AMO LUBLIN

Aktualności

Mecz Polska - Hiszpania rozwiń

W związku z udziałem większości zawodników i rodziców AMO Lublin w meczu kobiet Polska - Hiszpania zajęcia 12 listopada zostają odwołane. Życzę Państwu dużo sportowych wrażeń oraz wygranej naszej reprezentacji.

Dokumenty do wypełnienia rozwiń

Proszę o wypełnienie następujących dokumentów:
1. Regulamin AMO
2. Oświadczenie o odbiorze dziecka z zajęć
3. Zgoda na uczestnictwo dziecka na zajęciach AMO.
Dokumenty są do pobrania na na stronie Łączy Nas Piłka
W przypadku rezygnacji, któregoś z zawodników jego miejsce zajmuje kolejna osoba z listy. Proszę o wysyłanie skanów dokumentów na e-mail amo.lublin@pzpn.pl

SEZON 2019/2020 CZAS ZACZĄĆ! rozwiń

Od 2. września wracamy do zajęć w ramach Akademii Młodych Orłów w Lublinie. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek (2/09/2019) na boisku Orlik przy Alejach Racławickich 7. Szczegółowe informacje dotycząc nadchodzącego sezonu zostaną przesłane dziś wieczorem na adresy mailowe podane podczas rejestracji do czerwcowych Dni Talentu. Poniżej jest już dostępny harmonogram zajęć na wrzesień /po przesunięciu zakładki z miesiącem/. Harmonogram zajęć w stosunku do lat ubiegłych nie uległ zmianie.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Piotr Żurowicz
wyślij wiadomość
II trener
Wojciech Szacoń
wyślij wiadomość
wolontariusz
Rajan Burczyński
wyślij wiadomość
wolontariusz
Paweł Tatara
wyślij wiadomość
wolontariusz
Michał Kowalczyk
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.