AMO GORZÓW WIELKOPOLSKI

Aktualności

Wyniki Dni Talentu 2019 rozwiń

Szanowni Państwo,

informuję, że do Akademii Młodych Orłów na sezon 2019/2020 dostali się następujący zawodnicy- lista poniżej

Pozostałych zapraszam na testy uzupełniające w drugim tygodniu września :

- grupa Skrzat rocznik 2013-2014 dnia 09.09.2019 godz.16 30

-grupa Żak rocznik 2012-2011 dnia 09.09.2019 godz. 18 00

-grupa Orlik rocznik 2010 -2009 dnia 10.09.2019 godz. 16 30

Zawodnicy ,którzy dostali się do Amo ,a przechodzą do innej grupy np. byli w skrzacie i przechodzą do żaka mają obowiązek zdać cały pobrany sprzęt ( getry zostawiamy) po sobotnim turnieju lub w dniach 25.06-26.06.2019 od godziny 16 30 do 17 30 na boisku gdzie odbywają się treningi kontakt pod numerem telefonu 669983377. Zawodnicy , którzy nie dostali się oraz Ci którzy nie podeszli do testów sprzęt zostawiają dla siebie.
Rodzice zawodników ,którzy dostali się do Amo maja obowiązek do dnia 30.06.2019 wysłać w formie elektronicznej w PDF-ie na pocztę amo.gorzow.wielkopolski@pzpn.pl skany następujących dokumentów:

-Informację o osobie odbierającej dziecko z zajęć AMO
-regulamin AMO (podpisany)
-oświadczenie o wyrażenie zgody na udział w AMO

Powyższe dokumenty są dostępne na stronie łączy nas piłka zakładka Akademia Juniora/ Akademia Młodych Orłów .
Te same dokumenty w formie papierowej proszę przynieś na zebranie organizacyjne ,które odbędzie się dnia 30.08.2019 w Szkole Podstawowej nr.4 ul. Kobylogórska 110 o godzinie 16 30.



Grupa Orlik 1 Treningi tej grupy rozpoczynają się od 03.09.2019 godz. 16.30 !

1. Antoni Bezdel
2. Daniel Tutka
3. Kacper Adamczyk
4. Cezary Andrzejewski
5. Szymon Butwicki
6. Mateusz Rzepecki
7. Mateusz Trepczyński
8. Antoni Wartecki
9. Maksymilian Gil
10. Emil Długi
11. Patryk Hlib
12. Leon Kaczmarek

Grupa Orlik 2 Treningi tej grupy rozpoczynają się od 03.09.2019 godz. 18.05

1.Lech Bartosz
2.Kuc Jarosław
3.Stańko Igor
4.Tomaszewski Tomasz
5.Dylewski Kornel
6.Stugała Hubert
7.Kozajda Nikodem
8.Piątkowski Radosław
9.Bukowski Michał
10.Suchodolski Jan
11. Dejneko Bartek
12.Sidor Wojciech
13.Waszak Kuba


Grupa Żak 1 Treningi tej grupy rozpoczynają się 02.09.2019 o godz.18:55

1.Panocka Oliwia
2.Marć Jakub
3.Możwl Tymoteusz
5.Domian Borys
6.Piotrowiak Mateusz
7.Chyliński Mateusz
8.Kosko Gabriel
9.Gwozdzik Kacper
10. Swędrowski Kacper
11.Kwaśniewicz Adam
12.Męcfel Filip


Grupa Żak 2 Treningi tej grupy rozpoczynają się 02.09.2019 o godz. 17:35

1. Mioduszewski Filip
2. Urszulak Maciej
3. Bursztynowicz Fabian
4. Starościak Olaf
5. Pawłowski Wiktor
6. Pytlak Jan
7. Kaszewski Damian
8. Korek Dawid
9. Raupuk Szymon
10. Kaminski Vincent
11. Kosiński Antoni

Grupa Skrzat – Treningi grupy rozpoczynają 02.09.2019 o godz.16:30

1.Gajgał Alan
2.Kaczmarek Aleksander
3.Łukaszewicz Miłosz
4.Kubiak Antoni
5.Kędzierski Maksymilian
6.Mielczarek Julian
7. Chłodnicki Szymon
8.Kielec Szymon
9. Adamek Miłosz
10 .Lepieszkiewicz Antek
11. Maurycy Gil
12.Dolata Ksawery
13.Bolibasm Damian




:

Zakończenie sezonu AMO 2019. rozwiń

Szanowni Rodzice,

Jesteśmy już blisko końca sezonu AMO 2018/2019. Ostatnie zajęcia odbędą się w dniu 13.06.2019 roku – na wprowadzające treningi przychodzą kandydaci na udział w nowym sezonie 2019/2020 .
Mam przyjemność zaprosić państwa oraz dzieci na turniej AMO oraz oficjalne zakończenie sezonu AMO 2018/2019. Turniej odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 22.06.2019 (sobota) przy okazji wielkiego piłkarskiego święta w województwie Lubuskim (Konferencja dla Trenerów, Turniej AMO, konsultacja Mobilnego AMO, Finał młodziczek – dziewczynki, mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim - seniorzy).

