AMO LUBLIN

Aktualności

Zakończenie zajęć roczników 2011/2009/2010 rozwiń

W dniu 29 czerwca planujemy krótkie pożegnanie się z zawodnikami oraz rodzicami roczników 2011/2009/2010.
Harmonogram zakończenia zajęć treningowych AMO Lublin
Godz. 17.00 - rocznik 2011
Godz. 17.30 - rocznik 2009
Godz. 18.00- rocznik 2010
Życzymy samych sukcesów, wytrwałej i cierpliwej pracy na treningach. Proszę Państwa o pamiętaniu na każdym kroku rozwoju o zasadzie, iż każde dziecko potrzebuje emocjonalnego spokoju w procesie szkolenia a sam proces treningowy musi być świadomym odkrywaniem, doświadczaniem gry przez dziecko bez ,,pomocy'' ,,instrukcji'' osób niezaangażowanych w proces szkolenia. Kultura pracy szkoleniowej oraz kultura relacji międzyludzkich powinna być standardem gwarantującym dalszy progres w rozwoju Państwa dzieci z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Zakończenie zajęć rocznika 2012 oraz 2013 rozwiń

W dniu 24 czerwca w imieniu sztabu trenerskiego AMO Lublin pożegna się z Państwem trener Wojciech Szacoń. Życzymy samych sukcesów, wytrwałej i cierpliwej pracy na treningach. Proszę Państwa o pamiętaniu na każdym kroku rozwoju o zasadzie, iż każde dziecko potrzebuje emocjonalnego spokoju w procesie szkolenia a sam proces treningowy musi być świadomym odkrywaniem, doświadczaniem gry przez dziecko bez ,,pomocy'' ,,instrukcji'' osób niezaangażowanych w proces szkolenia.
Harmonogram zakończenia:
godz. 17.00 - rocznik 2012
godz. 18.15 - rocznik 2013

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Grupy

Sztab szkoleniowy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.