AMO KIELCE

Aktualności

Organizacja zajęć. rozwiń

Drodzy Rodzice,
od przyszłego tygodnia przechodzimy w sezon "jesienno-zimowy", czyli treningi na halach sportowych. Bardzo prosimy rodziców, szczególnie najmłodszych kategorii Skrzaty 1 i 2 o przyjazd na zajęcia z odpowiednim zapasem czasowym, tak by przebrane dziecko rozpoczęło zajęcia punktualnie o wyznaczonej godzinie treningu.

Pragniemy przypomnieć, że na pierwszych zajęciach organizacyjnych omawiane były zasady systematyczności oraz punktualności uczestników programu AMO. Coraz częściej zauważamy, sporą liczbę spóźnień, która jest skrupulatnie zapisywana i raportowana do organizatora projektu AMO, czyli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Prosimy o punktualność.

Od 15.10. Poniedziałek - wchodzimy na hale zmiana dni treningów rozwiń

Od najbliższego poniedziałku przechodzimy na hale SP nr 31 ul. Krzemionkowa i VII L.O. im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4. Plan zimowy jest podany w wiadomościach z 24.09, a dziś zostanie zaktualizowany w "planie zajęć". Wejście na hale w SP nr 31 od strony boisk wielofunkcyjnych. Około godziny 16:00 wejście jest otwierane, prosimy rodziców którzy pierwszy raz będą trenować na tej hali o wcześniejszy wyjazd z domu aby na czas zdążyć na trening. Rodzice na hali w szkole podstawowej mogą przebywać na balkonie ale prosimy o zachowanie ciszy. Wejście na hale w VII LO jest od głównego wejścia od strony Al.Legionów. Skrzaty przebierają się na krzesłach zaraz pod zejściu po schodach i czekają na trenera który przychodzi o 16:20 i zabiera grupę na hale. Prosimy aby chłopcy byli gotowi o czasie. Grupy Orlik przebierają się w szatniach przy hali tak jak w poprzednim roku szkolnym. Rodzice na hale w liceum nie wchodzą o co prosi dyrekcja szkoły.

Talentiada Żaki - wrzesień rozwiń

Pod koniec miesiąca grupa Żaki 1 i 2 rozegrała turniej talentiady czyli gier 2x2 i 3x3.
Poniżej podajemy listę najlepszych zawodników którzy zgromadzili największą liczbę punktów.


1. Jakub Fugiel - 118pkt
2.Marcel Frankowicz i Filip Wojniak - 99 pkt
4.Piotr Ślęzak - 97 pkt
5. Filip Nowacki - 96 pkt '

Kolejna talentiada pod koniec października na hali lub na orliku.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Bartłomiej Strzębski
wyślij wiadomość
II trener
Marek Szabla
wyślij wiadomość
asystent
Michał Kostucha
wyślij wiadomość
asystent
Cezary Ruszkowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Karol Markowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Łukasz Góral
wyślij wiadomość
wolontariusz
Paweł Łuszcz
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.