiły !!

Uroczysta inauguracja 2 roku istnienia AMO Nowy Sącz. rozwiń

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak wziął udział w inauguracji tegorocznej edycji Akademii Młodych Orłów, która odbyła się na Orliku Jezuickiego Centrum Edukacyjnego w Nowym Sączu.
Na spotkanie przybyli zaproszeni goście dzięki którym powstała w Nowym Sączu Akademia Młodych Orłów, a mianowicie: Nieobecnego Prezesa MZPN Ryszarda Niemca reprezentowali, Prezesi Okręgowego Związku Piłki Nożnej Robert Koral i Antoni Ogórek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Badura oraz gospodarz obiektu, dyrektor JCE Radosław Robak SJ.

Trener koordynator AMO Andrzej Kuźma podziękował gościom za przybycie i przedstawił program bezpłatnego szkolenia. W treningach bierze udział 6 grup, liczących szesnaścioro dzieci: Skrzaty (dzieci w wieku 6 i 7lat), Żaki (dzieci w wieku 8 i 9 lat) oraz Orliki (dzieci w wieku 10 i 11 lat). Dzieci otrzymują bezpłatny komplet strojów sportowych, są szkolone przez trenerów z przygotowaniem pedagogicznym i licencją europejską. Skład kadry szkoleniowej: Jacek Ruchała, Michał Jawczak, Jerzy Czernecki, Tomasz Urbańczuk i trener koordynator Andrzej Kuźma.

Prezydent Ryszard Nowak uroczyście przywitał najmłodszych adeptów piłki nożnej wraz z rodzicami.

- Drogie dzieci, szanowni państwo. Bardzo się cieszę, że ta Akademia przyjęła się w takiej, wysoko ocenianej formie, mam nadzieję, że ten rok, który minął, był dobry. Przed nami jednak jeszcze lepsze lata i cieszę się, że są tu z nami adepci sztuki piłkarskiej. Dziękuję za zaangażowanie rodziców i wszyscy, którzy wspierają Akademię - powiedział prezydent. Podziękował także oo. Jezuitom, którzy udostępniają obiekt i wyraził nadzieję, że w przyszłości na Akademii pojawi się również grupa dziecięca. Zapewnił, że miasto nadal będzie wspierać Akademię Młodych Orłów. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały drobne upominki, a dyrektor Jezuickiego Centrum Edukacji siatki na bramki.

Odwołane zajęcia piątkowe 14.09.2018❗ rozwiń

Odwołane zajęcia piątkowe 14.09.2018❗

W związku ze szkoleniem Trenerów AMO w Warszawie (piątek,sobota) zajęcia Piątkowe skrzatów i orlików II zostają odwołane ❗❗

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Andrzej Kuźma
wyślij wiadomość
II trener
Jacek Ruchała
wyślij wiadomość
asystent
Michał Jawczak
wyślij wiadomość
asystent
Jerzy Czernecki
wyślij wiadomość
wolontariusz
Tomasz Urbańczyk
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.