AMO GDAŃSK

Aktualności

Zmiana w harmonogramie, odwołane zajęcia rozwiń

Informujemy, że dzisiejsze zajęcia treningowe dla grup ORLIK 1 i ŻAK 1 są odwołane. Jest to sytuacja wyjątkowa. Następne zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Sukcesy zawodników AMO Gdańsk rozwiń

Informujemy, że 4 zawodników AMO z grupy Żak: Janek Brzeziński, Tobiasz Nowik, Kuba Kurasiński oraz Kamil Żuchowski z dużym powodzeniem rywalizowało w dwudniowym, międzynarodowym turnieju organizowanym w Krakowie. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa, imponuje nam liczba 13 meczów bez porażki, najbardziej cieszy poziom indywidualnych umiejętności jaki zaprezentowali na tym turnieju. Gratulując jeszcze raz całej czwórce liczymy, że takich informacji będziemy dostawali coraz więcej.
A tu można podejrzeć naszych chłopców w akcji właśnie na tym turnieju:
https://www.youtube.com/watch?v=D9o0ZhQhPQo&list=WL&index=21&t=28s
https://www.youtube.com/watch?v=WBJXI5iFceY&t=9s

Przejście na halę rozwiń

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że od jutra (4/11/2019) obowiązuje zmieniony grafik zajęć w związku z koniecznością przeniesienia zajęć na halę. Obowiązujący harmonogram treningów znajdą Państwo poniżej w sekcji "PLAN ZAJĘĆ.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Michał Olbryś
wyślij wiadomość
II trener
Łukasz Godlewski
wyślij wiadomość
asystent
Ireneusz Rymarczyk
wyślij wiadomość
asystent
Rafał Węsierski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Krystian Pobłocki
wyślij wiadomość
wolontariusz
Maciej Dąbrowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Mikołaj Humański
wyślij wiadomość
wolontariusz
Patryk Kawski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.