AMO KIELCE

Aktualności

Czterech zawodników AMO Kielce na LAMO rozwiń

Tak jak wcześniej informowaliśmy że czterech zawodników dostało powołania od PZPN na Letnią Akademie Młodych Orłów.
Wszyscy zawodnicy reprezentują klub KKP Korona Kielce są to zawodnicy z rocznika 2007:
Aleksander Cerek, Igor Chmielewski, Krzysztof Bryła, Szymon Dziwoń.

Powołanym życzymy udanego zaprezentowania się trenerom młodzieżowym reprezentacji Polski i kolejnych powołań na obozy AMO.

"Lato w Mieście" - wakacyjne poranki z AMO rozwiń

W ramach akcji "Lato w mieście" zapraszamy na wakacyjne, przedpołudniowe zajęcia piłkarskie w AMO Kielce.
Zajęcia odbywają się w poniedziałek, wtorek oraz środa w godz. 9.00-11.30 na boisku Orlik przy ul. Jagiellońskiej 90.
Zajęcia dla kategorii Żaki oraz Orliki.

Informacje u trenera Marka 604 309 296.

Lista zawodników którzy zakwalifikowali się na nowy rok szkolny 2019/2020 do AMO Kielce rozwiń

Poniżej przedstawiamy listę osób która podejmie treningi od września 2019.
Rodzice którzy rezygnują z miejsca w grupie proszę o wysłanie wiadomości e-mail na adres amo.kielce@pzpn.pl
W lipcu jak już będą odpowiednie dokumenty przygotowane na nowy rok szkolny to wyśle do rodziców e-maila z odpowiednimi dokumentami które trzeba będzie przesłać skanem.

Skrzat 1 - 2013
1.Barański Michał
2.Bartusiak Antoni
3.Bojek Bartosz
4.Grabarczyk Marcel
5.Herbuś Kacper
6.Jamioł Miłosz
7.Janowski Julian
8.Kępa Piotr
9.Kieza Henryk
10.Korski Jacek
11.Matys Tomasz
12.Mizerski Oskar
13.Organek Maciej
14.Rudnicki Jakub
15.Sajewski Patryk
16.Sorbian Adam


Skrzat 2 - 2014
1.Chrabąszcz Nikodem
2.Florecki Kacper
3.Kolasa Rafał
4.Kozera Karol
5.Krawiec Sebastian
6.Kuliński Antoni
7.Mijas Filip
8.Młynarczyk Maksymilian
9.Pietrzyk Szymon
10.Podsiadły Marcel
11.Stachera Krzysztof
12.Stopka Jan
13.Struźik Piotr
14.Tambroski Maksymilian
15.Tomczyk Jan
16.Zalewski Leon


Żak 1 - 2011
1.Bębenek Olaf
2.Czekaj Franciszek
3.Domagała Michał
4.Gębski Aleks
5.Gil Szymon
6.Grad Franciszek
7.Kózka Adam
8.Latała Oliwier
9.Marcinkowski Szymon
10.Nowacki Filip
11.Paluch Antoni
12.Piróg Kamil
13.Wira Igor
14.Wites Karol
15.Zajęcki Mikołaj
16.Zarzycki Dawid


Żak 2 - 2012
1.Barucha Leon
2.Bednarz Wojciech
3.Cegielski Jakub
4.Ciesielski Ksawery
5.Jamioł Ignacy
6.Kijanka Tomasz
7.Kowalski Leon
8.Lach Filip
9.Lipiński Leon
10.Marzec Mikołaj
11.Młynarczyk Aleksander
12.Molasy Karol
13.Sobaś Ignacy
14.Suchogórski Adam
15.Szczepański Karol
16.Szewczyk Ignacy


Orlik 1 - 2009
1.Błaszczyk Julian
2.Bojek Patryk
3.Bracha Antoni
4.Hańćko Adam
5.Iwan Piotr
6.Jędrzejewski Marcel
7.Kaczmarczyk Adam
8.Krakowiak Kacper
9.Krupa Jędrzej
10.Majka Jan
11.Mazur Fabian
12.Nowak Marcel
13.Ryś Tomasz
14.Stachera Grzegorz
15.Ślęzak Bartosz
16.Wołowiec Oliwier


Orlik 2 - 2010
1.Bartusiak Stanisław
2.Chochulski Oskar
3.Fugiel Jakub
4.Jamrożek Dawid
5.Kałużyński Stanisław
6.Kamizela Oskar
7.Kasza Rafał
8.Miernik Miłosz
9.Nowak Nikodem
10.Ostrowski Oliwier
11.Palka Mikołaj
12.Pasternak Dawid
13.Rączkiewicz Jakub
14.Sabat Mateusz
15.Wojniak Filip
16.Zalewski Patryk

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartłomiej Strzębski
wyślij wiadomość
II trener
Marek Szabla
wyślij wiadomość
asystent
Cezary Ruszkowski
wyślij wiadomość
asystent
Michał Kostucha
wyślij wiadomość
wolontariusz
Paweł Łuszcz
wyślij wiadomość
wolontariusz
Łukasz Góral
wyślij wiadomość
wolontariusz
Karol Markowski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.