AMO LUBLIN

Aktualności

ZMIANA ORGANIZACJI ZAJĘĆ W TERMINIE 31.01.2019 - 8.02.2019! rozwiń

Ze względu na brak dostępności sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w terminie 31.01.2019 - 8.02.2019 zajęcia wszystkich grup zostają przeniesione do sali gimnastycznej przy Alei Długosza (SP nr 18). Zmianie ulegają godziny rozpoczęcia zajęć. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z harmonogramem zajęć.

SPRAWY ORGANIACYJNE - KOREKTY W HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ! rozwiń

W związku z drobnymi korektami w harmonogramie zajęć w stosunku do grudnia prosimy o dokładne zapoznanie się z godzinami i miejscem odbywania się zajęć. Przypominamy, iż zawodnicy mają obowiązek być gotowi do zajęć odpowiednio wcześniej. Osoby notorycznie spóźniające się muszą liczyć się z tym, iż nie będą wpuszczone na zajęcia.

WAŻNE! ZDJĘCIA NA STRONĘ AMO LUBLIN! rozwiń

W związku z sesją zdjęciową zawodników AMO Lublin w dniu 17.01.2019 r. zajęcia szkoleniowe grup Skrzat I oraz Żak I zostają odwołane. Na sesję zdjęciową obowiązkowo stawiają się wszyscy zawodnicy AMO Lublin. Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek dla poszczególnych grup: 18:00 - Skrzat I, 18:25 - Żak II, 18:50 - Żak I, 19:15 - Orlik II, 19:40 - Orlik I. Jako godzinę zbiórki rozumiemy czas wejścia na sesję (zawodnik jest już wtedy przebrany w pełny strój AMO - koszulka, spodenki, getry - i gotowy do wejścia na salę gimnastyczną).

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.