AMO LUBLIN

Aktualności

AMO NA WAKACJACH! rozwiń

Do zajęć AMO wracamy od 3. września, ale mamy nadzieję, że w czasie wakacji nie rozstajecie się z piłką i trenujecie, aby powrócić do zajęć w jak najlepszej formie. Pokażcie jak wypoczywacie i trenujecie podczas wakacji wysyłając na adres amo.lublin@pzpn.pl zdjęcie z wakacyjnego treningu. Trzy najciekawsze zdjęcia opublikujemy w galerii AMO Lublin, natomiast autorów nagrodzimy drobnymi upominkami. Ze sportowym/wakacyjnym pozdrowieniem! Trenerzy

LISTA ZAWODNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO GRUPY ŻAK I! rozwiń

Lista 16 zawodników przyjętych do AMO w kategorii Żak I (kolejność alfabetyczna): Bałaszek Igor, Górzyński Bartosz, Guzy Jan, Komotajtis Mikołaj, Turowski Olgierd, Pastuszak Bartosz, Piekutowski Jan, Pikul Dawid, Rusiński Wojciech, Sałasiński Mateusz, Satkowski Igor, Stachorzecki Kacper, Szczepaniak Maksymilian, Tutka Błażej, Własinowicz Mikołaj, Wójtowicz Miłosz.

LISTA ZAWODNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO GRUPY ŻAK II! rozwiń

Lista 16 zawodników przyjętych do AMO w kategorii Żak II (kolejność alfabetyczna): Figiel Igor, Gałka FIlip, Jurewicz Oskar, Karwowski Maksymilian, Kołacz Kuba, Kot Wojciech, Kuzioła Konstanty, Maj Kuba, Małek Aleksander, Mamandi Dian, Mierzejewski Borys, Muca Jakub, Nowosad Aleksander, Piszcz Miłosz, Sikora Piotr, Witkowski Marcel.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Gadzicki
wyślij wiadomość
II trener
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.