AMO EŁK

Aktualności

Trenerzy AMO Ełk na konferencji Grassroots w Białymstoku rozwiń

W dniu 21 listopada trenerzy naszej Akademii uczestniczyli w konferencji "Akademii Piłkarskiej Grassroots 2017 " w Białymstoku. Trenerzy brali udział zarówno w zajęciach teoretycznych, jak i praktycznych dotyczących m.in. intensywności treningu, aktywizacji przedtreningowej i prewencji przeciwurazowej w treningu dzieci, rotacji zawodników na pozycjach, a także gier doskonalących fazy przejściowe. Z całą pewnością zdobytą wiedzę trenerzy będą wykorzystywali na zajęciach w AMO Ełk.

21 listopada (wtorek) zajęcia przełożone na inny termin rozwiń

Informujemy, iż 21 listopada (wtorek) zajęcia w AMO EŁK nie odbędą się. W tym dniu nasi trenerzy uczestniczyć będą w konferencji "Akademii Piłkarskiej Grassroots" w Białymstoku. Zajęcia z tego dnia odbędą się w innym terminie: Skrzaty 2 – 5 grudnia (wtorek) - 16.45-17.45 (mini turniej mikołajkowy) SP 9// Skrzaty 1 – 5 grudnia (wtorek) - 17.45 – 18.45 (mini turniej mikołajkowy) SP9// Orliki 2 - 24 listopada (piątek) – 18.45-20.15 SP9

6 listopada (poniedziałek) treningi na Orliku!!! rozwiń

Informujemy, iż ze względu na bardzo korzystne warunki atmosferyczne dzisiejsze zajęcia grup Żak 1 i Żak 2 odbędą się na orliku!
16.30 - 17.45 - Żaki 2
18.00 -19.15 - Żaki 1

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Paweł Konopka
wyślij wiadomość
II trener
Przemysław Kołłątaj
wyślij wiadomość
asystent
Michał Rutkowski
wyślij wiadomość
asystent
Andrzej Mierzejewski
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.