AMO EŁK

Aktualności

Lista zawodników zakwalifikowanych do AMO EŁK na sezon 2019/2020 rozwiń

Zakończony został kolejny etap rekrutacji do Akademii Młodych Orłów w Ełku na sezon 2019/2020.
Poniżej znajduje się lista przyjętych zawodników.

Aby potwierdzić uczestnictwo w projekcie AMO należy do dnia 15 lipca 2019 roku wysłać na adres mailowy amo.elk@pzpn.pl uzupełnione i podpisane skany następujących dokumentów:

- informacja o osobie odbierającej dziecko z zajęć AMO;
- regulamin AMO;
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w AMO;

Wszystkie w/w dokumenty znajdują się na stronie https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow.html (po lewej mapka Polski, po prawej stronie DOKUMENTY).

Brak wysłania dokumentów w w/w terminie będzie rozumiane jako rezygnacja.

Zebranie organizacyjne odbędzie się 27 sierpnia (wtorek) o godz.17.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku ul. Szafera 2 (szkoła przy której znajduje się orlik, na którym odbywały się Dni Talentu). Na zebranie należy przynieść oryginały zeskanowanych dokumentów.

Pierwszy trening w nowym sezonie odbędzie się 2 września.

Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie opublikowany najbliższym czasie.


Wszelkie informacje związane z AMO Ełk można znaleźć na portalu Łączy Nas Piłka pod linkiem https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-elk,100940.html, jak również u trenera koordynatora Pawła Konopki pod nr tel: 661 429 539 lub amo.elk@pzpn.pl


Kategoria : SKRZATY – roczniki 2013/2014

1. ADAMSKI ARKADIUSZ
2. BASIEWICZ BORYS
3. BASTEK BARTOSZ
4. CISZEWSKI OSKAR
5. CZARNIAK FILIP
6. DASZUTA PIOTR
7. FLORCZYK MARCEL
8. GŁĄB MIŁOSZ
9. GRĘŚ JAKUB
10. KRAJEWSKI DOMINIK
11. KRÓLCZYK PRZEMYSŁAW
12. MATYSEK JULIAN
13. MIKULSKI KACPER
14. MOŻEJEWSKI MATEUSZ
15. NADOLNY OSKAR
16. OLSZEWSKI CEZARY
17. RZODKIEWICZ DAMIAN
18. STANKIEWICZ BARTOSZ
19. SZNAJDER DOMINIK
20. TERTEL STANISŁAW
21. ZDZIENNICKI MATEUSZ
22. ŻABIŃSKI IGOR

Kategoria : ŻAKI – rocznik 2011

1. BAZYDŁO FILIP
2. BRÓZIO TYMON
3. CIEŚLUKOWSKI SZYMON
4. DANIELCZYK KACPER
5. DOBUSZYŃSKI KRZYSZTOF
6. KOPEĆ KACPER
7. KUBAS SZYMON
8. LITWINKO BARTOSZ
9. MILLER DAWID
10. NOWOSADKO ALEKSANDER
11. OŁOWIECKI SZYMON
12. SEWASTIANOWICZ ALEKS
13. STANKIEWICZ FILIP
14. TRZONKOWSKI SZYMON
15. ZAWISTOWSKI ALEKSANDER
16. ZAWISTOWSKI MAKSYMILIAN


Lista rezerwowa (kolejność alfabetyczna):
1. JAKACKI MACIEJ
2. KRÓLCZYK BARTŁOMIEJ


Kategoria : ŻAKI – rocznik 2012

1. BABIŃSKI MACIEJ
2. BABOWICZ JAN
3. GAJDEK BŁAŻEJ
4. JĘDRZEJCZYK DAWID
5. KALWAJTYS PATRYK
6. KONIECKO WOJCIECH
7. KOZŁOWSKI WIKTOR
8. LESZCZYŃSKI NIKODEM
9. LUBELSKI TOMASZ
10. ŁAWNICZUK TYMOTEUSZ
11. MAJ ALEKSANDER
12. MARKOWSKI HENRYK
13. MIARA MACIEJ
14. MILLER SZYMON
15. PAWŁOWSKI ERYK
16. WOJTKOWSKI MARCEL

