AMO KRAKÓW

Aktualności

LISTA PRZYJĘTYCH DO AMO PO TRENINGACH REKRUTACYJNYCH NA SEZON 2018/2019 rozwiń

Poniżej aktualne listy przyjętych dzieci po treningach rekrutacyjnych, oraz listy rezerwowych w poszczególnych grupach wiekowych. Z końcem sierpnia zostanie podany plan zajęć dla poszczególnych grup, oraz inf. jakie dokumenty wraz z aktualną kartą zdrowia należy przynieść na pierwsze zajęcia. Plan nie powinien się różnić od obecnego.
Życzę wszystkim wspaniałych wakacji trener koordynator Dariusz Wójtowicz.

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019



ORLIKI: ROCZNIK 2008/2009

ANKOWSKI MARCEL
CICHY PATRYK
DOMINIARCZYK KACPER
DUDZIK BARTOSZ
GÓRECKA MARTYNA
GRONOWSKI JAN
JANKOWSKI KACPER
KNAPEK SZYMON
KOCIŃSKI JAKUB
KOŁACZ WIKTOR
KONOPKA OLIWIER
KOWALIK MICHAŁ
KUSAK ANDRZEJ
LUPA FILIP
MARDYŁA IGOR
MATUSZ KACPER
MAZANKIEWICZ SZYMON
MĄCZKA MATEUSZ
MICHALSKI SZYMON
MORAWIEC KACPER
NOWAK JAKUB
OKARMUS RADOSŁAW
OSTROWSKA JULIA
POLAK DAWID
SEMIK KSAWERY
SMOLEŃSKI STANISŁAW
ŚLIWA PRZEMYSŁAW
WARIAN KACPER
WITEK IGOR
WITKOWSKI BARTŁOMIEJ
ZALEWSKI JAN
ZEMŁA JAKUB

REZERWOWI: ORLIKI- 2008

CHWAŁEK MIKOŁAJ
DZWIGAŁ KRYSTIAN
JAROSZ JAKUB
KOŁODZIEJ WIKTOR
KOWALSKI MIKOŁAJ
SZCZĘŚNIAK FABIAN
TYLEK DAWID
WRÓBLEWSKI ANTEK

REZERWOWI : ORLIKI 2009

JASTRZĘBSKI DOMINIK
KAPELAK MACIEJ
KSIĄZKIEWICZ SEBASTIAN
LACH LAMBERT
POLAŃSKI IGOR
ROPERS KEVIN
SMOLWŃSKI ZBIGNIEW
ZADĘCKI IGOR

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019



ZAKI: ROCZNIK 2010/2011


DUDEK SZUMON
GARA MIŁOSZ
GIEMZIK SZYMON
JAMROZY KRZYSZTOF
JANCZUR MACIEJ
JAŚKOWIEC JAN
JUSZCZAK JAKUB
KNAPEK LEON
KOŁACZ SZYMON
KOT BARTOSZ
KOWALCZYK MIŁOSZ
KRAS JAKUB
LIZOŃ MACIEJ
MARZEC MARCEL
MIKUŁA TYMOTEUSZ
MOSKAL ANTONI
NOWAKOWSKI KAMIL
PADACZ SZYMON
PATEREK ARTUR
PAWLUS MICHAŁ
PODOLECKI BORYS
PYRCZAK ALAN
RYŚ IGOR
SIWEK JAKUB
SZWAJDYCH IGOR
SZWED JAN
TRZYSZCZYK TOMASZ
TULEJA FRANCISZEK
URBANIEC SEBASTIAN
WCISŁO KRYSTIAN
WILK ROBERT
ZADECKI TADEUSZ


REZERWOWI : ŻAKI - 2010


ANDRZEJEWSKI JAN
BABINSKI PIOTR
MILCZAREK FILIP
PRZEPOLSKI JAKUB
STAWARCZYK HUBERT
WITKOWSKI MAKSYMILIAN

REZERWOWI : ŻAKI -2011

BARAN JAN
BORECKI MACIEJ
DROŻDZ TYMOTEUSZ
GOCH NIKODEM
KAPEL KAMIL
KĘDZIOR MAGDALENA
KOŁAS MICHAŁ
NJAKO LARY
POLANSKI NIKODEM
PULCHNY ALEKSANDER
WOROTNIAK JAN

