AMO GDAŃSK

Aktualności

Sezon rozpoczęty! - zaczynamy od TALENTIAD rozwiń

Grupa ŻAK 1 rozegrała dziś TALENTIADĘ oto wyniki:

ZAWODNIK PUNKTY
1 Olimp Tanajno 93
2 Jan Szczot 87
3 Tobiasz Nowik 80

Olimp, Janek, Tobi, gratulujemy! Tak trzymać!

Informacja organizacyjna zajęcia piątkowe rozwiń

Szanowni Państwo,

W najbliższy piątek, 31.05 oraz w piątek 14.06, jak już informowaliśmy odbywają się DNI TALENTU AMO. W związku z tym nie odbywają się normalne zajęcia treningowe. Obecność zawodników i zawodniczek nie jest w tym dniu obowiązkowa. Przypominam, że do testów podczas Dni Talentu wystarczy przystąpić 1 raz, żeby móc zostać zakwalifikowanym, więc można spokojnie wybrać sobie jeden dzień z sześciu (31.05, 1.06, 2.06, 14.06, 15.06, 16.06 – dni podczas, których odbywają się Dni Talentu), ten który Państwu najbardziej odpowiada i przyjść o odpowiedniej godzinie (zwracamy uwagę na rok urodzenia dziecka – harmonogram godzinowy podany jest na plakacie, który był załącznikiem do poprzedniego maila).

Zakończenie sezonu AMO 2019 rozwiń

Już 13 czerwca zakończymy obecny sezon AMO (harmonogram zakończenia jest w kalendarzu na naszej stronie: https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-gdansk,31224.html#amo_plan_zajec ). Zakończenie będzie trwało 60 min. To będzie krótki trening w formie mini turnieju, zakończonego podsumowaniem i wręczeniem dyplomów.

Rozpoczną SKRZATY o godzinie 17:00, na godzinę 18:00 zapraszamy wszystkie ŻAKI (grupy żak 1 i żak 2), a na godzinę 19:00 zapraszamy wszystkie ORLIKI (grupy orlik 1 i orlik 2).

Ostatnie 2 tygodnie czerwca od 17.06 do 28.06 (z przerwą na Boże Ciało 20-21.06) będą przeznaczone na treningi testowe dla zawodników i zawodniczek, przyjętych na nowy sezon 2019/2020 (czyli dla tych, którzy zostaną przyjęci po DNIACH TALENTU).

Cały harmonogram zajęć dostępny jest w kalendarzu na naszej stronie, zachęcamy do częstego zaglądania tam w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Michał Olbryś
wyślij wiadomość
II trener
Łukasz Godlewski
wyślij wiadomość
asystent
Ireneusz Rymarczyk
wyślij wiadomość
asystent
Rafał Węsierski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Krystian Pobłocki
wyślij wiadomość
wolontariusz
Maciej Dąbrowski
wyślij wiadomość
wolontariusz
Mikołaj Humański
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.