AMO MIĘDZYRZECZ

Aktualności

Poniedziałek 23.10 - organizacyjnie. rozwiń

W związku z rozgrywanymi eliminacjami powiatowymi turnieju ZPNS, informuję że zawodnicy uczestniczący w poniedziałkowych rozgrywkach są zwolnieni z popołudniowego treningu. Oczywiście mimo rozgrywek zapraszam i zachęcam do uczestnictwa w treningu.

W związku z powyższym jutrzejszy trening ORLIKÓW będzie łączony i odbędzie się w godz. 17.00-18.30.

Jednocześnie informuję, że o godz. 17.00 rozpocznie się zebranie z rodzicami ORLIKÓW w klasie na parterze SP nr 2 przy ul. Staszica 9 (niedaleko boiska na którym będziemy grali turniej ZPNS). Liczę na obecność, zwłaszcza rodziców dzieci, które od obecnego sezonu uczestniczą w projekcie AMO.

Z PODWÓRKA NA STADION... ELIMINACJE POWIATOWE! rozwiń

Już jutro pierwsze kategorie rozegrają mecze eliminacyjne. Od godziny 9.00 kat. U-10 czyli dzieci urodzone w latach 2008-2009. Od godz. 11.00 kat. U-8, czyli dzieci urodzone w latach 2010-2011. Zbiórka 15 minut przed godziną rozpoczęcia turnieju na stadionie ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej.
Obowiązuje strój AMO. Proszę pamiętać o:
-właściwym obuwiu,
-ochraniaczach,
-ciepłym napoju,
-ubraniach na zmianę,
-ważnej legitymacji szkolnej (obowiązuje dzieci, które już posiadają)

Spotkanie z rodzicami Skrzatów. rozwiń

Przypominam, że dzisiaj o godz 16.30 w SP2 przy ul. Staszica 9 w Międzyrzeczu rozpocznie się zebranie z rodzicami.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Radosław Bubniak
wyślij wiadomość
II trener
Jerzy Dawidowicz
wyślij wiadomość
asystent
Dariusz Koban
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.