Godziny Turnieju :

11.30 – 13.00 – Skrzat
13.00 – 14.30 – Żak
14.30 – 16.00 – Orlik

Wyniki Dni Talentu 2019 rozwiń

Dzień dobry. Poniżej podaje listę zawodników , którzy będą uczestniczyć w treningach testowych na boisku gdzie odbywały się testy. Ostateczne wyniki podamy po treningach. Jednocześnie informuję ,że w miesiącu wrześniu odbędzie się dogrywka Dni Talentu 09.09.2019 - godz. 16 .30 odbędą się Testy uzupełniające do grupy Skrzat rocznik 2014-2013 09.09.2019 -godz.17 30 odbędą się testy uzupełniające do grupy Żak 1,Żak 2 rocznik 2012-2011 10.09.2019 - godz. 16 30 odbędą się testy uzupełniające do grupy Orlik 1,2 Rocznik 2010,2009 Trening testowy: Orlik 1 - Wtorek 18.06.2019 godz.18 05 1 Gil Maksymilian 2.Trepczyński Mateusz 3.Kowalewski Wiktor 4.Bezdel Antoni 5.Gabryś Oskar 6.Długi Emilian 7.Butwicki Szymon 8.Patryk Hlib 9.Rzepecki Mateusz 10.Andrzejewski Cezary 11.Tutka Daniel 12.Wartecki Antoni 13. Adamczyk Kacper 14.Puchalski Paweł 15.Kaczmarek Leon 16. Wójcik Julian 17.Wójcik Aleksander 18.Binaś Jan 19.Wawrzyniak Michał 20. Antropik Igor Orlik 2 Wtorek 18.06.2019 godz.16 30 1. Dejneko Bartosz 2.Zarabski Maksymilian 3.Waszak Kuba 4.Lech Bartosz 5.Tomaszewski tomasz 6.Strugała Hubert 7.Piątkowski Radosław 8.Kuc Radosław 9.Sidor Wojciech 10.Stanko Igor 11.Dylewski Kornel 12.Kozajda Nikodem 13.Bukowski Michał 14.Pawlak Fabian 15.Stefański Bartosz 16.Borowski Emil 17.Suchodolski Jan 18.Kaczmarek Leon 19.Korzik Alan 20.Labak Joachim 21. Jajdelski Nikodem Żak 1 Poniedziałek 17.06.2019 godz. 18 55 1.Panocka Oliiwia 2.Możwl Tymoteusz 3.Marć Jakub 4.Siudek Franciszek 5.Jędrzejak Miłosz 6.Domian Borys 7.Piotrowiak Mateusz 8.Rękawek Jakub 9.Bilik Jakub 10.Chyliński Mateusz 11.Baranowski Patryk 12Kosko Gabriel 13.Gwozdzik Kacper 14.Swędrowski Kacper 15.Kwaśniewicz Adam 16.Karmelita Igor 17.Męcfel Filip Żak 2 Poniedziałek 17.06.2019 godz. 17 35 1. Mioduszewski Filip 2.Jurek Wojciech 3.Urszulak Maciej 4.Bursztynowicz Fabian 5.Starościak Olaf 6.Pawłowski Wiktor 7.Pytlak Jan 8.Kaszewski Damian 9.Korek Dawid 10.Raupuk Szymon 11.Kamiński Vincent 12Kosiński Antoni Skrzat Poniedziałek 17.06.2019 godz. 16 30 1.Gajgał Alan 2.Kaczmarek Aleksander 3.Łukaszewicz Miłosz 4.Kubiak Antoni 5.Kromulski Antoni 6.Kędzierski Maksymilian 7. Mielczarek Filip 8.Chłodnicki Szymon 9.Kielec Szymon 10.Adamek Miłosz 11.Lepieszkiewicz Antek 12.Gil Maurycy 13 .Dolata Ksawery 14. Matysikiewicz Jakub 15. Bolibasm Damian 16 Thiel Kajetan 17. Konefał Jagoda

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Artur Andruszczak
wyślij wiadomość
II trener
Krzysztof Kaczmarczyk
wyślij wiadomość
asystent
Adam Suchowera
wyślij wiadomość
asystent
Daniel Startek
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.