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019



SKRZATY: ROCZNIK 2012/2013

BATEK KAROL
CIEŚLIK KAMIL
DALECKI ALAN
JAŚKIEWICZ STANISŁAW
KARDAS SZYMON
KAZIMIERCZAK ADAM
KOCOT ALEKSANDER
MISIURA DOMINIK
NIEDOŚPIAŁ WOJCIECH
NIEWIĘGŁOWSKI SZYMON
PARERMAN OLIWIER
PIECHOTA JAN
ROZWADOWSKI MATEUSZ
STRĄK ANTONI
WÓJCIK LEON
WÓJCIK PATRYK

LISTY ZAWODNIKÓW KATEGORII SKRZAT PO DNIACH TALENTU !!! rozwiń

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019



SKRZATY: ROCZNIK 2012/2013

CIEŚLIK KAMIL
DALECKI ALAN
JAŚKIEWICZ STANISŁAW
KAZIMIERCZAK ADAM
KOCOT ALEKSANDER
NIEDOŚPIAŁ WOJCIECH
NIEWIĘGŁOWSKI SZYMON
PARERMAN OLIWIER
ROZWADOWSKI MATEUSZ
STRĄK ANTONI
WÓJCIK PATRYK



WARUNKIEM ZNALEZIENIA SIĘ NA OSTATECZNEJ LIŚCIE OGŁOSZONEJ DO 30.06 JEST POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE DO 27.06. NA NUMER TEL.602 483-527

LISTA ZAWODNIKÓW KATEGORII SKRZAT ZAPROSZONYCH NA TRENINGI REKRUTACYJNE, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:
20.06 GODZ.-18.30 , 22.06 GODZ. 18.15, 27.06 GODZ. 18.30


BATEK KAROL
FUJAWA KACPER
JOŃCZYK FILIP
KORDAS SZYMON
MORAWSKI IGNACY
PIECHOTA JAN
WÓJCIK PIOTR

LISTY ZAWODNIKÓW KATEGORII ŻAK PO DNIACH TALENTU !!! rozwiń

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019 ZAKI: ROCZNIK 2010/2011 DUDEK SZUMON GARA MIŁOSZ GIEMZIK SZYMON JAMROZY KRZYSZTOF JANCZUR MACIEJ JAŚKOWIEC JAN KOŁACZ SZYMON KOT BARTOSZ KOWALCZYK MIŁOSZ KRAS JAKUB MARZEC MARCEL MIKUŁA TYMOTEUSZ MOSKAL ANTONI PADACZ SZYMON PAWLUS MICHAŁ PODOLECKI BORYS PYRCZAK ALAN SIWEK JAKUB SZWAJDYCH IGOR SZWED JAN TRZYSZCZYK TOMASZ TULEJA FRANCISZEK URBANIEC SEBASTIAN WCISŁO KRYSTIAN WILK ROBERT ZADECKI TADEUSZ WARUNKIEM ZNALEZIENIA SIĘ NA OSTATECZNEJ LIŚCIE OGŁOSZONEJ DO 30.06 JEST POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE DO 27.06. NA NUMER TEL.602 483-527 LISTA ZAWODNIKÓW KATEGORII ŻAK ZAPROSZONYCH NA TRENINGI REKRUTACYJNE, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH: 18.06 GODZ.- 18.30, 22.06 GODZ.-17.00 , 25.06 GODZ. 18.30, 27.06 GODZ. 17.30 ANDRZEJEWSKI JAN BABINSKI PIOTR BARAN FILIP BARAN JAN BEDNARSKI FRANCISZEK BORECKI MACIEJ DROŻDZ MACIEJ DROŻDZ TYMOTEUSZ FRYS BARTOSZ GOCH NIKODEM JUSZCZAK JAKUB KALETA NATAN KAPEL KAMIL KĘDZIOR MAGDALENA KNAPEK LEON KOŁAS MICHAŁ LIZOŃ MACIEJ MILCZAREK FILIP NJAKO LARY NOWAKOWSKI KAMIL PATEREK ARTUR POLANSKI NIKODEM PRZEPOLSKI JAKUB PULCHNY ALEKSANDER RADZISZEWSKI FILIP ROJEWSKI KACPER RYŚ IGOR STAWARCZYK HUBERT TURCHAN JAKUB WITKOWSKI JAKUB WITKOWSKI MAKSYMILIAN WOROTNIAK JAN WYSKIEL BARTOSZ

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Dariusz Wójtowicz
wyślij wiadomość
II trener
Rafał Kotula
wyślij wiadomość
asystent
Magdalena Syta
wyślij wiadomość
asystent
Henryk Sokół
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.