AMO LUBLIN

Aktualności

SPRAWY ORGANIZACYJNE! rozwiń

W związku z nadchodzącą przerwą świąteczno-noworoczną przedstawiam kilka informacji organizacyjnych. Zajęcia szkoleniowe trwają do piątku 21/12/2018 włącznie . Do treningów wracamy od czwartku 03/12/2018. Ze względu na wywiadówki zajęcia w poniedziałek 17/12/2018 zostają odwołane. Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem poniżej (proszę o dokładne sprawdzanie miejsca i godziny rozpoczęcia zajęć). We wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem AMO Lublin w dniach 18-21/12/2018 proszę o kontakt bezpośrednio z trenerem Piotrem Żurowiczem.

KONFERENCJA AKADEMIA PILKARSKA GRASSROOTS 2018! rozwiń

Ze względu na udział trenerów w konferencji Akademia Piłkarska Grassroots 2018, zajęcia grupy Żak II w dniu 5. grudnia zostają odwołane. Grupa Orlik I w ramach zajęć weźmie udział w sesji praktycznej w/w konferencji. Zbiórka zawodników o godz. 12:30 w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Elsnera 5 (po wejściu do szkoły zawodnicy kierują się na salę gimnastyczną). Wszyscy zawodnicy w strojach AMO (koszulka, spodenki, getry, bluza).

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA! rozwiń

Ostatnie zajęcia przed przerwą świąteczno-noworoczną odbędą się 21. grudnia. Przerwa w zajęciach AMO potrwa od 22. grudnia 2018 do 1. stycznia 2019 włącznie. W nowym roku harmonogram zajęć nie powinien ulec zmianie, niemniej jednak zachęcamy do sprawdzenia go tuż przed rozpoczęciem zajęć w styczniu.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.