AMO LUBLIN

Aktualności

WYNIKI DNI TALENTU 2019 - KATEGORIA ORLIK! rozwiń

Zawodnicy zakwalifikowani w kategorii Orlik I i II (kolejność alfabetyczna): Bałaszek Igor, Borowski Oskar, Grymuza Luis, Guzy Jan, Harkot Antoni, Jeleniewski Bartosz, Kowalik Szymon, Kuniewicz Hubert, Markiewicz Aleksander, Matyjaszczyk Łukasz, Misiejuk Michał, Munzadi Philippe, Perduta Antoni, Piekutowski Jan, Pikul Dawid, Puchacz Jan, Rugała Wiktor, Rusiński Wojciech, Sałasiński Mateusz, Skrzetuski Igor, Skrzypczak Wiktoria, Stachorzecki Kacper, Stachorzecki Tomasz, Stefańczyk Błażej, Szalast Damian, Szczepaniak Maksymilian, Świątek Mateusz, Tutka Błażej, Tyczyński Dawid, Własinowicz Mikołaj, Wojtaluk Sebastian, Wójtowicz Miłosz Zawodnicy niezakwalifikowani w kategorii Orlik I i II (kolejność alfabetyczna): Adrian Paweł, Bodzak Oskar, Borzym Jan, Cheliński Kacper, Chmielewski Hubert, Cichosz Wiktor, Ciechan Michał, Cieślak Bartosz, Czyżykiewicz Marek, Drozd Krystian, Dyś Michał, Gajowiak Primosz, Gano Igor, Gerhant Maciej, Gorczyca Franciszek, Górski Miłosz, Grela Paweł, Grzesiak Gabriel, Horszczaruk Mateusz, Kępowicz Marcel, Komotajtis Mikołaj, Kostek Hubert, Kościelski Marcel, Królicki Tymoteusz, Krukowski Maksymilian, Księżniak Szymon, Kubiński Wojciech, Kukier Filip, Licewicz Dawid, Liśniecki Oskar, Łuszczak Wojciech, Majewski Maciej, Massalski Nikodem, Mazur Gabriel, Mądry Paweł, Mrozowski Milan, Nalewajek Dawid, Nizioł Igor, Olech Bartosz, Oleszczuk Patryk, Ostrowski Marcel, Ożóg Igor, Pasternak Norbert, Pawluk Bartosz, Pełka Daniel, Pikula Mikołaj, Poździk Jakub, Poździk Wiktoria, Pożarowszczyk Kajetan, Prażmo Oliwier, Ptaszyński Aleksander, Rozwadowski Filip, Saba Antoni, Sagan Igor, Satkowski Igor, Skulimowski Aleks, Szafraniec Jakub, Tuczyński Paweł, Turowski Olgierd, Wiśniewski Szymon, Wołoszczuk Dawid, Żydek Wiktor

WYNIKI DNI TALENTU 2019 - KATEGORIA ŻAK! rozwiń

Zawodnicy zakwalifikowani w kategorii Żak I i II (kolejność alfabetyczna): Budzyński Radosław, Chlebowicz Mateusz, Dyjach Kacper, Figiel Igor, Gałka Filip, Gryzio Bartłomiej, Hondra Filip, Jargiło Mateusz, Jurewicz Oskar, Kamiński Krystian, Karwowski Maksymilian, Kołtoń Oliwier, Kowalski Marcin, Kramek Bartosz, Kuzioła Konstanty, Kwiatkowski Franciszek, Lewandowski Przemysław, Lis Iga, Maj Jakub, Mamandi Dian, Matys Adam, Mierzejewski Borys, Onyszko Julian, Pańko Ignacy, Pikul Karol, Piszcz Miłosz, Piśkiewicz Adam, Popławski Aleksander, Reszka Filip (s. Rafała), Sikora Piotr, Sochan Jakub, Surmacz Filip Zawodnicy niezakwalifikowani w kategorii Żak I i II (kolejność alfabetyczna): Brzyski Miłosz, Bury Marcel, Chyła Błażej, Cierniak Oliwier, Czarnocki Julian, Danyluk Adam, Dominik Julian, Gajos Michał, Garbacz Karol, Gawda Patryk, Goral Piotr, Iwanejko Mikołaj, Jachtoma Wiktor, Jankowski Jonatan, Jaworzyński Adam, Jurak Oskar, Jurewicz Alan, Kałużny Kajetan, Kaźmierczak Mateusz, Kaźmierczak Michał, Klej Stanisław, Klepacki Oliwier, Kołacz Kuba, Kołkowski Jakub, Kot Wojciech, Krajewski Jakub, Krasowski Filip, Krawczyk Kacper, Krawczyk Leon, Kulikiewicz Michał, Lakutowicz Ksawery, Ładziak Igor, Łobejko Tymoteusz, Małek Aleksander, Marcinek Bartosz, Muca Jakub, Omitek Dawid, Ostrowski Gabriel, Ostrowski Leon, Papus Kacper, Przymies Adam, Przymies Jakub, Pełka Mateusz, Piszczek Bartłomiej, Potrzyszcz Franciszek, Puła Robert, Reszka Filip (s. Łukasza), Rola Mikołaj, Rozwałka Szymon, Rudziński Marcel, Rybczyński Natan, Satkowski Jakub, Sawicki Mateusz, Stefaniak Mikołaj, Stelmach Borys, Stelmasiewicz Witold, Stopa Stanisław, Szewczyk Christian, Ślusarz Borys, Tkaczyk Aleksander, Trojak Wojciech, Tyndel Dawid, Walczak Adam, Waręcki Adam, Wawerski Aleksander, Woźniak Hubert, Zamiar Wiktor, Żuber Dominik

WYNIKI DNI TALENTU 2019 - KATEGORIA SKRZAT! rozwiń

Zawodnicy zakwalifikowani w kategorii Skrzat I (kolejność alfabetyczna): Barański Jan, Dzik Dawid, Furgał Borys, Kowalczyk Wojciech, Krawczak Aleksander, Łoński Franciszek, Maj Kacper, Michaluk Dawid, Misztal Alan, Młynarski Fabian, Narouz Karas, Pieklak Tymoteusz, Podhorecki Jakub, Pożarowszczyk Michał, Stępień Oliwier, Ślepko Tytus Zawodnicy niezakwalifikowani w kategorii Skrzat II (kolejność alfabetyczna): Bartnicki Kamil, Berwertz Ksawery, Czarnik Antoni, Dyś Mikołaj, Elliott Alex, Filipowski Kacper, Gorgol Antoni, Jasiński Miłosz, Jaworski Jakub, Jędrzejewski Tymoteusz, Jurczykowski Tomasz, Kaliński Franciszek, Kamiński Jakub, Karwas Jakub, Kopiński Franciszek, Krasowski Mikołaj, Kukier Grzegorz, Lemieszek Wiktor, Matyjaszczyk Wojciech, Mizura Marcel, Mrozowski Oliwier, Ostaszewicz Maciej, Skałecki Adam, Smolarz Dawid, Stelmaszek Fabio, Stopa Tadeusz, Ściborek Tomasz, Tokarzewski Franciszek, Włodarczyk Antoni, Wnuk Szymon

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.