AMO HALINÓW

Aktualności

zajęcia odwołane. rozwiń

Dzisiejsze zajęcia odwołane(05.06.2020) skrzat i żak1.

Wracają zajęcia! rozwiń

Witam, od dziś 18.05 wracamy do treningów. Zajęcia zgodne z harmonogram na ten tydzień. Harmonogram może się zmienić dlatego wprowadzony został najbliższy tydzień. Wszystkie treningi są skrócone o 15 minut, a zajęcia skrzatòw są tylko we wtorek. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny z koordynatorem. 696128550. Każdy zawodnik musi mieć podpisaną wodę! Rodzice nie mają wstępu na orlik. Maksymalnie na boisku może być 14 zawodników, proszę informować trenerów o obecności, kto pierwszy ten lepszy. Lista zamykana jest o 15:00 w dniu kiedy jest trening.

Decyzja dotycząca Akademii Młodych Orłów rozwiń

W czerwcu 2020 roku wygasają umowy trójstronne na podstawie których, działają obecnie Akademie Młodych Orłów. Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o braku kontynuacji programu stacjonarnych Akademii Młodych Orłów. Pod uwagę federacja wzięła też bieżącą sytuację w kraju spowodowaną pandemią, załamaniem się rynku sponsorów i reklamodawców a także gwałtowne zahamowanie rozgrywek piłkarskich w Polsce.
Projekt Akademii Młodych Orłów powstał z myślą o utalentowanych sportowo dzieciach w celu stworzenia im odpowiednich warunków do podnoszenia umiejętności piłkarskich i rozwijania sprawności ogólnej. Akademie Młodych Orłów spełniły swoją rolę, którą postawiono przed nimi na początku projektu i wyznaczyły kierunek szkolenia dzieci w wieku 6-11 lat.
Pomimo braku kontynuacji zajęć w nowym sezonie pragniemy zapewnić, że nasza Akademia działa do samego końca czerwca i jeśli będzie możliwość powrotu do treningów, to oczywiście będziemy je prowadzili. O ewentualnym wznowieniu zajęć będziemy Państwa informować, natomiast obecnie tak jak dotychczas zachęcamy zawodników do utrzymywania aktywności fizycznej w warunkach domowych.

Grupy

Sztab szkoleniowy

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.