Lista rezerwowa (kolejność alfabetyczna):
1. KALWAJTYS DAWID
2. SADKOWSKI MICHAŁ


Kategoria : ORLIKI – rocznik 2009

1. BEKSA BARTOSZ
2. CZERNICKI JAKUB
3. DANIELCZYK PAWEŁ
4. GRABOWSKI TYMOTEUSZ
5. KORENKIEWICZ KACPER
6. KOŹLIK FILIP
7. KUĆMIERZ MACIEJ
8. MOŚCICKI MICHAŁ
9. NERKOWSKI GABRIEL
10. STANKIEWICZ IGOR
11. SZORC BORYS
12. SZTUK BARTOSZ
13. TYMOSZCZUK KRYSTIAN
14. WENDA DAWID
15. WOJTKOWSKI FABIAN
16. ZASTOCKI BARTŁOMIEJ

Lista rezerwowa (kolejność alfabetyczna) :
1. KOWALSKI KORNEL
2. PAŁKIEWICZ MATEUSZ


Kategoria : ORLIKI – rocznik 2010

1. CHMIELEWSKI FRANCISZEK
2. DROBISZEWSKI FILIP
3. KACPERSKI OSKAR
4. KASZKIEL DAVID
5. KOCISZ MICHAŁ
6. KRÓLCZYK SZYMON
7. MILEWSKI MARCIN
8. NOWOSADKO CYPRIAN
9. PIOTROWSKI DOMINIK
10. SAWICKI IGOR
11. SOBOLEWSKI GAWEŁ
12. STYPUŁKOWSKI MATEUSZ
13. SZUMARSKI NIKODEM
14. USZYŁŁO WOJCIECH
15. ZBIEJCZUK KACPER
16. ZIELIŃSKI FILIP

Lista rezerwowa (kolejność alfabetyczna):
1. BABIŃSKI ALEKSANDER
2. ZŁOTOCHA JAKUB

DNI TALENTU 2019 – listy osób zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji rozwiń

Szanowni Rodzice!
Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zostali zakwalifikowani do II etapu rekrutacji, czyli na treningi testowe. Kolejność zawodników w poszczególnych grupach jest alfabetyczna.
Należy stawić się w obu wyznaczonych terminach na boisko orlik przy SP4 w Ełku ul. Szafera 2.
Nieobecność bez uprzedniego poinformowania trenera koordynatora jest równoznaczna z rezygnacją z dalszej rekrutacji.

Kategoria : SKRZATY – roczniki 2013 – 2014

Treningi testowe:

17 czerwca (poniedziałek) godz. 16.30-17.30 oraz 25 czerwca (wtorek) godz. 16.30-17.30

1. ADAMSKI ARKADIUSZ
2. BASIEWICZ BORYS
3. BASTEK BARTOSZ
4. CISZEWSKI OSKAR
5. CZARNIAK FILIP
6. DASZUTA PIOTR
7. FLORCZYK MARCEL
8. GŁĄB MIŁOSZ
9. GRĘŚ JAKUB
10. KALYNYCHENKO MARK
11. KRAJEWSKI DOMINIK
12. KRÓLCZYK PRZEMYSŁAW
13. MATYSEK JULIAN
14. MIKULSKI KACPER
15. MOŻEJEWSKI MATEUSZ
16. NADOLNY OSKAR
17. OLSZEWSKI CEZARY
18. RZODKIEWICZ DAMIAN
19. STANKIEWICZ BARTOSZ
20. SZNAJDER DOMINIK
21. TERTEL STANISŁAW
22. ZDZIENNICKI MATEUSZ
23. ŻABIŃSKI IGOR


Kategoria : ŻAKI – rocznik 2011

Treningi testowe:

17 czerwca (poniedziałek) godz. 18.45-20.00 oraz 26 czerwca (środa) godz. 17.45-19.00

1. BAŁTAKOWSKI BARTOSZ
2. BAZYDŁO FILIP
3. BRÓZIO TYMON
4. CIEŚLUKOWSKI SZYMON
5. DANIELCZYK KACPER
6. DOBUSZYŃSKI KRZYSZTOF
7. JAKACKI MACIEJ
8. KOPEĆ KACPER
9. KRÓLCZYK BARTŁOMIEJ
10. KUBAS SZYMON
11. LITWINKO BARTOSZ
12. MILLER DAWID
13. NOWOSADKO ALEKSANDER
14. OŁOWIECKI SZYMON
15. PUCZYDŁOWSKI KACPER
16. RUCKI OLIWIER
17. SEWASTIANOWICZ ALEKS
18. STANKIEWICZ FILIP
19. ŚLIWOWSKI SZYMON
20. TOPOLSKI JĘDRZEJ
21. TRZONKOWSKI SZYMON
22. ZAWISTOWSKI ALEKSANDER
23. ZAWISTOWSKI MAKSYMILIAN


Kategoria : ŻAKI – rocznik 2012

Treningi testowe:

