AMO DĘBICA

Aktualności

Harmonogram zajęć na sezon 2018/2019. rozwiń

Plan zajęć AMO Dębica sezon 2018/2019

Akademia Młodych Orłów w Dębicy przedstawia harmonogram zajęć treningowych na sezon 2018/2019. Plan zajęć szkoleniowych będzie obowiązywał od dnia 3 września 2018 r.

Poniedziałek
16.30 - 17.45 - ŻAK I r. 2010

17.45 - 18.45 - SKRZAT r. 2012/2013

18.45 - 20.00 - ŻAK II r. 2011

Wtorek
16.00 - 17.30 - ORLIK II r. 2009

17.30 - 19.00 - ORLIK I r. 2008

Czwartek
16.00 - 17.30 - ORLIK II . r. 2009

17.30-18:30 - SKRZAT r. 2012/2013

18.30 - 20.00 - ORLIK I r. 2008

Piątek
16:00 - 17:15 - ŻAK II r. 2011

17:15 - 18:30 - ŻAK I r. 2010

Wszystkie zajęcia odbywać się będą na orliku przy ul. Strumskiego 1 w Dębicy.

OSTATECZNA LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA DO AMO DĘBICA !! rozwiń

OSTATECZNA LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH NA DO AMO DĘBICA !!

Orlik I - rocznik 2008

1 Błędowski Szymon
2 Gembal Oliwier
3 Jackowski Patryk
4 Konsur Szymon
5 Krok Piotr
6 Kurowski Bernard
7 Lisowski Aleksander
8 Łukaszek Tymon
9 Mikrut Jakub
10 Placek Franciszek
11 Skóra Jakub
12 Szwaja Jan
13 Tomaszewski Patryk
14 Wiech Dawid
15 Wodzień Mikołaj
16 Wołowiec Patrycja

Orlik II - rocznik 2009

1 Anioł Adrian
2 Barszcz Artur
3 Grzyb Szymon
4 Gwóźdź Gabriel
5 Jużecki Kacper
6 Królikowski Kryspin
7 Kurcz Adam
8 Mika Przemysław
9 Niemiec Patryk
10 Papiernik Rafał
11 Pękala Szymon
12 Piątek Jakub
13 Potyrała Mikołaj
14 Stasiowski Filip
15 Tomasiak Michał
16 Tomasiewicz Oliwier

Żak I - rocznik 2010

1. Bernat Jakub
2. Bilkowska Julita
3. Bonarek Jakub
4. Giełbaga Hektor
5. Gorazd Kacper
6. Jakson Krystian
7. Kasprzyk Jakub
8. Kisiel Przemysław
9. Kluk Bartosz
10. Lech Antoni
11. Nowak Aleksander
12. Nowak Radosław
13. Rozwadowski Mateusz
14. Stanoch Szymon
15. Szymalski Sebastian
16. Świątek Dawid

Żak II - rocznik 2011

1 Kleinschmidt Antoni
2 Klocek Kornel
3 Kosiak Bartosz
4 Malisiewicz Kacper
5 Niedbalec Szymon
6 Obara Jakub
7 Panek Kacper
8 Pociask Igor
9 Rusin Błażej
10 Rzeszowski Jakub
11 Skiba Tymoteusz
12 Skóra Jakub
13 Szwaja Julian
14 Wawro Mikołaj
15 Witalis Grzegorz
16 Wolański Jan

Skrzat rocznik 2012/2013

1 Bogacz Witold
2 Dąbal Adam
3 Giełbaga Wiktor
4 Grych Marcel
5 Klucznik Maksymylian
6 Lech Szymon
7 Lic Leon
8 Łopatka Mateusz
9 Mazur Miłosz
10 Michalski Jakub
11 Miczek Kacper
12 Orkisz Antoni
13 Papiernik Oskar
14 Pieprzak Szymon
15 Popławski Franciszek
16 Rojek Sebastian
17 Sędłak Aleksandra
18 Sidor Gabriel
19 Skóra Wojciech
20 Sołek Oliwier
21 Stasiowski Patryk
22 Stokłosa Stanisław
23 Szczepanik Szymon
24 Szewc Szymon
25 Szymalski Przemysław
26 Świerad Natan
27 Ziemiński Franciszek

Gratulujemy wszystkim przyjętym.
Na zajęciach spotykamy się 3 września 2018 r.
Harmonogram zostanie podany około 15 sierpnia 2018 r.
Życzymy miłego odpoczynku wakacyjnego.

PRZEŁOŻONE ZAJĘCIA !!! rozwiń

PRZEŁOŻONE ZAJĘCIA !!!

W związku z meczami reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji postanawiamy przełożyć zajęcia Żaków z wtorku 19.06.2018 r. oraz zajęcia Orlików i Skrzatów z czwartku 28.06.2018 r. na NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ tj. 23.06.2018 r.
Harmonogram na ten dzień będzie przedstawiał się następująco:
9:00-10:00 - Skrzaty roczniki 2012/2013
10:00-11:15 - Żaki - roczniki 2010/2011
11:15-12:45 - Orliki - roczniki 2008/2009

Zapraszamy na zajęcia i życzymy owocnego kibicowania naszej reprezentacji !!!

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Dariusz Kantor
wyślij wiadomość
asystent
Mirosław Pokrywka
wyślij wiadomość
asystent
Jakub Cetnarski
wyślij wiadomość
asystent
Tomasz Zych
wyślij wiadomość
asystent
Mateusz Wójcik
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.