AMO KRAKÓW

Aktualności

LISTY ZAWODNIKÓW KATEGORII SKRZAT PO DNIACH TALENTU !!! rozwiń

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019



SKRZATY: ROCZNIK 2012/2013

CIEŚLIK KAMIL
DALECKI ALAN
JAŚKIEWICZ STANISŁAW
KAZIMIERCZAK ADAM
KOCOT ALEKSANDER
NIEDOŚPIAŁ WOJCIECH
NIEWIĘGŁOWSKI SZYMON
PARERMAN OLIWIER
ROZWADOWSKI MATEUSZ
STRĄK ANTONI
WÓJCIK PATRYK



WARUNKIEM ZNALEZIENIA SIĘ NA OSTATECZNEJ LIŚCIE OGŁOSZONEJ DO 30.06 JEST POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE DO 27.06. NA NUMER TEL.602 483-527

LISTA ZAWODNIKÓW KATEGORII SKRZAT ZAPROSZONYCH NA TRENINGI REKRUTACYJNE, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:
20.06 GODZ.-18.30 , 22.06 GODZ. 18.15, 27.06 GODZ. 18.30


BATEK KAROL
FUJAWA KACPER
JOŃCZYK FILIP
KORDAS SZYMON
MORAWSKI IGNACY
PIECHOTA JAN
WÓJCIK PIOTR

LISTY ZAWODNIKÓW KATEGORII ŻAK PO DNIACH TALENTU !!! rozwiń

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019 ZAKI: ROCZNIK 2010/2011 DUDEK SZUMON GARA MIŁOSZ GIEMZIK SZYMON JAMROZY KRZYSZTOF JANCZUR MACIEJ JAŚKOWIEC JAN KOŁACZ SZYMON KOT BARTOSZ KOWALCZYK MIŁOSZ KRAS JAKUB MARZEC MARCEL MIKUŁA TYMOTEUSZ MOSKAL ANTONI PADACZ SZYMON PAWLUS MICHAŁ PODOLECKI BORYS PYRCZAK ALAN SIWEK JAKUB SZWAJDYCH IGOR SZWED JAN TRZYSZCZYK TOMASZ TULEJA FRANCISZEK URBANIEC SEBASTIAN WCISŁO KRYSTIAN WILK ROBERT ZADECKI TADEUSZ WARUNKIEM ZNALEZIENIA SIĘ NA OSTATECZNEJ LIŚCIE OGŁOSZONEJ DO 30.06 JEST POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE DO 27.06. NA NUMER TEL.602 483-527 LISTA ZAWODNIKÓW KATEGORII ŻAK ZAPROSZONYCH NA TRENINGI REKRUTACYJNE, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH: 18.06 GODZ.- 18.30, 22.06 GODZ.-17.00 , 25.06 GODZ. 18.30, 27.06 GODZ. 17.30 ANDRZEJEWSKI JAN BABINSKI PIOTR BARAN FILIP BARAN JAN BEDNARSKI FRANCISZEK BORECKI MACIEJ DROŻDZ MACIEJ DROŻDZ TYMOTEUSZ FRYS BARTOSZ GOCH NIKODEM JUSZCZAK JAKUB KALETA NATAN KAPEL KAMIL KĘDZIOR MAGDALENA KNAPEK LEON KOŁAS MICHAŁ LIZOŃ MACIEJ MILCZAREK FILIP NJAKO LARY NOWAKOWSKI KAMIL PATEREK ARTUR POLANSKI NIKODEM PRZEPOLSKI JAKUB PULCHNY ALEKSANDER RADZISZEWSKI FILIP ROJEWSKI KACPER RYŚ IGOR STAWARCZYK HUBERT TURCHAN JAKUB WITKOWSKI JAKUB WITKOWSKI MAKSYMILIAN WOROTNIAK JAN WYSKIEL BARTOSZ

LISTY ZAWODNIKÓW KATEGORII ORLIK PO DNIACH TALENTU !!! rozwiń

LISTA ZAWODNIKÓW PRZYJĘTYCH DO PROGRAMU AMO NA SEZON 2018/2019 ORLIKI: ROCZNIK 2008/2009 ANKOWSKI MARCEL CICHY PATRYK DOMINIARCZYK KACPER DUDZIK BARTOSZ GÓRECKA MARTYNA GRONOWSKI JAN JANKOWSKI KACPER KNAPEK SZYMON KOŁACZ WIKTOR KOWALIK MICHAŁ KUSAK ANDRZEJ LUPA FILIP MARDYŁA IGOR MATUSZ KACPER MAZANKIEWICZ SZYMON MĄCZKA MATEUSZ MORAWIEC KACPER NOWAK JAKUB OSTROWSKA JULIA POLAK DAWID REPETA OLIWIER SMOLEŃSKI STANISŁAW ŚLIWA PRZEMYSŁAW WARIAN KACPER WITEK IGOR WITKOWSKI BARTŁOMIEJ WARUNKIEM ZNALEZIENIA SIĘ NA OSTATECZNEJ LIŚCIE OGŁOSZONEJ DO 30.06 JEST POTWIERDZENIE UDZIAŁU W PROGRAMIE DO 27.06. NA NUMER TEL.602 483-527 LISTA ZAWODNIKÓW KATEGORII ORLIK ZAPROSZONYCH NA TRENINGI REKRUTACYJNE, KTÓRE ODBEDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH: 18.06 GODZ.- 17.00, 20.06 GODZ.-17.00 , 25.06 GODZ. 17.00, 27.06 GODZ. 16.30 CHWAŁEK MIKOŁAJ DZWIGAŁ KRYSTIAN JAROSZ JAKUB JASTRZEBSKI DOMINIK KAPELAK MACIEJ KĘDZIOR KACPER KOCINSKI JAKUB KOŁODZIEJ WIKTOR KONOPKA OLIWIER KOWALSKI MIKOŁAJ KSIĄŻKIEWICZ SEBASTIAN LACH LAMBERT MICHALSKI SZYMON OKARMUS RADOSŁAW POLAŃSKI IGOR PRZYBYCIEŃ STANISŁAW ROPERS KEVIN SEMIK KSAWERY SMOLEŃSKI ZBIGNIEW SZCZĘŚNIAK FABIAN SZEWCZYK BARTOSZ TYLEK DAWID WRÓBLEWSKI ANTEK ZADARNOWSKI MAREK ZADĘCKI IGOR ZALEWSKI JAN ZEMŁA JAKUB ZWIERZYŃSKI MARCEL

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Dariusz Wójtowicz
wyślij wiadomość
II trener
Rafał Kotula
wyślij wiadomość
asystent
Magdalena Syta
wyślij wiadomość
asystent
Henryk Sokół
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.