17 czerwca (poniedziałek) godz. 17.30-18.45 oraz 26 czerwca (środa) godz. 16.30-17.45

1. BABIŃSKI MACIEJ
2. BABOWICZ JAN
3. GAJDEK BŁAŻEJ
4. JĘDRZEJCZYK DAWID
5. KALWAJTYS DAWID
6. KALWAJTYS PATRYK
7. KONIECKO WOJCIECH
8. KOZŁOWSKI WIKTOR
9. LESZCZYŚKI NIKODEM
10. LUBELSKI TOMASZ
11. ŁAWNICZUK TYMOTEUSZ
12. MACIOROWSKI TOMASZ
13. MAJ ALEKSANDER
14. MARKOWSKI HENRYK
15. MIARA MACIEJ
16. MILLER SZYMON
17. PAWŁOWSKI ERYK
18. SADKOWSKI MICHAŁ
19. WOJTKOWSKI MARCEL


Kategoria : ORLIKI – rocznik 2009

Treningi testowe:

19 czerwca (środa) godz. 16.30-18.00 oraz 24 czerwca (poniedziałek) godz. 16.30-18.00

1. BEKSA BARTOSZ
2. CZERNICKI JAKUB
3. DANIELCZYK PAWEŁ
4. GRABOWSKI TYMOTEUSZ
5. KORENKIEWICZ KACPER
6. KOWALSKI KORNEL
7. KOŹLIK FILIP
8. KUĆMIERZ MACIEJ
9. MOŚCICKI MICHAŁ
10. NERKOWSKI GABRIEL
11. PAŁKIEWICZ MATEUSZ
12. STANKIEWICZ IGOR
13. SZORC BORYS
14. SZTUK BARTOSZ
15. TYMOSZCZUK KRYSTIAN
16. WARECHA SZYMON
17. WENDA DAWID
18. WOJTKOWSKI FABIAN
19. ZASTOCKI BARTŁOMIEJ


Kategoria : ORLIKI – rocznik 2010

Treningi testowe:

19 czerwca (środa) godz. 18.00-19.30 oraz 24 czerwca (poniedziałek) godz. 18.00-19.30

1. BABIŃSKI ALEKSANDER
2. CHMIELEWSKI FRANCISZEK
3. DROBISZEWSKI FILIP
4. GABRUŚ JAKUB
5. KACPERSKI OSKAR
6. KASZKIEL DAVID
7. KOCISZ MICHAŁ
8. KRÓLCZYK SZYMON
9. MILEWSKI MARCIN
10. NOWOSADKO CYPRIAN
11. PIOTROWSKI DOMINIK
12. SAWICKI IGOR
13. SOBOLEWSKI GAWEŁ
14. STACHELEK FILIP
15. STYPUŁKOWSKI MATEUSZ
16. SZUMARSKI NIKODEM
17. USZYŁŁO WOJCIECH
18. ZBIEJCZUK KACPER
19. ZIELIŃSKI FILIP
20. ZŁOTOCHA JAKUB


W razie pytań proszę o kontakt z trenerem koordynatorem :
Paweł Konopka tel. 661 429 539

Ostatnie nabory na sezon 2019/2020 w AMO EŁK rozwiń

Informujemy, że w najbliższy weekend odbędą się ostatnie nabory do AMO EŁK na sezon 2019/2020. Testy są przeznaczone dla chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2009 do 2014.

Harmonogram:

07.06.2019 piątek
15.30 - 16.30 Rejestracja w kategorii ORLIKI (rocznik 2009 - 2010)
16.30 - 19.30 Testy sprawności w kategorii ORLIKI (rocznik 2009 - 2010)

08.06.2019 sobota
9:00 - 10:00 Rejestracja w kategorii ŻAKI (rocznik 2011-2012)
10:00 - 14:00 Testy sprawności w kategorii ŻAKI (rocznik 2011-2012)

09.06.2019 niedziela
9:00 - 10:00 Rejestracja w kategorii SKRZATY (rocznik 2013-2014)
10:00 - 14:00 Testy sprawności w kategorii SKRZATY (rocznik 2013-2014)

Dni Talentu odbędą się na boisku orlik w Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku ul. Szafera 2

Wszelkich informacji udziela:
Paweł Konopka - trener koordynator
nr kontaktowy: 661 429 539
adres e-mail : amo.elk@pzpn.pl

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Paweł Konopka
wyślij wiadomość
II trener
Przemysław Kołłątaj
wyślij wiadomość
asystent
Andrzej Mierzejewski
wyślij wiadomość
asystent
Krzysztof Czaplicki
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.